Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Özeldeni yaptırdınız devlette mi özelde yaptırdıysanız kaça yaptırdınız acaba
Fiyata arkadaş döner ama diğer topicte yazmışsınız ona döneyim, özeldeki ikili fetal gibi bi şey asla değil, eğer bütçe ayırabilirim derseniz fetal yaptırın bence arasında çok fark var, fetal direkt size %99 sonuç veriyor. Osmangazi üniversitesi cüzi bi ücrete yapıyor diye biliyorum ama emin değilim bu arada

13. haftamdayim agzimdaki aci tat gecmek bilmiyor bakalim doguma kadar mi surecek
Ben geçen gece kustuğumda, yatakta ağlamaklı bir halde bebeğimle konuştum. Seni çok istiyoruz, seviyoruz, çok uzun bekledik, kavuşacağız, sen neden böyle yapıyorsun, bari ağzımdaki acı tat gitsin boğazımdaki bulantı bitsin gibi bir konuşmaydı ertesi gün ağzımdaki acı tat yok oldu biliyor musun çok acayip denk geldi. Bi de benim bulantım boğazımda da oluyor onu fark ettim. Midem de bulanıyor, boğazımda da birşey oluyor o da kusturuyor beni. İnşallah seninki de geçecek canım bu hafta biraz daha iyiyim ben. 11+5 iz bugün. 13. Haftada Allah'ın izniyle bitmek üzeredir

Kızlar oğluşumun son ultrason görüntüsü :))
13+4 olduk. İnternette okuduğum kadarıyla bu ara duygusal dalgalanmalar yaşanabilirmiş. Şahsen bende yaşıyorum daha duygusalım bu hafta alakası var mı bilmiyorum. Ama gördüm mutlu oldum kucağımıza alınca nasıl olacak acaba çok heyecanlanıyorum

Eklentiler

• IMG_9869.jpeg
    83,8 KB · Görüntüleme: 54
Oyyyy oglusunu sevsinler senin

Kızlar tekrardan merhaba. İkili test için doktor aradı bugün normal değerlerde olduğunu sorun olmadığını söyledi. Raporu istedim ama raporda burun kemiği kısmında bilinmiyor yazıyor. Ama doktor hiç bir şey söylemedi olumsuz. Bir arkadaşımda da burun kemiği görünmediği için fetale yönlendirmiş. 11+1 di testi verdiğimde. Normal mi sizce bu burun kemiği görünmemesi deneyimleriniz nelerdir

ben de saglikli olsun da bu zManda gecer diye bekliyorum iste. Ilk cocugumun hamileligini hatirlamiyorum bile hafizadan siliniyor zorluklar. neyseki gecici bir surec

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…