2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
kafayı yiycem kaç saattir ayakta uyumuyor🥺
Kundak yapmayı denedin mi canım hiç ? Bizimki hep kucaktaydi ama kucağa alışmadı çok özellikle benim kucağıma 🙄 bazen diyorum bu çocuk beni sevmiyor mu acaba sadece meme isterken 😀 ama ana kucağı almıştık onu çok seviyor ağlarken koyduğumda anında susuyor 🙄

Bebek pudrasi pisik icin hemen tesir ediyo istediginiz marka pisik kremini kullanin islak kaldigi icin iylesmiyo bu benim 3. Cocugum tavsiyemdir. Bana dua edersiniz

Kızlar yine kızım kakasını yapmıyor iki gündür ve akşam restorana iftara gidicez çok korkuyorum orda yapmasından çünkü yapınca dağlar taşlar yani ıkınıp duruyo yapmak istiyor aslında nasıl yaptırabilirim

Kızlar yine kızım kakasını yapmıyor iki gündür ve akşam restorana iftara gidicez çok korkuyorum orda yapmasından çünkü yapınca dağlar taşlar yani ıkınıp duruyo yapmak istiyor aslında nasıl yaptırabilirim
Bizde de öyle durum olmuştu, kayınvalidem gerçek zeytinyağı ile masaj yapıyor poposuna ve delik kısmına da sürüyor çok az yani amaz orayı hareketlendirmek sonrada bir iki saat içinde yapmış oluyor bizimki

sıcak banyo masaj en iyi ihtimal

• Beğen
Reactions: The
Bizde de öyle durum olmuştu, kayınvalidem gerçek zeytinyağı ile masaj yapıyor poposuna ve delik kısmına da sürüyor çok az yani amaz orayı hareketlendirmek sonrada bir iki saat içinde yapmış oluyor bizimki
Poposuna masaj derken canım

Oyy yerim ne tatlış ya mercan kuş 💝🧿❤️
Bende bu mandal fikrini 3. Aya yapayım güzelmiş 😍 bende 1. Ay 40 günlük ve bugün 2. Ay çekimi yaptım . 2. Ay böyle oldu 😍🧿 Pinterest de görmüştüm bu fikri
Ya masaAllah çok güzel olmuş 🥰 1. Ay çekimleri nasıl yapmıştıb canım bizede fikir olsun

Arveles ve antibiyotik kullanıyorum, zorluyorum valla bakalım.. ya birde benimle aynı gün sezeryan olan vardı kontrole gittiğimde kızın hiçbirşeyi yoktu sordum kendimi kötü hissettim ben niye böyleyim diye. Şu yangı geçsin başka birşey istemiyorum. Senin nezaman geçti yangı
Kişiden kişiye değişiyordur dert etmeyin. Ortalama bir hafta 10 gün içinde geçti. Daha iyi hissettim yani.

Maşallah diyelim aman 🧿 biz hala nöbetleşe uyuyoruz canım babası çok panik bi türlü aşamıyor 🤷‍♀️ fazlasıda abartıya kaçıyor dip dibe uyuyorum zaten kuzumla yine aynı her sese kafasını uzatıp bakıyor neler denemiyoruz ki yeterki rahat etsinler diye annelerimiz neler yaptıda bizler nasıl büyüdük oturup düşünüyorum şimdiki imkanlar aman Allahım akıl alır gibi değil israfa bile girdik epeyce ne kadar doğru bilemeyiz işte
Nee bebeğin kocaman oldu kız hâlâ nöbetleşe uyudugunuza inanamıyorum 🧐

Ya bu doğru değil diye okudum ben. Çünkü bebekte bir süre sonra alışkanlık oluyor bu şekilde. Uyarı en en son çare olmalı

Benim kız da her gün 6 7 kez yapardi, iki gündür yapmadı ilk kez şok oldum. Dün akşam banyo falan yaptırdım, bu sabah yaptı çok şükür. Banyo yaptır, ayaklarına sıcak su koy, karnına kiraz çekirdeği (sende vardı diye yazıyorum) valla aklıma başka bir şey gelmiyor 😁 bir de dua et o saatlerde yapmasın 😂 tedarikli git yine de ne olur ne olmaz 😂

Tabi canım bu günleri kendi adıma söyleyim çok bekledim🤲ben hiç bilmiyorumki öndemi gerimi şimdi bizde hiç anlamıyorum ama cerraha göstermek istiyorum
Çocuk doktorumuz hafif dedi bize canım bazen müdahale gerektirmez demişti ama benim içimde rahat değil göstericem bende ilerisi için sıkıntı olmasın

Benim kız da her gün 6 7 kez yapardi, iki gündür yapmadı ilk kez şok oldum. Dün akşam banyo falan yaptırdım, bu sabah yaptı çok şükür. Banyo yaptır, ayaklarına sıcak su koy, karnına kiraz çekirdeği (sende vardı diye yazıyorum) valla aklıma başka bir şey gelmiyor 😁 bir de dua et o saatlerde yapmasın 😂 tedarikli git yine de ne olur ne olmaz 😂
Hepsini dün yaptım canım bana mısın demedi ayaklarını ısıttım karnını masajlar yaptım ıkınıyo ama cıkaramıyo banyosunu da yaptırdım dün

Ay canım kıyamam ya ay ne denir böyle hadsiz insanlara bilmiyorum istemiyorsan istemiyorsundur çocuk onun gibi davranması nedir ay ben sinirle kıyamet koparırdım net 😟
takmış kafaya yapıcam diye yaptı işte
ya ben kibar nazik bir insanımdır ama dayanamaz iterdim yere vs birbirimize girerdik saç baş dalabilirim bir anda manası neymiş anlamı neymiş
Çocuk kokmuyormuş ömrü boyunca saçma kadın ya

X