Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
2 kez yaptırmak mantıklı biraz daha büyümüş olur hem bebiş. Bende randevuyu şimdiden aldım devlette bulamam diye 15 ağustosa detaylı için. O zamana baya bir büyümüş olcak şu an hesaplayamadım kaç haftalık olur😄
bizim sat tarihleri yakın diye hatırlıyorum benim 3 mart bebek gününde gidiyor 15 ağustosta 23 haftada oluyor bende ağustosun ilk haftası gibi alsam iyi olur . Devletten almak icin nasıl yapılıyor önce kadın doğumdan mi sıra almak lazım. şimdi gitmeden 1 ay önceden sıra bulamaz miyim ?

bizim sat tarihleri yakın diye hatırlıyorum benim 3 mart bebek gününde gidiyor 15 ağustosta 23 haftada oluyor bende ağustosun ilk haftası gibi alsam iyi olur . Devletten almak icin nasıl yapılıyor önce kadın doğumdan mi sıra almak lazım. şimdi gitmeden 1 ay önceden sıra bulamaz miyim ?
Devlette 15 günlük randevu açılıyor diye biliyorum anam

2'dsydi canım çıktım, ikili test verdim, muayenede iyiydi ense kalınlığını söylemedi ama iyi dedi. Yüz üstü yatıyodu dön diyor doktor dönüyor falan uslu bişi şu an 🥲 cinsiyet için bi tahminim yok dedi bacak arasını gördük ama bi şey yoktu görünen 16da söylerim dedi
Kızın olacak gibi hissediyorum ben öyle bi enerji aldım 🥰

Ayy heyecanlı bi durummm 🤩🤩🤩 Bende hep erkek hissetmiştim ama kızımız gelecekmiş 🥹🥹 sağlıklı huzurlu olsunlar da🥰🥰
Ay inşallah ya. İnanır mısın hiç merak etmiyorum şu an herhalde en son merak ettiğim şey falandır, bir kedo kızım var insan kızım da yok oğlum da yok sağlıklı olsun da sonra öğrensek de olur 😅

Ay inşallah ya. İnanır mısın hiç merak etmiyorum şu an herhalde en son merak ettiğim şey falandır, bir kedo kızım var insan kızım da yok oğlum da yok sağlıklı olsun da sonra öğrensek de olur 😅
Çok iyi anlıyorum seni ben de hiç merak etmemiştim hatta cinsiyet partisi yapalım diye tutturan arkadaşlarıma da çok gereksiz gördüğümü falan söylemiştim 🤭🤭 kendime değil ama çevremdeki insanlara heyecanlanıyorum garip bir şekilde 😂😂

Çok iyi anlıyorum seni ben de hiç merak etmemiştim hatta cinsiyet partisi yapalım diye tutturan arkadaşlarıma da çok gereksiz gördüğümü falan söylemiştim 🤭🤭 kendime değil ama çevremdeki insanlara heyecanlanıyorum garip bir şekilde 😂😂
Kayınpederim mavi hastane çıkışı almış :KK70: o taraf hep erkek hissediyor ama kaynımın 2 kız bebesi olduğu için olabilir bilmiyorum 😅

Yarın kontrolüm var kızlar gitmeye bile korkuyorum. Ne güzel yavas yavas kıyafet eşya falan bakıyordum hiç hevesim kalmadı kanamadan sonra. Etrafımdakilere belli etmiyorum ama o kadar üzgünüm ki yarın doktorun iyi şeyler söylemesine çok ihtiyacım var.
İnşallah iyi şeyler duyacaksın canım benim dualarımız seninle. Kaçta randevun

Yarın kontrolüm var kızlar gitmeye bile korkuyorum. Ne güzel yavas yavas kıyafet eşya falan bakıyordum hiç hevesim kalmadı kanamadan sonra. Etrafımdakilere belli etmiyorum ama o kadar üzgünüm ki yarın doktorun iyi şeyler söylemesine çok ihtiyacım var.
Kötü düşünme canım ya bazılarının baya adet kanamasi gibi olup bebise hiç biseycik olmuyor. İllaki tedirginlik olacak elinde değil insanın ama güzel haberler ile geleceksin inanıyorum 🙏🙏❤️

Korkma benimde canim skildi ama cok sukur bisey cikmadi . Hersey guzel olacak guzel dusun 🤗

Türkiye de bunu devlet zorunlu olarak söylüyor tabi istersen yaptırmazsın orası ayrı ama öyle şeyler söylüyorlarki sanki 100 yıl öncesi sağlık sektörü, paslı aletle bize müdahale edecekler gibi halbuki şimdiki zamanda bir kullandıklarını bir daha kullanmıyorlar her aletin parası normalde sigortadan karşılanıyor ben ameliyat olduğum zaman tek tek aletlerin isimlerini yazıp sigortadan para alıyorlar e nabızda işlemler gözüküyor mantıklı tek açıklaması eskiden bebek ölümleri anne ölümleri olmuş bu sebepten diye he ben evde doğum istersem orası ayrı ama ameliyathaneler steril tutulmak zorunda tetanoz olmamız için hemşire yada doktorun bunu bilinçli şekilde yapmasıdır hala aklıma yatmıyor yani
sifir risk mi istiyorlar nedir bilemedim ama benden istenmedi ne ilk gebeligimde ne de simdi.

Kötü düşünme canım ya bazılarının baya adet kanamasi gibi olup bebise hiç biseycik olmuyor. İllaki tedirginlik olacak elinde değil insanın ama güzel haberler ile geleceksin inanıyorum 🙏🙏❤️
Kötü düşünmesem de moralim bozuldu ama haklısın içi karartmamak lazım 😘

Stres yapıp kötü düşünme balım inşallah her şey yolundadır. Benimde 9. Haftada kahverengi akıntım oldu çok korktuk ama doktor korkulacak bir şey olmadığını söyledi korkma inşallah her şey yolundadır

X