2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Ağzına değen herşeyi emiyor benimki de banyo yaptırırken elimi emiyor kendi elini de emiyor
Benim kp de öyle, aç bu annesi aç sen en iyisi karnını doyur bunun diyor ya deli oluyorum benim bebeğim doğum kilosuna biraz geç ulaştı 20. Günde doğum kilosuna ydı, bakalım kilo alımı nasıl bende merak ediyorum ama gözüme hala minnoş geliyor
Yok yok tüm emziklerden özür diliyorum emzik candır, şu mübarek günde Rabbim rast getirsin kuzum bize de emziklerini analık duası

Gerçekten bebişlerimiz aynı haha ten seviyorlar plastik değil senin kp yine iyi aç diyor o kadar benimki hurma ye süt yapar hoşaf iç kızılcık şerbeti getirdim ondan iç diyor sütün artsın kızım aç kalmasın çocuk mama da ver diyor bir de yatarak emzirme üstüne yatarsın uykunda haberin olmaz vs diyor bana ayıp geliyor bunlar benim babam asla yorum yapmaz hele ki gelinim ben yani banyosuna kadar konuşuyor. Ay neyse yazarken sinirlerim bozuldu ne güzel unutmuştum duana da çok amin kuzum haha yarın ben eşime yeni bir tane aldıracağım bakalım inşallah tutar

Çocuk yapmayı beceremedin ne demek acaba sanki biz yapıyoruz çocuğu Allah sorsun gerçekten böyle bir döneminde böyle yapması yazık çok yazık

Aman neyse boşver benimkiler de öyle, şuan çok takmıyorum 3.bebe olduğu için sanırım ilk oğlumda eşime demiştim ki neden herkes benim mememi konuşuyor şuan gülüyorum ama o an sinir bozucuydu ilk oğlumda sütüm azdı, birde herkesin dediğini kafaya takıp sütümü etkiledim çok az emmiştş büyük oğlum,benim ailemde hiç konuşmaz öyle şeyleri, sende kafana takıp sütünü etkileme konuşsunlar bakalım

Yok takmıyorum sinirimi bozuyor sadece bir erkek olarak yorum yapması canım yok ben sütüme her gün güzel sözcükler söylüyorum canım sütüm maşallah sana bugün de kızımı doyuracaksın güzel üret kendini, büyüt sağlıkla kızımı vs deyip mememi okşuyorum hahaha

Emme bittikten sonra da zavallı memem diyor musun ben diyorum da

Cnm benim kv kp de aynılar ilk kızımda o kadar yalvarmamizq rağmen gelmediler ilk kızım doğdu yogunbakima grdj gelmediler sarılık oldu hastanede yattk gelmediler 10 gece bronsitten yattk yine gelmediler bunda da 2 saat ziyarete geldiler annem gel bak torununa dedi ben rahatsızm dedi benim kv dediki anneme kp kaynanamsiz duramiyorms hasta oluyormuş psikolojisi bozuluyorum dedim eşime bak annenlerdeki aşka zatn artk gelmesnler gelmez de zatn

Canimm sen mi yazmistin , sürekli memede kalmak istiyor emmek istiyor aranıyor,dilini çıkarıyor, ama kusuyor da biraz , mememin ustunde uyutuyotum bazen besige koyunca uyanıyor gece, nasıl yapıyorsun canım sen

Kuzum inşallah devam etmez düşer ya rabbim korusun valla bence sert bir dille uyar bidaha çocuklara hastami derseniz getirmem diye bu ne ya 40 kere soylersen olurmuş delirir insan iyi sabrediyorsun
Bütün gece 37.5 oldu sık sık ateşlerini ölçtüm uyurken artmadı şükür sabah 6 da 36.4 çıktı sabah uyanınca yine baktım 36.4 aynı düşmüş banyo iyi geldi sanırım şurup vermedim ama kafaları hala sıcak vücutları normal ateşleri yok internette baktım kafa sıcaklığı bebeklerde olur diyor doğru mu ki

Tikabasa bizim dizi bugün yokmuş ya yetişmemiş bölüm çekimi haftaya da bayram diye yok ooo 2 hafta yok dizi keyfim pü tatlıyı boş boş yedim :/
Ayy evet sinir oldum yaa. Önce geçen haftanın tekrarını veriyorya Allah Allah saat 10 oldu halaa tekrar verıyor, nie başlamıyo bu yeni bolum dıye zevkle çayımı yudumlarkene jeton düştü.

Canimm sen mi yazmistin , sürekli memede kalmak istiyor emmek istiyor aranıyor,dilini çıkarıyor, ama kusuyor da biraz , mememin ustunde uyutuyotum bazen besige koyunca uyanıyor gece, nasıl yapıyorsun canım sen
Ya ben yazmışımdır yada womi demiştir benimkide aynı uyanık olduğu zamanlar memede kalmak istiyor, sık emiyor sonra kusuyor, genelde de emerek uyuyor, bazen beşiğine koyunca gözlerini açıyor tekrar dalıyor, ben hiç birşey yapamıyorum çünkü kendi nasıl isterse öyle oluyor, çoğunlukla emerek meme de uyuyor beşiğine koyuyorum

B Buddy x canım bebekler nasıl iyi mi ? Ev sıcak diyordun sıcaktan olabilir ya çok yüksekte değil canım, şuan nasıllar
Canım gece boyu 37.5 du şurup vermedim sık sık ölçtüm 37.5 geçmedi sabaha karşı düşmeye başladı banyo iyi geldi diye düşünüyorum banyo sonrası da kat kat giydirmedik aynı giyindiler uzun kollu zıbın patikli alt çorap ve müslin battaniye örttük oda ısısı 24.5 di şimdi iyiler 36.5 civarı ateşleri hep öyle zaten ateşleri yok ama lina sürekli hapşırıyor burunların ıtemizledşm öyle balgamlı sarı sümük gelmedi hasta olsalar burunları sarı balgamlı mukus olurdu diye düşünüyorum

Ayy evet sinir oldum yaa. Önce geçen haftanın tekrarını veriyorya Allah Allah saat 10 oldu halaa tekrar verıyor, nie başlamıyo bu yeni bolum dıye zevkle çayımı yudumlarkene jeton düştü.
Bende diyorum ne tekrarmış bitmiyor eşime dedim bak bi ne zaman başlayacak dedi yeni bölüm yokmuş dünyam başıma yıkıldı

Canım bende onu diyecektim bebeklerin kafaları sıcak oluyor genelde benim oğlum unda öyle geçenlerde, çok ağlamıştı ateşini ölçtük 37 çıktı ama ben hiç ateş varmış gibi düşünmedim ağlarken

O zamma kafa sıcaklığı normal koltuk altı ateşi yoksa yoktur demi canım
Gece koltuk altı ateşi 37.5 du şimdi 36.4 ama kafaları yine sıcak düşündüm de kafaları hep sıcak kp sürekli sanırıım ondan ateşleri var diyip duruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…