Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
Kızlar biooil ın içinde zararlı madde bulunmayanı, üstteki mi alttaki miydi? Biri sarı biri pembe gibi.

Eklentiler

• Screenshot_2024-06-10-18-54-33-665_trendyol.com.jpg
    69,6 KB · Görüntüleme: 34
Öyle tahmin ediyorum ki kızlar Ocak Annelerinin yarısı Aralıkta doğum yapacak. SAT'ı 15 Mart ile 30 Mart arasında olan 15-20 kişi ocak annelerinde. Bu durumda bizden de Kasıma kaymalar olabilir tabi nasıl sabredicez
Ben ilk oğlumu tahmini doğum tarihinden 23 gün önce doğurmuştum 36+5 de şimdi kızım olucak ona 7 Aralık çıkıyor tahmını doğum ama Kasım ortası Kasım sonu gibi gelir diye düşünüyorum. Aralık zor gibi geliyor.

Merhaba 16+2 kızlar sanki iki üç gündür yoruldugumuz da nefes nefese kalırız da damarlarimiz atar gibi sağ tarafım da sürekli atma oluyo bebek hareketleri mıdır acaba kıyafet üzerinden de belli oluyo yanii
Bence bebek olabilir benim arkadaşım da net hareketlerini çok erken hissetmişti 15. Haftalardaydi. Bi de zayifsanız bebek ihtimali daha da yüksek İple çekiyorum bende hissedeceğim günü nasıl biseydir merakla bekliyorum

Bem pembesini aldim cok guzel de kokuyor . Hamileler genelde onu kullanoyor
Bi tanesinin içinde zararlı madde vardı kuzum da bilemedim hangisiydi. Ama sarı da yok dendi şimdi. Sen pembe dedin. Kafam karıştı. Güncelleme: şimdi kontrol ettim, hamilelere önerilen sarı olan canım. Pembe de zararlılar varmış. Ürünün Yorumlarında da görebilirsin canım.

Sarı yeni çıktı ya senelerdir pembe kullanılıyordu ne zararlı maddesi varmış ki acaba o cıva diyorlardı o mu,

Aaaa bi bakayim . Bendekinin icine .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…