Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Çabucak toparlarsın inşallah ya ilaç kullanıyor muydun bulantılar için
Yok canım yazdı aslında doktor ama iyiyim diye kullanmamıştım, çok uyku yapıyor dediniz ekran başında uyur kalırım bi de evin rahatlığında iyice kötü olur
Ben bacak arası çıtçıtlılar iyi diye biliyorum
Ortada olursa hava alıyor üşür demişlerdi ben de alttan diye hatırladım

Alttan olunca Bezi için açıp kapaması kolay diye biliyorum. Üşümesinler bilemedim.

Ağız silme mendilleri de çok kullanılıyormuş, 10 tane alan kadına 30 tane de alsan az gelir demişlerdi yorumda. Müslin bezlerden bahsediyorum. Onlar da alınabilir denk geldikçe
Bugün içimden bu gecti tavsiye üzerine bı paket alacağım bakım organik pamuklu falan yazmışlardı. Fiyati da uygun oluyor zaten. Ben oğlumda eski beyaz tulbentlerden yapmışlardı annemler öyle bı durumunuz varsa aile büyükleri yapabilir ve evet gerçekten çok kullanılan bişey bebisin emme sonrası gazını çıkarmak için omzunuzda o mendille dolaşacaksiniz

Kova + poşetler var ve çok uygun. Dolandırıcı değildir dimi ya. Satıcı hakkında az ama olumlu yorum var bilemedim. Ama çok çok çok uygun eğer gerçekse
Neyse bekleyin de bana eğer kova gelirse alırsınız Dolandırıcıysa da hepimiz birden düşmeyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…