2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Kızlar ben sanki yumurtlama dönemindeyim akıntı varacaba adet ne zaman ölürüm bilen varmı
Benimde son 2 gündür yumurtlama akıntım var bence 2 haftaya regli olucam genelde öyle oluyordu benim niqu yalnız değilim demek ki herkes aynı değil hemen regli olunuyormuş ya bakalım ne zaman oluruz akıntım varken yumurtalıklarım da ağrıdı regliye hazırlanıyor vücut bence bir de baya duygusalım bir kaç gündür ağlıyorum umarım regli belirtisidir yoksa depresyona giriyorum

Aynı sorunu ben de yaşıyorum canım ben bir çare bulamadım çünkü kendini yırtarcasına ağlıyor meme vermediğimde ve hiçbir şey sakinleştirmiyor. Memeyi verdiğim an pat susuyor ama ilk sinirle zombi gibi saldırıyor mememe hop hızlı hızlı çekiyor sonra sakinleşiyor. Kimsenin kucağında da durmuyor emme sonrası eşime veriyorum gazını çıkarsın diye onda bile ağlıyor ben çıkarayım istiyor küçücük bir şey nasıl anlıyor anlamıyorum. Ne yapacağımı da bilmiyorum çok yorgunum her gün banyo yaptırıyorum banyo sonrası uyuyor öyle rahat ediyorum bir süre ama sonra seans tekrar başlıyor. Kartlar gösterip konusuyorum ağlıyor kitap okuyorum ağlıyor artık bütün aktiviteleri mememdeyken yapıyorum ama bir şey bulmam lazım. Ay bir de ağzında sütleri biriktiriyor aç değil yutmuyor mememden ayırdığım an patır patır bütün sütlerimi ağzından boşaltıyor sonra da öksürük krizine giriyor boğulacak diye ödüm kopuyor

Oy canım çok üzüldüm inan ki
Bizim de biliyorsun tüp bebek Temmuz grubundan transferlerimizi biliyorum seninle , eşinin o şekilde davranması hiç hoş olmamış gerçekten çok ayıp etmiş, sorun sende değil onda da olabilirdi sen onun erkeklik gururunu öyle zedeleyici konuşsaydın seni affeder miydi ya da nasıl tepki verirdi keşke empati kursaymış ve konuşmadan önce kelimelerini beyİn süzgecinden bir geçirseymiş. Biz de sorun eşim ve ben ama bir kez birbirimizin yüzüne vurmadık ki olmaz da zaten etme bulma dünyası bir kere günah yani. Allah size bir minnoş emanet etmiş ve seni o minnoşuna melek olarak seçmiş ve eşin sana bu şekilde davranması insanın Allah korkusu olur biraz kusura bakma kuzum üzüldüm sana daha çok tazeyken duyguların böyle bir olay yaşaman.
Hadi annen bunu unutur gider ama sen nasıl unutursun ki? Ve şuan lohusasın insan lohusayken yapılanı unutmaz derler iyi kötü.
Yani erkekleri bu dönemde hiç anlamıyorum bu çocuklara 7/24 biz bakıyoruz ne diye çok bilmişlik yapıyorlsr o çenelerini tutmuyorlar çocuğa bir şey olsa biz suçluyuz çocuk ağlasa biz bir şey yapmışızdır biz yetemeişizdir iyi de arkadaşım Allah sana bana nasip etti çocuğu birlikte karar verdik ya bunun gelmesine neyin tribi bunlardaki anlamıyorum biraz keşke sorumluluk alsalar

Of 5. Hafta bize de şok olmuştu bebeklerin değişimi atak haftasıymış şimdi 8. Haftadayız atak haftasında yani çok zorluyorlar beni sabır olarak 8. Hafta atağı daha beter söyliyim

Aynen canım benimki de kaç kere burnundan kusmuk çıkardı. Boğulur gibi öksürdü tıkandı. Doktor da o kadar rahat söylüyor ki 20 dk emzir sonra oyala karnını sıvazla falan diyor. Hiç mümkün değil. Benimki eşimde duruyor canım. Kusmasa yine beklerim iyi kötü memede ama o kustukça benim psikolojim alt üst oluyor. Hep yine kusacak korkusuyla emziriyorum. Nasıl düzelecek bu durum hiç bilmiyorum

Aahhaa kuzum senin k.v sorunsalın yok zaten, şimdi gelsın istıyorsun ama gelseydi sende belli bızaman sonra kusucam derdın
Yok kız ben alışığım zaten normalde hergun görüyorum anneme giderim alt sokakta da kv oturuyor hop ordan kv ye geçerim bide görümcemin eltimin yakın zamanlarda çocuklarına da baktı yenidoğan bebeğe güzel bakar

Sadece gamze gibi çukur var. Sizde var mı ? Bacak hareketleri refleksleri nasıl
Bizde dışarı doğru ince uzun küçük bir et parçası gibi birşey var.bacaklari hareketli ama tabii daha mı fazla hareket etmesi gerekir onu bilmiyorum o kadar üzgünüm ki ne yapacağımı bilmiyorum

Ya sünnet yaptırayım dedim büyük oğlumda da 4 aylıkken yaptırmıştım dönmeye başladığı için zor olmuştu hemen yaptıralım dedik bugün sünnet oldu paşam ne ağladı ne ağladı şimdi her bez açışımda ağlıyo kuzum ama çabuk iyileşir inşallah

Aynı bizi anlattın, biz de öyleyiz şuan bile memede öyle ortalığı seyrediyor. Uyutup yatağına koyuyorum on dakika sonra sancıyla uyanıyor ağlıyor tekrar meme vermezsem hiçbir şey sakinleştirmiyor dün banyo yaptırmadan yatıralım dedik yok bana mısın demedi gözler öyle açık. Banyo yaptırınca uyudu artık, sabaha karşı da yine huysuzlandı uyandı erkenden

Bunların hepsini biliyoruz da uygulama da olmuyor malesef, keşke o doktorlar bir gün baksa bizim bebelere anlarlar, bir gün dayanamazlar bile
Umutlarımı yeşertiyorsun her fırsatta. Sağol canım
Hahahahshs benimki kesin çözüm kordonları bağlattım tabii yüzde 1 açılma ihtimali varmış o bana vurmasa

Kız siz sktivite de mi yapıyorsunuz yerim yerim biz bol bol konuşuyor, öpüp kokluyorum dediğin gibi sadece bende duruyor, birde babasının göğsünde Max 10 dk

Of 5. Hafta bize de şok olmuştu bebeklerin değişimi atak haftasıymış şimdi 8. Haftadayız atak haftasında yani çok zorluyorlar beni sabır olarak 8. Hafta atağı daha beter söyliyim
Bu ataklar bitmez bacın, daha bunun 2 yaş 3 yaş sendromu var
Hayırlı olsun Allah damatlığını da göstersin

Bizde dışarı doğru ince uzun küçük bir et parçası gibi birşey var.bacaklari hareketli ama tabii daha mı fazla hareket etmesi gerekir onu bilmiyorum o kadar üzgünüm ki ne yapacağımı bilmiyorum
çom üzüldüm canım inşallah hayırlı haberle gelirsin ameliyat mı olması gerekiyormuş muhakkak vardır bir şifası

Ay evet o 2 yaş sendromu

Yaa gerçekten çoğumuz aynı şeyleri yaşıyoruz demek ki normal bir durum herhalde ya

Kuzum demek ki çoğumuz aynı problemi yaşıyoruz düzelir herhalde zamanla diye umuyorum

Evet canım aynen balgamlı olurdu. Canım o burun temizleme videosunu bana atar mısın özelden. Oh şükür canım sevindim, inşallah bir daha olmaz çıkmaz ateş evde hangi calpolü bulunduruyorsun canım aslında alıp eve koymamız lazım

Bilmiyorum ki canım çeşitleri mi var calpolün var eczaneye yarın gidip soracağz eşim şükür tatil günü. Dedim evde bulunsun ateş düşürücü gece eczanede bulunmaz falan bir şey olur paniklerim ben.
Atayım kuzum videoyu

İnşallah mr güzel çıkar canım. o et parçası için mi bu kadar erken mr istediler ? Ultrasonu nasıl çıktı
Ben de korkuyorum. İnşallah bebeklerimize bişey olmaz sağlıklıdırlar

Anladım ama şu an duygularınla değil mantığınla hareket etmelisin çocuğunu ve kendini düşünmelisin gururumu çiğneseydim de boşanmasaydım ona bu rahatlığı vermeseydim dersin. Çok yakın bir arkadaşım bebeği bir haftalıkken boşanma kararı aldı yaşadığı zorlukları bi o bilir bir de Allah. ki o şiddet bile gördü bir sürü ama başında biri olmadan hastaneye bile gitmek bebeğinle zor anlarında tek başına kalmak her şey canını çok acıtıyor. ayrıldığına pişman bile oldu evin babası da annesi de kendisi olmak zorunda kaldı. Şimdi onu kullan ileride kesersin cezasını yeterki kendini bu sıkıntıya sokma diyorum ben sana tavsiye olarak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…