Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
İkinci hamilelikler farklı oluyordur belki, deneyimlisin sonuçta. İlklerde heves çok fazla oluyor sanki yavaş yavaş alacağız ya birden almamız çok zor zaten, bir de herkesin ihtiyaçları değişiyor gerekli/gereksiz olabiliyor. Hehehe ben hep takım ya, uğraşamam kombinle valla gözüme de güzel gözüksün hem atarsın bir ara eninde sonunda bakacaksın nasılsa

Hayır hayır 1.ve 2. Hamileliğim olumsuz sonuçlandı. Bu 3. Gebeliğim. No tecrübe no deneyim bende sizin gibiyim sıfırdan öğreniyorum. O yüzden siz araba puset vs muhabbetleri yaparken ben ilgilenemedim. Biz iki yıl önceki gebeliğimde almıştık. Onunda satışı kaldırılmış yok. O yüzden hic bahsetmedim bile. Aynı şekilde önceki hamileliğimde oioi almıştım set. Yani önceki hamileliğimde bazı seyler almıştım. Ama iyiki de almışız yani şuan aldıklarıma baktıgımda ne modası geçmiş ne birşey. Daha gec düşünmeye basladık hazırlık kısmını düşün daha yeni yeni bizde başlıyoruz nerdeyse çoğu şeyim yok

O zaman
O zaman sizin aşı 23. Haftaya kalıyor yani geç olur mu bilmiyorum pek bilgim yok benim bu konular da

beni aşıya 23 temmuzda çağırdılar, sata göre 17 oluyorum ben 23 temmuzda. Bu haftalarda da yapıyorlar ya sanki

O zaman

O zaman sizin aşı 23. Haftaya kalıyor yani geç olur mu bilmiyorum pek bilgim yok benim bu konular da
20.haftada detaylıya gidicem. doktoruma soracağım aşı olayım mı diye benim riskli gebelik. Ol derse 21 de giderim. 2.doz 4hafta sonra 25 e denk gelir. 32ye cok var sıkıntı olmaz.
Baba sağlı ocagı 1.doz 5 yıl icinde olmaydan 2.doz 10 yıl içinde olmadıysan kesin ol dedi. Benim hic yok. Ama doktorum neyi önerirse ona göre yapacağım.

Çok üzüldüm kayıplarınız için, anlayamadım kusura bakmayın. Erken dönemde mi kaybetmiştiniz?
Sıfırdan öğrenmek çok zevkli ama çok şey var sandım gerçekten yokmuş strese girdim şu anda modası geçmeyen şeyler almışsınız demek ki

Ben bu hamileliğimde öğrendiğimde aldıklarım bunlar bi de korbel aldım. Bi de magazadan bikaç parça aldım o kadar. Yani bende birşey almaya başlamadım

Eklentiler

• BECFF9DC-49BC-4ECD-B8BC-9B308B30EF08.png
    139 KB · Görüntüleme: 52
  • C65052C7-ADFA-4EFD-A2ED-3C5F1EB94BBC.png
    429,4 KB · Görüntüleme: 48
Szi bugün mu oldunuz ben de yarın olucam. Bi yan etki falan hissediyor musun bi de ne diye uyardilar. İlk tetanoz senden hayırlı olsun
sabah oldum ikindiye doğru biraz üzerine uzanınca ağrı başladı hafiften devam ediyor şuan da hafif hafif ağrıyor çok şişer ve ağrır ise minoset yada parol iç dedi hemşire

Anladım vakit evet varmış daha umarım sorunsuz geçer bu dönem hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…