Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Ya gidip görmeden anlamıyorum ama işin üzücü yanı gidip görünce de anlamıcam. Evin yakınlarında ebebek ve botti var ikisinde de bu iki modelden yok. Emaan

buna bakayım. Bir de Bugaboo Ant buldum hem donuyor koltugu yeni doğana uygun ve katlanır kabin boyu. Bir yazı da okudum sımdı ama fiyatına bakmadım. 7 kg yalnız bu da. senin dediğin daHa uygunsa ona bakayım ben de

Ya gidip görmeden anlamıyorum ama işin üzücü yanı gidip görünce de anlamıcam. Evin yakınlarında ebebek ve botti var ikisinde de bu iki modelden yok. Emaan
Hey daaaa gız o zaman nasıl denicez biz bunları. İnşallah buluruz da deneriz. Zaten denedikçe de birbirimizle paylaşırız o da baya yol gösterir.

Hey daaaa gız o zaman nasıl denicez biz bunları. İnşallah buluruz da deneriz. Zaten denedikçe de birbirimizle paylaşırız o da baya yol gösterir.
Chicco var mı Ankara'da biliyo musun kendi sitesinde göremedim haritada kızılayda çıktı bi tane ama emin olamadım. Bunların olduğu çocuk mağazaları arıcaz mecbur

buna bakayım. Bir de Bugaboo Ant buldum hem donuyor koltugu yeni doğana uygun ve katlanır kabin boyu. Bir yazı da okudum sımdı ama fiyatına bakmadım. 7 kg yalnız bu da. senin dediğin daHa uygunsa ona bakayım ben de
soyle kucuk canta gibi olanlara bayılıyorım o kadar iyi oluyorki

Eklentiler

• IMG_1841.png
    175,1 KB · Görüntüleme: 49
kayım. Bir de Bugaboo Ant buldum hem donuyor koltugu yeni doğana uygun ve katlanır kabin boyu. Bir yazı da okudum sımdı ama fiyatına bakmadım. 7 kg yalnız bu da. senin dediğin daHa uygunsa ona bakayım ben de

Bugaboo nun ayak kısmı kısa gibi geldi bana canım. Kabin boy aslında çok iyiymiş.

soyle kucuk canta gibi olanlara bayılıyorım o kadar iyi oluyorki
Aynen tam olarak bundan istiyorum. Böyle minnacık olsun hafif olsun. Sen bi bak bakalım. Beğenirsen alıcı gözüyle ben de bakarım. Ben o ayak kısmı kısa olunca bebek rahat edemez mi ki diye düşündüm

Cok dogru söylüyorsun haklisin cidden onemsemiyorlar insani. Bi daha gitmem dedim Allah mecbur etmesin amin. Benim de karnimi salladi bastirdi acitti hatta bide diyo hareket etmio bu bebek insani boş yere strese de sokuyolar. Cinsiyettn dolayi canimi sıkmak deil de insan ilk çocuk olsn olmasn mrk edio nasip bakalim bnde persmbe özele giderim insaallah Rabbim hepimize sağlıklı bir şekilde kucagimizda emzircegmz günleri nasip etsin Allahummeamin Cok teşekkür ederim

Ben bebek arabasında elelebaby ile prego arasındayım. Pregonun lotus modelinde süspansiyon, tam yatma, puset ve kabin boy avantajı var ama tek yön. Çift yön olanları da aşırı pahalı. Şöyle düşünüyorum. Çocuk büyüyünce dışarıyı görmek ister zaten. Ufakken pusette bize bakan tarafta oluyor. Kullanan annelere sormak istiyorum çift yön o kadar önemli mi?

Eklentiler

• Screenshot_2024-06-04-23-51-43-850_com.android.chrome.jpg
    67,1 KB · Görüntüleme: 35
Canım ben de aynısını düşünüyordum. çocuklu bir arkadaşım asıl 6 aydan sonra çocuk uyaran istiyor ve sana bakıp senin ona gülümsemeni onunla konuşmanı istiyor falan dedi. 1 yaştan sonra sanırım hep dışa bakmak istiyorlarmış. Yani 6 ay- 1yaş arası sanırım mühim olan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…