Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Aslında saydığın tüm özellikler bunda var sadece katlanıldığında yer kaplıyor değil mi çünkü ağırlığı port bebeyle 8.8 kg geliyor yorumlarda baya iyi takip etmek lazım bunu
Evet bunun tüm özellikleri karşılıyor benim saydıklarımı. Yeri olanlar bunu takip edebilir. Fiyatı da baya iyi

Kabinlerin hepsi tek yön. Kabin olup çift yön ve tam yatan bulan olursa alarm versin bize

ya ben oğlumda travel almıştım. casual marka. şu an o marka yok. 6 yıl önceydi. nerdeyse hiç kullanamamıştım. çocuk yatmadı yani. sattım sonra onu. şu an alasım gelmiyor. çünkü hem çocuğu kucağımızda taşıyorduk hem arabayı taşıyorduk şu an gülüyorum ama o zaman gülmüyordum araba mevzusu bu yüzden geriyor beni

Merhaba ikili tarama için devlete gittiniz özelemi idrara sıkışık olmak gerekiyormu kan ve karından ultrason mu yapıldı acaba ben fetal dna ve ikili test arasında kararsızım
Ben devlette devam ediyorum baştan beri iyi bir özel şu an bütçemizi zorlardı. Karından ultrason yaptı sıkışık değildim. Kan ve idrar aldılar bide 2 hafta sonra sonuca gel dediler başka bir şey olmadı

buldum mu acaba. Puseti yok ama fiyatı uygun. Kabin boya benziyor. 7 kilo, çift yön, tam yatar, süspansiyon, adaptör ve puseti ayrıca alarak takabiliyorsunuz, kolay katlanır, az yer kaplar.

Eklentiler

• Screenshot_2024-06-04-22-56-14-586_trendyol.com.jpg
    56,5 KB · Görüntüleme: 49
Evet eezy modeli 25 bin ve pusetsiz. Onu yurtdışından getirtebilecek olanlarınız varsa alınabilir. O da iyi bir model.
Cybex eezy cok güzel tam istediğim gibi ama 8,8 kg, Yoyo sadece 3kg hafif ama donmuyor sanırım ya emin olacagım ondan. Ikısı de acayip fiyat bu nedir boyle ya 2. el bakıcam ben ama o bile pahalıdır. 4 sene baska birsey almam diye bakıyorum..

Yoyo dönmüyor kuzum. En son chicco one4ever buldum 7 kilo. Ona bi baksana. Puseti yok. Ama eezy ve yoyo nun da yoktu. Hem bu one4ever daha uygun fiyatı 13bin. Puseti ayrıca alıcam. Buna uyumlu Puseti oto koltuğu da oluyormuş. O da avantajlı baya. 10 bin civarı da puset + adaptör tutacak

Eklentiler

• Screenshot_2024-06-04-23-23-39-998_trendyol.com.jpg
    87,2 KB · Görüntüleme: 43
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…