2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Bana da atar mısın canım ya

Ben öyle denedim de çıkaramadılar ya o şekilde tutup sırtlarını sıvazladım pat patladım sıfır etki en iyisi tam onlar ısınırken ayaklarını karınlarına doğru bastırıyorum çıkarıyorlar yanda yüz üstü yatırıp popolsrına vuruyorum

Karnına doğru aşagı kaydırıp bir çenede bir el başın arkasında olsun zaten dik duruyolar bazen hemen gok yapıyor bazen yapmıyor ağlıyor omzuma alınca hemen çıkarıyor bi kaç kere bu şekilde krizdeyken koyunca kakasını da yaptı dikine olunca daha iyi ıkınıyo

Eklentiler

• IMG_1027.jpeg
    94,2 KB · Görüntüleme: 98
Onu da yapıyorum canım bazen de öyle alt gazı çıkarıyor bütün tuşlara basıyorum ama bu şekilde üst gazı çok iyi cıkıyo saniye sürmüyo

Ben akşam yıkıyorum canım havayı boş ver evin içi önemli sonuçta vallahi bu gece bana da uyku yok yazışır dururuz artık buradan
Geri uyudu şimdi benim kız bugün neden böyle oldu ya sürekli uyuyor bugün normal dimi dün hiç uyumamıştı ondan olabilir mi

Ben de bugün tesadüfen çok ağlarken kol altlarından tuttum kendime doğru niye ağlıyorsun kız falan diye konuşuyordum pat pat kaka yapmaya başladı ahahsje
Gerçekten dik olunca daha kolay yapıyorlar ben de tesadüfen keşfettim

Dun gece bende 2 saat uğraştıktan sonra sen gibi kaldırıp ne istiyosun kızım dedim ve kaka yaptı uyku sersemi odağım sadece emzirme ve pışpış oluyo aklıma gelmiyor hiç

Philips avent ultra soft verdik ilk defa bugün aldı canım, hatta mavili bulamamış pembeli almış canım, gerçekten doydugundan emin olduktan sonra veriyorum çok işe yaradı ilk günden camim

kaldırıp ne istiyosun kızım dedim
Ay bugün resmen ben ne istiyorlar benden anlamıyorum artık bi haller oldu 8. Hafta atağına veriyorum umarım geçicidir bu haller.
Bir anda biri çığlık atıyor yatmak istemiyor cama doğru ışığa bakmak istiyor bazen yüz üstü yatırayım diye çığlık atıyor yani ağlamıyor çığlık atarak derdini anlatıyor ve başım inanılmaz ağrıyor bugün ilk defa çığlık duymak istemiyorum daha fazla sinirlerim çok bozuldu..
odadan ayrılıyorum wc ye gidicem çığlık atıyor ikizi de bu sefer korkarak uyanıyor yavrum yazık korkuyor ona da ayrı üzülüyorum.
3 saat olduğu an saniyesinde ya gözlerini açıp acıktığı için çığlık atarak ağlıyor ya bi dur be kızım daha yeni 3 saat oldu uçamıyorum ki bende elim ayağıma girdi bugün çığlığı bütün apartmanı kaldırdı bir de çığlık attığında kucağıma almazsam katılarak ağlıyor morarsana kadar boğazı patlayacak neredeyse.. ee kucağıma alsam mama yapamayacağım bu sefer diğer kızım ağlamaya başlıyor onun çığlığına hayda onu sakinleştirmeye çalışıyorum diğeri yine çığlık atıyor koşarak mama yapmaya gidiyorum ikisi birden başlıyor ya bugün ne oluyor anlamıyorum cidden çok sinirimi bozdu şu çığlık meselesi asla çözemedim.
Mama içiyor çığlık atarak ağlıyor mamayı çekiyorum bu sefer vermiyorum diye ağlıyor veriyorum bye eğer gazdan ağlıyor gazı çıkarayım diyorum mama içmediği için ağlıyor. Yatırıyorum 90 cc veriyorum bitiriyor kusacak gibi yapıp biberonu ağzından atıyor doydu diyorum 10 dk sonra gözünü açıp ağlıyor bi 30 daha veriyorum uyuyor. Alt değiştirme seanslarımı anlatmıyorum bile sanki canını alıyorum altından ya bugün bi değişti huyları geceden beri inşallah geçicidir atak haftası diyor 2 haftaya sürebilir 8. Hafta atağı diyor.. sürekli yanlarındanolup onlarla konuşmamı istiyorlar wc ye gitmem kıyamet kopuyor sanki onları terk ediyorum gibi davranıyorlar sürekli etrafı izlemek istiyorlar şaşkın şaşkın izliyorlar klimaya bakarak yatacak illa ne anlıyorsa klimaya bakmaktan yarabbi sabır

Ay Cansu hayal ederek okudum resmen başım döndü kız bu kızlar bize huniyi taktırdı inşallah iki hafta boyunca böyle davranmazlar yoksa ciddi kafa yemelik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…