Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Kızlar gece rüyamda NIPT zıkkımı problemli çıkıyordu sabaha kadar onunla uğraştım. Çıksa da bitse artık şu kabuslarım. Aslında kasmıyorum olumsuz da düşünmüyorum ama içten içe bi huzursuzluk var demek ki.

Benim acilinden güvenilir bi ağdacı bulmam lazım. Sabah ağda alıp denedim asla beceremedim, jiletle sabah alıyorum akşam çıkıyor hormonlardan. Bu sıcakta da bunalıyor insan

Günaydınn güzel anneler uzun zamandır yazamıyordum yoğunluktan şükürler olsun bir karne kaldı artık rahatım benim 2li test sonucuda daha çıkmadı bayram sonrasına bırakıcam randevuyu hem cinsiyet hem tarama sonucunu inşallah bir aksilik olmaz 30 mayısta vermiştim kanı ama 1 haziranda işlenmiş bursaya ya da ankaraya gittiğini söylediler kanın

Benim acilinden güvenilir bi ağdacı bulmam lazım. Sabah ağda alıp denedim asla beceremedim, jiletle sabah alıyorum akşam çıkıyor hormonlardan. Bu sıcakta da bunalıyor insan
Benim lazerli kaymak gibiydi bacaklarımda çıkmaya başladı. Doğumdan sonra bi daha yaptircam sanırım

Evet internette okudum bunu başını iki elinin arasına almıştı tam net görünmüyordu bir sonraki gittiğimde mutlaka soracağım

Ense ve sırtı gayet normal test sonucu da normal değerler. Doktor burun kemiği ile ilgili hiç bişey söylemedi aslında ben bi arkadaşımdan duydum raporda da burun kemiği bilinmiyor yazınca biraz araştırdım. Kafama takıldı bir sonraki gittiğimde soracağım mutlaka

perocuk35 kediler hissediyor. Benim kedimi atmıstım size sürekli karnıma yapışık yatıyor mırmır yolluyor bebekle bağ kurmaya başladı bile nipt testi tamamen psikolojik. Ben de rüyamda nipt testinin kötü geldiğini görmüştüm hep. Test gelmeden önce bir kaç öncesine kadar uyku kalitem bitmişti ama endişe etme. Temiz gelecek… benim 13 gün sonra geldi. Seninde bir iki güne gelecektir bence

Beni de ekleyin outoffit

Ayy kesinlikle ağda kalp ben lazerde kullandım yıllar önce ama ağda miss benim acı eşiğim yüksektir bu kıl tüy konularında cuma günü güvendiğim bir yere gittim yaptırdım hiçbişeycik olmadı çok şükür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…