2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Tamam kuzum hayırlı olsun 🥰 sağlıkla gezsin içinde kuzucuk ❤️ biz henüz bakamadık ama aklımızda var, eşimde çok beğenmiş 🥰 hemen kullanmaya başlarsan deneyimini paylaş benimle kuzum

Sezeryan bandını çıkardıktan sonra pansuman yaptı doktor, 3 gün gazlı bez koydum dikiş yerine, jiç birşey sürmeye gerek yok dedi
Tamamdır ben de yapmayım artık

Senin neden hala gebelik takvimin duruyor ay 🤣 doğduğunu kabullenemedin herhalde 🤣
ay kızzzz ben bebemi çok seviyorum, herkesten kıskanıyorum ama bi kabullenme süreci yaşıyorum galiba🥺 önceki hayatımı özlüyorum aşırı derecede. Yani daha yalnız kalamadığımızdan belki bilmiyorum ama sürekli ağlama isteği geliyor, iyi değilim☹️

Tamam kuzum hayırlı olsun 🥰 sağlıkla gezsin içinde kuzucuk ❤️ biz henüz bakamadık ama aklımızda var, eşimde çok beğenmiş 🥰 hemen kullanmaya başlarsan deneyimini paylaş benimle kuzum

Sezeryan bandını çıkardıktan sonra pansuman yaptı doktor, 3 gün gazlı bez koydum dikiş yerine, jiç birşey sürmeye gerek yok dedi
Teşekkür ederim kuzum ❤️ amin inşallah 🤗 kalite olarak eşim bayildi Mercedes gibi araba bu diyor 😂 kabin boy arabadan bı tık daha ağır ama travel sistem arabalar içinde bence en kibar model ve kocaman tekerlekli olanlara göre daha hafif, yani ikisi arasında bir alternatif olmuş. Ana kucağına koyup Alyayi evde gezdirdim sürüşü çok güzel ☺️

Eklentiler

• IMG_20240406_213951.jpg
    IMG_20240406_213951.jpg
    143,1 KB · Görüntüleme: 81
Of çok iyi anlıyorum canım ha bizimki de sadece kucağa aldığım sn susuyor seninki de top üstünde susuyor desene işimiz iş diyorum nasıl bu çığlıktan vazgeçerler ki ?
Ağlasa gam yemicem bir derdi de yok sadece istediği olsun diye çığlık atıyor
Kuzum benim ki agliyorda gozunden yaş geliyor ben ilkten gaz sancısı sanıyordum ama baktım ki bazen gazdan bazen de istediği olmadığı için ağlıyor aşırı sinirli 😅 valla ben henüz çözüm bulamadım sen bulursan nolur bana da söyle 😅

Teşekkür ederim kuzum ❤️ amin inşallah 🤗 kalite olarak eşim bayildi Mercedes gibi araba bu diyor 😂 kabin boy arabadan bı tık daha ağır ama travel sistem arabalar içinde bence en kibar model ve kocaman tekerlekli olanlara göre daha hafif, yani ikisi arasında bir alternatif olmuş. Ana kucağına koyup Alyayi evde gezdirdim sürüşü çok güzel ☺️
Oyy çok güzel kuzum🥰 gerçekten çok güzel duruyor, bebeler rahat rahat gezsin içinde 🥰
Bugün eşim alacaktı unutmuş yarın alacak inşallah bir deneyeceğim son kez🙏🏻
Hadi inşallah kuzum, bende bu olmasa en son bibs denecektim 😬son şans olarak 😬

Oyy çok güzel kuzum🥰 gerçekten çok güzel duruyor, bebeler rahat rahat gezsin içinde 🥰

Hadi inşallah kuzum, bende bu olmasa en son bibs denecektim 😬son şans olarak 😬
Ay neyseki tutmuş daha fazla denemene gerek kalmadan 🤣 ben de yarın haber veririm bakalım 😅

Kuzum benim ki agliyorda gozunden yaş geliyor ben ilkten gaz sancısı sanıyordum ama baktım ki bazen gazdan bazen de istediği olmadığı için ağlıyor aşırı sinirli 😅 valla ben henüz çözüm bulamadım sen bulursan nolur bana da söyle 😅
Allah yardımcımız olsun birmiyorum yolu yok kuzum 🤣 anlatsam da anlamıyor her çığlığında sakince anlatıyorum böyle yapma diyorum yapma çocuğum diyorum eşimde dalga geçiyro bebeğe yapma demekten anlar mı diyor bir umuttur yaşamak diyorum 🤣

ay kızzzz ben bebemi çok seviyorum, herkesten kıskanıyorum ama bi kabullenme süreci yaşıyorum galiba🥺 önceki hayatımı özlüyorum aşırı derecede. Yani daha yalnız kalamadığımızdan belki bilmiyorum ama sürekli ağlama isteği geliyor, iyi değilim☹️
Çok normal canım. Gerçekten ilk bebekte ben de böyle olmuştum, hatta yalnız kalınca daha kötü olmuştum inşallah sana yalnızlık daha iyi gelir 🥲 bence o ilk bebeklerde bir kabullenme süreci oluyor gerçekten. Haliyle 2 kişilik rahat hayattan sıyrılıp bir anda dev bir sorumluluğun altına giriyor insan. Ama gerçekten geçecek. Şöyle biraz ele avuca gelsin, yazın dışarı parklara bahçelere atalım kendimizi, çok daha kolay olacak 🤲🏻

X