Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
14. Haftanın bende de yeri çok farklı.malesef 14 sayisisindan 9 aydir nefret ederim. En geçmesini istediğim vakit. Bende şu an 14. Haftadayim.Bi önceki gebeligim de 14. Haftada sonlandirilmisti. Önce ilaçla düşürüldü sonra kürtaja alındım. Cok büyük bir acı geçmez sanıyoruz ama zamanla geçiyor. Cok üzüldüm canım senin adına ama üzülme Rabbım bu bebeğini aldıysa daha güzelini sana verecektir. Dualarım seninle çok şükür sarılabilecegin bir evladın var Rabbım ona uzun ömür versin. Kucağını tez vakitte doldursun.

katılıyorum ben kıyafette dahil herseyde 2. el kullandım oglum için. Kıyafetler kuzenımın cocugundu hala da oyle buyudukçe verir,oyuncaklar hep 2. el bizim sitenin sayfasından herkes kucuk cocuklu aramızda donduruyoruz. Turkiyede değilim burda fa olsam oyle yapardım onceden tekstil cok uygundu ama su an cok pahalı. Yurt dısında değiş tokıs kulturu cok yaygın temız urunler alınabilir. Tabi herseyi 2. el alıyoruz demek değil bu ama ortaya karısık bazen magaza indirime denk geliyorum bazen 2. el ozellıkle oyuncak falan

Valla yurtdisi gibi olsa keske burasi da cok isterdim. Orada sattigin seyinde degeri dusmuyor. Burda bedava verirsen ancak satabiliyorsun.

Valla yurtdisi gibi olsa keske burasi da cok isterdim. Orada sattigin seyinde degeri dusmuyor. Burda bedava verirsen ancak satabiliyorsun.
bazen insanlar ucretsiz de elinden cikakiyor hemen gitsin diye evde yer tutmasin. ben bu hamilelikten sonra artik tekrar gebelik dusunmedigimden tum hamile kiyafetlerimi yikayip ucretsiz vericem. Oglumun kiyafetlerini de oyle cunku kizim oluyor. Bebek arabasi tarzi seyleri 2. el alip sonra ben de satiyorum. Degisiyor ama kesinlikle turkiyeye gore degisim, ucretsiz elden ciksrma ve 2. el olayi daha yaygin herkes oyle. Burda da hersey phalilastikca buna yonelim olabilir zamanla. Su an fiyatlar el yakiyor tatil icin geldik burdan hicbirsey alip goturemicem onceden alir gotururduk birseyler hep

13. haftadayim bulantim hic yok gecti tamamen. agzimda aci bir tat oluyor aksamlari ve acikinca daha cok ona da tahammul edebiliyorum artik. genelde yiyince hafifliyor acilik hissi
offf inşallah benim de böyle olur ya çok istiyorum Allahım
şu bayramı bayram gibi geçirsek hepimiz
birden mi kesildi nasıl oldu

offf inşallah benim de böyle olur ya çok istiyorum Allahım
şu bayramı bayram gibi geçirsek hepimiz
birden mi kesildi nasıl oldu
benim yavas yavas duzeldi, once gunduzleri gecti bulanti sonra yiyemedigim yemekleri yemeye basladim midem almaya basladi sonra aksamlari da duzelmeye basladi ama daha yeni yeni. 1 hafta anca oluyor geceli. gecince istahim da cok acildi kendimi tutamiyorum simdi de

çok çok sevindim senin adına
tek isteğim bulantıdan kurtulmak ve iştahımın olması

kocamın toplamda bir kapak dolabı bide çekmecesi var. senin çekmeceni alacağım bebek için diyorum oldu bavula koy eşyalarımı diyor garibim zaten yatak odasında emanet gibi yaşıyor
Ahahhahahah Cidden ya çamaşır sepetine falan koy oradan giyinsin adam Bizim ev 3+1 ama bu zamana kadar hep iki kişiydik. O nedenle ben bir odayı giyinme odası yapmıştım. Gardropta yazlıklar varsa üst bölümlere kışlıkları koydum, kişlık varsa üste yazlıkları çıkardım hiç burç falan yapmadım. Ütü masası hep açık ve kullanıma hazır vaziyette. Bir de kanepe var o odada. Yıkananlar oraya geliyor ütülenecekler orada hallediliyor falan ya hayatımı o kadar kolaylaştırıyor ki. Şimdi bana diyorlar ki oturma odasına koyma bebek eşyalarını giyinme odasına koy. Yani gardrobu, şifonyeri, oyuncaklarını vs. Ama benim için de oturma odası çok anlamsız biz hiç orada oturmadık bomboş durdu aileler geldiğinde yatak olarak kullanıldı sadece. O yüzden orayı bozacağım sanırım. Yani oturma odası iptal edilecek giyinme odası edilmeyecek

bende kirada otururken bu şekildeydi. o kadar rahattı kiii. ama şimdi kendi evimiz ve 2+1 . o yüzden en az 2 yaşa gelene kadar oda yok en son televizyon odamı çocuk odası yapıp salona transfer olacağız :))

Ay bu çok ben Hatta şu an oturduğumuz evi taşındığımız gün gördüm nakliyecilerle beraber İki kere ameliyat oldum ilk gördüğüm doktor yaptı ikisini de gerekli mi değil mi doktor iyi mi değil mi onu bile araştırmadım Kredi kullanarak bir ev aldık örnek daireyi gördük daha inşaatken aldığımız evi hiç görmedik Ama mesela bebeğe doğum paketi araştırırken en az 10 hastaneyle görüştük telefonda da olsa bilgi aldık yani

Ay ben de menisküs ameliyatı oldum, girdiğim doktor ameliyat dedi tamam dedim 2 gün sonraya gün verdi ve gittim girdim

Ben neye bakarsam kafam o kadar karışıyor ya. O yüzden çookk uzun vadeli kullanılacak bebiş eşyalarında (araba şekil a ) araştırıyorum falan ama onun dışında yine beynime çok seçenek sunmicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…