Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Kızlar benim topiş aklımızı aldı. Kanamam oldu bir iki damla acile gittim ağlaya ağlaya. Kımıl kımıl oynuyo. Her şey normal ama doktor istirahat etceksin dedi. Progestan verdi.
Canım geçmiş olsun dınlen bol bol. Protestan iyi gelir zaten birşeycik olmaz. Artık riskli zamanları atlattık Allahın izniyle canım

Hanımlar idrar renginiz nasıl? Ben o kadar su içiyorum ki son günlerde sıcaktan, normalde içsem bembeyaz olur şimdi neredeyse kırmızıya çalan bi kahverengi (umarım yemek yiyen yoktur ) normal mi ki acaba

Hanımlar idrar renginiz nasıl? Ben o kadar su içiyorum ki son günlerde sıcaktan, normalde içsem bembeyaz olur şimdi neredeyse kırmızıya çalan bi kahverengi (umarım yemek yiyen yoktur ) normal mi ki acaba
Normal değil gibi geldi canım su içmene rağmen öyle olması doktoruna yazsana ne diyecek

ben de su içiyorum benim de o şekilde. vücudun suya çok ihtiyacı olduğundan içtiğimizi kullanıyor, atılacak az kalıyor

En başta ultrasonda burun kemiğini görmese zaten bilgilendirirdi seni canım hatta ikili test değil fetal dna önerirdi rapora yazmamıştır o sadece

Hatta o kadar suya 1 kere çıktım tuvalete, gelmiyor da, neden acaba Allah Allah tüh durduk yere canım sıkıldı

Cuma gidicem ya o zamana biraz daha su içeyim :/
Zaten içmek gerekiyor bide ben ocak ayında taş düşürdüm daha doğrusu düşüremedim ameliyatla alındı taşın boyutu büyüktü işin kötü kısmı hala böbreklerimde taş kalmıştı geçen idrar tahlili verdiğimde kum döküyorsun dediler en son taş düşürme belirtimde bu olmuştu valla korkudan o yüzden sürekli su içiyorum o ağrıyı tekrar yaşamak ölüm gibi çünkü

Ben de düşürdüm bi ara yürürken 2 kişi koluma giriyordu diğer türlü adım atamıyordum ya rezalet, göstermesin Allah'ım şu dönemde

Hatta o kadar suya 1 kere çıktım tuvalete, gelmiyor da, neden acaba Allah Allah tüh durduk yere canım sıkıldı
Sen yarın sağlık ocağında istersen tahlil ver eğer cuma günü idrara bakılmyacaksa ya da beklemek istemiyorsan böbreklerin suyumu tutuyor dicem o kadar da doktor değilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…