2024 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    281
Ya bebeğimin bi gözü hep çapaklanıyor antiseptikle ve ılık suylayda tenizliyorum ama geçmiyor ne yapmam lazımmm başına gelen var mı

Kızlar üst gazını çıkarınca hemen hıçkırmaya başlıyo sonra bitmeyen bi döngüye giriyoruz emince geçiyo hıçkırığı sizin bebeklerde aynı mı
Bizim de emzirdikten sonra altını actiysam başlıyor hickirmaya. Çok sinir bozucu gerçekten, sonra da geçsin diye yeniden emmek istiyor

Bizim de emzirdikten sonra altını actiysam başlıyor hickirmaya. Çok sinir bozucu gerçekten, sonra da geçsin diye yeniden emmek istiyor
Diyorum ya bitmeyen bi döngüye çeviriyor hıçkırık ay the bu günleri mi özlicez yoksa büyüsün da rahatlayalım mı demem lazım doğurmak için çok coştum bu günler daha mı iyi
Ya sürekli oluyor yeşil boyle boyle öapak ve kuruyo uyuyup uyanınca oluyor genelde
Göz pınarında mı yoksa kirpik diplerinde felan mı gözünü açamayacak gibi mi? Eskiler olsa çay poşeti koyardı hemen de geçerdi ama zararı olurmmu olmaz mı bilemiyorum en iyisi bi doktora görünmek

Reactions: The
Kim kandırdı sizi yav B Buddy x

Evet çok özleyeceğiz. İlginç ama böyle çünkü bundan birkaç yıl sonra bu zorlukları değil o miniş halleri kalacak aklımızda

Evet çok özleyeceğiz. İlginç ama böyle çünkü bundan birkaç yıl sonra bu zorlukları değil o miniş halleri kalacak aklımızda
Of deme öyle sonra ikinciyi yapma perileri gelir topuğuma sıkarım sen zaten niyeti bozdun üçüncüyü de getircen

Kim kandırdı sizi yav B Buddy x
Bide şey var süt korur yalanı dhsjshsh aman kızlar dikkat edelim benim en çok korktugum kırkım çıkınca hamile kalmak. Çevrem zor oldu ilki diye ikinciye hemen kalırsın sacmalığından bahsediyor ister istemez korkuyorum olursa tabi başım gözüm üstüne ama yine de korkunc şuan shshshhd

Geçmiş olsun sağsalim kavusmussunuz. Bizimde süt yetersizdi mamaya başladık.Sarılık değeri sınırda 14 çıktı sık sık besleyin dediler sonradan düştü çok şükür değeri l

Ama gerçekten sonrakilere daha kolay hamile kalınıyor biz ilkine aylarca uğraşmıştık, ikincisi tamamen bir anlık ihmale geldi yani emziriyordum da. Süt mut korumaz

Gaz için damla yazsın doktor bizimde var kızarıyor geriliyor ondan göbek fıtığımız var gaz bitmeyince fıtıkta gitmez

Bu kuzum , 0-3 ay beden aldım ben benimkiler 51 cm tam oldu yani bi parmak ayak uçlarında boşluk kaldı kuzum 3600 gr civarı kiloları

Ya çok sinir bozucu tutmasan aşağıyı boyluycak cüce bende o esnada ufak bir sinir kırizi geçiriyorumda kendine gel evva o bebek sen değilsin diyorum ha bu arada memelerimi ne sen sor ne ben söyleyeyim hiç bukadar haşır neşir olmamıştık lak diye çıkarıyorum her dk bide kocaman bişey
Canım Philips kullanıyorum
Link atabilirmisin canım rica etsem
Yanlız değilsin kesinlikle
Kızlar üst gazını çıkarınca hemen hıçkırmaya başlıyo sonra bitmeyen bi döngüye giriyoruz emince geçiyo hıçkırığı sizin bebeklerde aynı mı
Benimki çok sinirleniyor bi görsen yav bebelerin suçu değil bütün vucut dile geliyor adeta içi dolu fıçı gibi
Gaz için damla yazsın doktor bizimde var kızarıyor geriliyor ondan göbek fıtığımız var gaz bitmeyince fıtıkta gitmez
Canım diyorum ya alıp alıp kenara koyar olduk sırf ilaç yazacak diye gidesimde gelmiyor ama napayım son çare

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…