Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
Hanımlar anne bebek çantasını sırt çantası formunda almak çok daha kullanışlıymış, Trendyolda aratınca en favorilerde hep el çantası gibi var aklınızda bulunsun
En kararsız kaldığım konu anne bebek çantaları kalıtelı bır şey almak ıstesek cok pahalı degıl mı bana mı öyle geliyor

En kararsız kaldığım konu anne bebek çantaları kalıtelı bır şey almak ıstesek cok pahalı degıl mı bana mı öyle geliyor
Pahalı algım yok benim kaçtır pahalı mesela üstte attığım 600 TL yorumları iyi içi geniş duruyor sırt hem de, iyi geldi bana ama araştırmak lazım. Her yerde şu keçe olanlar var onları evde mi kullanıyor ki insanlar

2 bin falan baktıklarımoyshodan begendım 3 bindi

2 bin falan baktıklarımoyshodan begendım 3 bindi
Ay yok ben o kadar çıkmam ya, çanta alt tarafı. İçindeki ısı yalıtımı çok kullanılmıyormuş hatta izlediğim videolarda anneler hiç kullanmadım burası olmasa da olur hiç yalıtım var diye para vermeyin ekstra demişti. E kalanı da 3 bin etmez bi çantanın

Merhaba 16+2 kızlar sanki iki üç gündür yoruldugumuz da nefes nefese kalırız da damarlarimiz atar gibi sağ tarafım da sürekli atma oluyo bebek hareketleri mıdır acaba kıyafet üzerinden de belli oluyo yanii

Bende öyleyim kot giyemiyorum göbeğim inanılmaz büyüdü
Benim zaten vardı göbeğim şimdi daha da büyüdü kocaman oldu ve geniş duruyor biraz canımı sıkıyor o görüntü. Kotlarım benimde olmuyor bu sıcakta giyesim gelmez ama giycek bir şey de bulamıyorum ne alsam güzel durur onuda bilmiyorum

Çok geçmiş olsun hani böcekten falan mı diycem ama evdeymişsiniz de inşallah geçer çabucak

Kızlar yataş juno yatak için ne düşünüyorsunuz. Bana kullanıllı geliyor bide ilk zamanlar beşiğe onu koyup yatırmak daha güvenli olur sanki. Ya da yanımıza koymak istersek güvenli olur bebek için

Merhaba 16+2 kızlar sanki iki üç gündür yoruldugumuz da nefes nefese kalırız da damarlarimiz atar gibi sağ tarafım da sürekli atma oluyo bebek hareketleri mıdır acaba kıyafet üzerinden de belli oluyo yanii
Biz daha o haftalara gelmedik canım en büyüğümüz 14 küsür bilemiyoruz

Yırtılmasın hemen yıpranmasın ikinci çocuğa da kalsınlı bir çanta olsun

Kızlar yataş juno yatak için ne düşünüyorsunuz. Bana kullanıllı geliyor bide ilk zamanlar beşiğe onu koyup yatırmak daha güvenli olur sanki. Ya da yanımıza koymak istersek güvenli olur bebek için
Ya bende reflü yatağımı alsam diye düşünüyorum onlarda bana mantıklı geliyor kusma açısından falan

Ben yazın keten pantolon beli lastikli şeyleri cok seviyorum güzel bulursam alıcam mutlaka yaz sıcak olur pantolon,tayt gıyılmez elbise sevıyorsan o da olabılır

Gerçi baktımda ona oda reflü yatağı oluyormuş galiba diğer reflü yataklarına göre azıcık pahalı tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…