2024 ikiz gebelik

Benim de suyum sızmaya başladı bugün acil yatış yaptım. Kasılmaları kontrol altına aldık. Bebekleri tutmaya çalışıcaz gittiği yere kadar🙏🏻🙏🏻 hepimize kolaylıklar diliyorum. Sağlıkla, kendi doğru zamanlarında gelsin bebeklerimiz🤍🤍
Durumun nasıl oldu canm hastanede misin daha? Bende perşembe gününden beri hastanedeyim kanamam hala devam ediyor.

Durumun nasıl oldu canm hastanede misin daha? Bende perşembe gününden beri hastanedeyim kanamam hala devam ediyor.
Hastanedeyim canım. Sancıları kontrol altında tutarak bebekleri olabildiğince tutmaya çalışıyoruz. Bebeklerden birinin suyu bitmiş. Sancılar fena, dayanmaya çalışıyorum. Sen nasıl oldun?

Kaç haftalık oldun canm ciğer geliştirici iğne yaptın mı ? İnşallah bir sıkıntı çıkmaz canım rabbim hepimizinkini bizlere bağışlasın. Benim durumumda aynı kanamam hala devam ediyor . Duracak gibi değil suyun gelmesinden şüphelendiler bir test yaptık gelmiyormuş ama kanama beni korkutuyor böyle devam etmesi. Cuma günü perinatoloji baktı böyle not girmiş “53X23 MM KİSTİ YAPI İZLENDİ. İNTER FETAL MEMBRANLARIN AYRILMASI.”

Kaç haftalık oldun canm ciğer geliştirici iğne yaptın mı ? İnşallah bir sıkıntı çıkmaz canım rabbim hepimizinkini bizlere bağışlasın. Benim durumumda aynı kanamam hala devam ediyor . Duracak gibi değil suyun gelmesinden şüphelendiler bir test yaptık gelmiyormuş ama kanama beni korkutuyor böyle devam etmesi. Cuma günü perinatoloji baktı böyle not girmiş “53X23 MM KİSTİ YAPI İZLENDİ. İNTER FETAL MEMBRANLARIN AYRILMASI.”
Anladım canım. Bana test yapmaya gerek kalmayacak kadar çok su geldiği için bariz oldu:/ kanama da bir kez açıklık var mı diye bakıldığında oldu. 32 haftaya girdik bakalım. Düzenli sancım bir kez oldu. Onu atlatamasam doğcaktılar işte. Bir şekilde ilaç serum durdu. Ama düzensiz sancılarım sürekli. Baya sürekli iki büklüm oluyorum acıdan. Belime vuruyor geldiği zaman.

Anladım canım. Bana test yapmaya gerek kalmayacak kadar çok su geldiği için bariz oldu:/ kanama da bir kez açıklık var mı diye bakıldığında oldu. 32 haftaya girdik bakalım. Düzenli sancım bir kez oldu. Onu atlatamasam doğcaktılar işte. Bir şekilde ilaç serum durdu. Ama düzensiz sancılarım sürekli. Baya sürekli iki büklüm oluyorum acıdan. Belime vuruyor geldiği zaman.
Çok şükür haftan ilerlemiş çok şükür. Benimde alttan muayene edince sancı için kontrol edince kanama daha bir çoğalıyor. Sancılar kötü Allah yardımcımız olsun

Merhaba ben de çift yumurta ikizlerine hamileyim tüp bebek ile 8 haftalık olduk 😊 çift yumurta transfer yapıldı ikisi de tuttu 5+5 hem kese hem kalp atışlarını duydum çok güzel bir duygu Allah hepimizin evladını sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin olanları da Allah bağışlasın 🙏🤲
Merhabalar nasıl gidiyor gebelik acaba

Çok şükür her şey yolunda. Genel sağlıkl durumları gayet iyi🙏🏻 kilo alımlarına göre ne kadar kalacakları belli olacak☺️

Ben bu gece 1.42 de doğurdum kızlar 🥹
Bende 28 Ağustos Çarşamba 12:00 acil sezaryene girdim. Ama bebeklerim çok küçüktüler 28+4 haftalık doğdular ve küvezdeler durumları da riskli yani şuan bekliyoruz inşallah Allah bize bağışlar onları çok korkuyorum onlar için

X