2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Kuzum benim ki agliyorda gozunden yaş geliyor ben ilkten gaz sancısı sanıyordum ama baktım ki bazen gazdan bazen de istediği olmadığı için ağlıyor aşırı sinirli 😅 valla ben henüz çözüm bulamadım sen bulursan nolur bana da söyle 😅
canım küvetini dolduruyorsun ya sen uzun tut bacaklarını daa hareket ettirsin bol bol hem gaz çıkartıyor hem sakinleştiriyor bebek havuzları satılıyor bunun için benim küvetim var bebeğin de var ama havuzda alsam mı diye düşünüyorum yorumlar çok iyi

Göbek deliğinde biraz kanama olmuş zıbınına çıkmış kendiliğinden geçer dimi o içinde kan gelen kısmı falan
Bizde de olmuştu aynı şey birkaç gün devam etmişti ikinci bir defa k vitamini iğnesi yapıldı bir de gümüş nitrat ile yakıldı sonra düzeldi kanama olmadı bir daha. Bence takip edin devam ederse doktorunuza görünün.

Bence içinizi ferah tutun anlattıklarınızla aynı şeyleri yaşadım. Yangı çok kötüydü. Dik yürümeye çalışın biraz zorlayın kendinizi ve bir minoset :) biraz da sabır, az kaldı geçmesine. Benim de yapıştırma bu arada. İnsanın aklından felaket senaryoları geçse de bu normal bir süreç.
Arveles ve antibiyotik kullanıyorum, zorluyorum valla bakalım.. ya birde benimle aynı gün sezeryan olan vardı kontrole gittiğimde kızın hiçbirşeyi yoktu sordum kendimi kötü hissettim ben niye böyleyim diye. Şu yangı geçsin başka birşey istemiyorum. Senin nezaman geçti yangı

canım küvetini dolduruyorsun ya sen uzun tut bacaklarını daa hareket ettirsin bol bol hem gaz çıkartıyor hem sakinleştiriyor bebek havuzları satılıyor bunun için benim küvetim var bebeğin de var ama havuzda alsam mı diye düşünüyorum yorumlar çok iyi
Kuzum ben çok sık yikamiyorum doğduğundan beri iki kere yıkandı 😂 tam yıkamaya başladım kaka yeşile döndü korktum usuttum diye 😂 bide tertemiz ekşi süt kokusu bile yok işime geliyor yikamamak çok stresli ya 😂 ayy biliyorum o havuzları bide boyuna takılan simitler var içinde yüzüyor ama çok su israfı gobi geliyor bana acayip su alıyor ee bekletemezsin de değiştirmen lazım her defasında bilemedim kuzum ☺️

Canım senin kaç günlük bebiş? Mamayı neyle veriyorsun bir de?
29 günlük biberonla veriyorum. Aslinda binevide gögsümde süt olmasina ragmen ememiyor. Gündüzleri memeye zorluyorum. Ama geceleri çok güzel uyurken memeye zorlamak zor oluyor.

İyi yapmışsın şimdi anlar seni😂😂bende yazlıkları çıkartdım annem burdayken yapayım dedim baya rahatladım.Benimkide yarın evde olduğu için bu gece diyor kendim bakıcam ben biliyorum nasıl bakıcak ağlaması durmayınca bana vericek😅ben ne kadar uykulu olsam bile gece tatlı tatlı konuşuyorum oğluşumla ama eşim görüyor uyumuyor hemen dediği bu oluyor bu neden susmuyor ya🤭😀
Hahahah ay hepsi aynı cidden bırak baksın 🤣 bakabildi mi 🤣

Bu çelişkili soruyu önce kendime sonra eşime verdim
Oglumuzu hastanede karıştıdiysalar şimdide ortaya çikarsa bu bebegimizi verirmisin dedim. 🤣 ay nerden aklima geliyorsa bunlar. Ikimizde tam bisey diyemedik.
Hadi sizede soruyum napardiniz 😄

Kızlar her ay evde bebeklerine konsep foto çekmeyi düşünen var mı ben çekiyorum 😍💗
Kendi çapımda anı kalsın diye bir şeyler yapıyorum şuana kadar 1. Ay ve 40 günlük çekim yaptım yarın 2. Ay için yapıcam 2 aylık olmalarına 2 gün var bayram arifesi tam 2 aylık oluyorlar çok şükür 🙏🏻 inşallah yarın istediğim gibi çekebilirim onun için yapay gül yaprakları aldım bebeler istediğim pozisyonda durursa kafamdaki çekicem 🤣
Bnde yapıcam cnm 1 aylık olanı dün çekebildim 😁 ama bıraz rütüş yapıcam o yeşil ip olmadı onu boyucam😋 emziksiz durmadı🤪

Eklentiler

• IMG_20240407_161515.jpg
    IMG_20240407_161515.jpg
    122,9 KB · Görüntüleme: 103
Kızlar ben dün hiç giremedim çunku oynatmama az kalmıştı. 🥴Ağlama krizleri, sancılar, memeyi kapmalar sonra memeyle kavga edip ittirmeler, ayaktayız aglıyor, yatıyor olmuyor, uyumuyor, kucakta gezıyor olmuyor, eşimde evdeydı akşama kdr, bu nasıl bısey dıyor gördü halimi ne yemk yapabildım nede wc gıdebıldım. İlk kez boyle bi gün geçirdım. Bi nevi iyi oldu eşimin evde oldugu, gce 2de yattı zar zor, nyseki gce uyudu, bugun ise tam bir melake🤭 dünle alakası yok. Uyuyor paso, kakasını yaptı, evelsi gce yapmıştı en son yer gök yatak döşek pok olmuştu, sanki 5 günlük pok yapmış gbiydi. 🤪

Bu çelişkili soruyu önce kendime sonra eşime verdim
Oglumuzu hastanede karıştıdiysalar şimdide ortaya çikarsa bu bebegimizi verirmisin dedim. 🤣 ay nerden aklima geliyorsa bunlar. Ikimizde tam bisey diyemedik.
Hadi sizede soruyum napardiniz 😄
Vermem diğerini de alırım 🤣

X