Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
Ayy kesinlikle ağda kalp ben 🩶 lazerde kullandım yıllar önce ama ağda miss benim acı eşiğim yüksektir bu kıl tüy konularında cuma günü güvendiğim bir yere gittim yaptırdım hiçbişeycik olmadı çok şükür.
Ya evlenmeden önce giderdim kadın da şaşırırdı jiletten sonra insanlar çığlık atıyor burada sende tık yok diye demek benim de yüksek 😅 ama erkeklerin kuaförüne olan bağı gib ben de ağdacıma bağlanmışım taşınınca başka gidemedim 3 senedir jiletteyim valla dram

Ya evlenmeden önce giderdim kadın da şaşırırdı jiletten sonra insanlar çığlık atıyor burada sende tık yok diye demek benim de yüksek 😅 ama erkeklerin kuaförüne olan bağı gib ben de ağdacıma bağlanmışım taşınınca başka gidemedim 3 senedir jiletteyim valla dram
Bende evlenip başka şehire taşınınca uzun süre kuaför bulmadım jiletle devam ettim ama olacak gibi bişey değil tam bir batak 😂

perocuk35 perocuk35 kediler hissediyor. Benim kedimi atmıstım size sürekli karnıma yapışık yatıyor mırmır yolluyor bebekle bağ kurmaya başladı bile 😃 nipt testi tamamen psikolojik. Ben de rüyamda nipt testinin kötü geldiğini görmüştüm hep. Test gelmeden önce bir kaç öncesine kadar uyku kalitem bitmişti ama endişe etme. Temiz gelecek… 🙏🏻 benim 13 gün sonra geldi. Seninde bir iki güne gelecektir bence
Rüyamda hep problemli gordüm hem kız gördüm kesin hepsi ters çıkcak 🙏🏼

Biz de hep böyleyiz kedimle üstümden inmiyor 🥹💖

Eklentiler

• 8275A754-3799-4F21-BAD9-E56B7F42CBDE.jpeg
    8275A754-3799-4F21-BAD9-E56B7F42CBDE.jpeg
    72,8 KB · Görüntüleme: 51
Arkadaşlar ben normalde ocak 2025 grubundayım ama İnternet hesaplamalarina göre ocağın ilk haftası yazıyor ama malumunuz erken olma ihtimali de yüksek doğumlarin. Bu sebeple müsaadenizle Aralık 2024 grubunda da bulunmak istiyorum.
outoffit outoffit sat 02.04.2024,Ankara yaş 34 ilk çocuk, kese 4+6 kalp atışı 8+6, tahmini doğum da tüp bebek olduğu için İlkin 08.01.2025 çıkıyordu şimdi biraz toparlama oldu 04.01.2025 falan çıkıyor listeye eklerseniz sevinirim

kızlar bugün kızımı görmeye gideceğim. ilk defa cinsiyetini bilereek gideceğim elim ayağım birbirine dolaştı :) bu arada kaynanam hasta olmuş. sanırım erkek olmadı diye depresyona girdi. umarım bir daha çıkamaz.fenalaşmış cinsiyeti öğrendiği gece :)
Allahım bu kafalar hala nasıl var olabilir yaa aklım almıyor Ah benim kaynanamda tam tersi kız olsa o kadar sevinir ki eminim umarım bebeğin babaannesini hiç sevmez onu görünce ağlar😂😂

kızlar bir kaç gündür iştahım vardı bugün yine gitti :KK43: 12+6 bulantım da çok. niye böyle oldu azalması gerekmiyor muydu :KK43:

Benimki tüp bebek olduğu için sanırım hiç o işlere giremeyeceğim. Vajinal muayene sonrası bile kanamam oluyor. Ama doğal yollla gebeliği olsaydı ve düşük tehlikem olmasaydı. 3. Aydan sonra bir sakınca görmezdim sanırım. Çoğu doktor da düşük riski olmadığı sürece kısıtlamıyor diye biliyorum canım
Aynen risk yoksa sıkıntı olmuyor biz ilk 3 ayda kısıtlamadık ilk başlarda daha korku oldu daha narin davrandık ama sonrasında normal devam ettik bir sıkıntı da olmadı sıkıntı kanama vs risk yoksa kocişlerinizle arayı açmayın😄💋onlara da ihtiyacımız var

Benim kedom çok fazla karnıma sürtünmeye karnıma yapışıp uyumaya başladı. Normalde eşime çok düşkün pek benle uyumazdı şimdi eşim ben rahat uyuyayım diye alıyor zorla yine bana geliyor 😂 iyice hissettigine eminim artık. Sizinkiler ne durumda
Benim kedimden normal dışı hiç davranış yok zaten kucağıma yatar otururdu. Şu sıralar rşimin yanında uyuyor ama bu ara hep ona düşkünleşti bana düşkünleşeceğine😄😄

kızlar bugün kızımı görmeye gideceğim. ilk defa cinsiyetini bilereek gideceğim elim ayağım birbirine dolaştı :) bu arada kaynanam hasta olmuş. sanırım erkek olmadı diye depresyona girdi. umarım bir daha çıkamaz.fenalaşmış cinsiyeti öğrendiği gece :)
Ay erkek olunca nolcakmış ne farkı varmış ayrıca ona ne gitsin kendi doğursun tekrar o zaman😡

outoffit outoffit benim Sat 11 Mart ama doktor bana bebeğin gelişini gelişiminden dolayı 10 Aralık olarak yazdı. Büyük ihtimalle Kasımda gelecektir 😃 Bebek büyüdükçe doktor tahminleri değişecek…

Öyle tahmin ediyorum ki kızlar Ocak Annelerinin yarısı Aralıkta doğum yapacak. SAT'ı 15 Mart ile 30 Mart arasında olan 15-20 kişi ocak annelerinde. Bu durumda bizden de Kasıma kaymalar olabilir tabi nasıl sabredicez :KK70:
Büyük ihitmalle bende kasıma kayabilirim 7 aralık 40. Hafta gözüküyor eğer erken gelmek isterse veya doktorun yönlendirilmesiyle erken doğum olursa muhtemelen kasımda gelir benimki de bide en son ölçümde 4 gün ilerde çıkmışt tabi değişedebilir bakalım

X