2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Sezeryan bandını cıkardıktan sonra batıkon surmeye basladım her gun bır kez ama kaç gun surcegımı sormayı unuttum sız kaç gun surdunuz acaba

Kizlar bebişleriniz uyurken sesli gülüyor mu 😄 bayadır sesli gülüyor benimki.
Bazende uyanikken gülümsüyor. Hatta bize tapki olarak gülümsesidigini saniyorum. Daha erken mi tepki vermesi

Bitincemi gazını çıkartayım yoksa mamayı biterene kadar bir kaç defa gazını çıkartayım
Mamayı iki seferde ver yarısını içince bir mola verip gazini çıkar azıcık dik tut hatta bezini değiştir mesela ben öyle yapıyorum, sonra ikinci yarısını ver yine gazini çıkar zaten uyumuş oluyor ikinci yarısında gazi çıktıktan sonra biraz dik tut sonra yatır

Sezeryan bandını cıkardıktan sonra batıkon surmeye basladım her gun bır kez ama kaç gun surcegımı sormayı unuttum sız kaç gun surdunuz acaba
Su geçirmez bant yapıştırıldı bana 1 hafta durdu sonra doktor çıkarttı. Çıkarttıktan sonra ekstra batikon vs sürmedim. Özellikle de sordum krem vs sürecek miyim diye hiçbir şey yapmana gerek yok demişti doktorum

Bana üçüncü güne kadar pansuman yaptılar üçüncü gün hastaneden çıktım pansuman hiç yapmadım evde. Çamaşırımla yara izi arasına gazlı bez koydum ki tahriş olmasın sadece onu yap demişlerdi bir de duşta sünger sürme dediler elime sabunu koyup şöyle bir üzerinden geçiyorum o kadar. 15. gün yara izi kalmasın diye kreme başladım altı ay kullanacağım günde iki defa

ben hiç sürmedim öyle bisey denmedi gerektiğine emin misin
Bana üçüncü güne kadar pansuman yaptılar üçüncü gün hastaneden çıktım pansuman hiç yapmadım evde. Çamaşırımla yara izi arasına gazlı bez koydum ki tahriş olmasın sadece onu yap demişlerdi bir de duşta sünger sürme dediler elime sabunu koyup şöyle bir üzerinden geçiyorum o kadar. 15. gün yara izi kalmasın diye kreme başladım altı ay kullanacağım günde iki defa
Su geçirmez bant yapıştırıldı bana 1 hafta durdu sonra doktor çıkarttı. Çıkarttıktan sonra ekstra batikon vs sürmedim. Özellikle de sordum krem vs sürecek miyim diye hiçbir şey yapmana gerek yok demişti doktorum

Sanırım ben ıkı gundur fazladan surdum bi daha surmeyım bisi olmaz heralde

Bazende uyanikken gülümsüyor. Hatta bize tapki olarak gülümsesidigini saniyorum. Daha erken mi tepki vermesi
valla ben tepki olarak yaptıklarını düşünüyorum, hissediyolar bence. Benimki ben öpünce falan gülümsüyor baya baya. Özellikle memedeyken, göğüs ucumu yalayıp gülüyor kendi kendine😂

valla ben tepki olarak yaptıklarını düşünüyorum, hissediyolar bence. Benimki ben öpünce falan gülümsüyor baya baya. Özellikle memedeyken, göğüs ucumu yalayıp gülüyor kendi kendine😂
Meleklere gülüyo annesi 🤣 benimki de aynı ama melekler oyun oynuyo üstüme alınamıyorum o yüzden 😅

Kızlar sizdede kusma oluyormu emerken geri çıkartması hep olmasa bile her gün oluyor ama..midede sorun çıkmasa bile annemin içi rahat diğil o öyle deyincede ben strese giriyorum
Az önce öyle bir kustu ki anlatamam ya resmen olan biteni çıkardı lök diye 😒 hayır bir de yeni emzirmistim dolu olan memeyi 🤣 gitti sütler 😅
Tepki olarak gulumsedigini sanmıyorum canım. Refleks bence 😁 ya da meleklere gülüyor işte ne dersen 😂 benimki foto cekinirken gülümsüyor hahah demek ki çok seviyor selfie çekilmeyi 🤣

Kızlar bebeğm bugün 8 günlük oldu göbeği düştü bugün nelere dikkat etmem lazım nasıl bir bakım yapmam lazım siz neler yaptınız göbek düştükten sonra

Benimde 10 gün şu gecrmez bant yapstrdilar sonra çıkarınca kremi başladım özel eczaneden aldm sabah akşam onu kullaniyorm

Az önce öyle bir kustu ki anlatamam ya resmen olan biteni çıkardı lök diye 😒 hayır bir de yeni emzirmistim dolu olan memeyi 🤣 gitti sütler 😅

Tepki olarak gulumsedigini sanmıyorum canım. Refleks bence 😁 ya da meleklere gülüyor işte ne dersen 😂 benimki foto cekinirken gülümsüyor hahah demek ki çok seviyor selfie çekilmeyi 🤣
😄 Yani bende öyle düşünüyorum. Ama işte onunla gülerek konuştugumda oda gulumsuyor. Ay sanki tepki veriyor.

Ay benimki de onu yapıyor bazen çok üzülüyorum🙈 geçen gazını çıkarırken poposunu sıka sıka oooyy yerim seni diye diye dişimi sıka sıka seviyordum ben doğurdum Allah'ımmm diye diye bağırıyordum 😂içime içime bastırdım haha cevap olarak tüm sütlerimi fışkırdı üstüm başım kendi üstü yerler battı 🤣🤣

• Komik
Reactions: The
Dik tutuyorum ama belki az tutuyorum diye düşünüyorum en fazla 15 dakika..aşırı 2 defa olmuş mesela dün aşırı oldu yüzü bile beyaz oldu korktuk yedi yedi ve sonra hepsini çıkarttı..ama orda suç bendeydi ağlıyordu mama yeyerken bu ikinci oldu ağlayarak mama yeyerken öyle hepsini çıkariyor vermeyincede ağlıyorki acım diye ondan bende verincede hepsini çıkarttı..ama hep ağzından ufak ufak olsada yedikten sonra akıyor
Canım ağzından akıyorsa korkma ondan birsey olmaz bizimde de oluyor durum, ama fışkırarak kusuyorsa o reflü demişti bana doktor

Kızlar, çiş sayımını nasıl yapacağız. Yani iyi beslendiğini çişten anlayacağız. Ama bunu nasıl yapacağız

X