Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
tuvba'nın videosunu izledim park yatakta Elele almış, diğer videolarına da bakıcam mutlu değilse elerim ama aklımda o marka vardı zaten sevindim

tuvba'nın videosunu izledim park yatakta Elele almış, diğer videolarına da bakıcam mutlu değilse elerim ama aklımda o marka vardı zaten sevindim

Park yatak elele bonte düşünüyorum. Telefona bağlanabiliyor dönencesi. Bir alt modelinde bu özellik yok. Bir alt modelini de alabilirim tabi. İlla bağlanmasına gerek yok. Tuvbada ben de gördüm 😍 ben de görünce sevindim. Dandık midir diye şüphe ediyordum, değildir o aldığına göre. Baya da övüyor zaten.

Park yatak elele bonte düşünüyorum. Telefona bağlanabiliyor dönencesi. Bir alt modelinde bu özellik yok. Bir alt modelini de alabilirim tabi. İlla bağlanmasına gerek yok. Tuvbada ben de gördüm 😍 ben de görünce sevindim. Dandık midir diye şüphe ediyordum, değildir o aldığına göre. Baya da övüyor zaten.
Yine hamileydi galiba bakıcam yeni video çekmiş mi diye 😅

Enee bontenin mp3 çaları varmış 😅

Ben de bi ikili testi bekliyorum temiz çıkar inşallah da fetal yaptırmayı düşünmüyorum risk yoksa
Doktor'un zaten seni yönlendirir kuzum. İkiliyi yeterli görüyor çoğu. İnşallah sağlıkla gelecek bebişlerimiZ. Senin bulantıların bitti mi? Ben şuan kendimi zor tutuyorum. Geceleri çok kötü oluyorum ya.

Doktor'un zaten seni yönlendirir kuzum. İkiliyi yeterli görüyor çoğu. İnşallah sağlıkla gelecek bebişlerimiZ. Senin bulantıların bitti mi? Ben şuan kendimi zor tutuyorum. Geceleri çok kötü oluyorum ya.
Birkaç gündür daha iyiyim canım, dün çok enerjiktim hatta dans ede ede mutfak falan topladım. Bugün de fena değilim de işte moralim bozuk olduğu için açıkçası bi şey yemedim, yarın toparlıcam inşallah. Sıcak çok etkiliyor ama :KK43:

Birkaç gündür daha iyiyim canım, dün çok enerjiktim hatta dans ede ede mutfak falan topladım. Bugün de fena değilim de işte moralim bozuk olduğu için açıkçası bi şey yemedim, yarın toparlıcam inşallah. Sıcak çok etkiliyor ama :KK43:
Bence hormonlar da olayları algılama şeklimizi birazcık etkiliyor. Bir üzüleceksek beş üzülüyoruz. Umarım herşey yoluna girer canım 🙏🏼 maşallah diyelim enerjine. İnşallah yerine gelmiştir. Ben de sabırsızlıkla bekliyorum o günlerimi.

Canım ben de aynısını düşünüyordum. çocuklu bir arkadaşım asıl 6 aydan sonra çocuk uyaran istiyor ve sana bakıp senin ona gülümsemeni onunla konuşmanı istiyor falan dedi. 1 yaştan sonra sanırım hep dışa bakmak istiyorlarmış. Yani 6 ay- 1yaş arası sanırım mühim olan.
Biraz daha bakayım o zaman. Hem çift yön hem kabin boy bulmak gerek 🙄 Çok fazla da vermek istemiyorum açıkcası başka ihtiyaçları da olacak. Fiyatlar uçmuş vaziyette 🤦‍♀️

Biraz daha bakayım o zaman. Hem çift yön hem kabin boy bulmak gerek 🙄 Çok fazla da vermek istemiyorum açıkcası başka ihtiyaçları da olacak. Fiyatlar uçmuş vaziyette 🤦‍♀️
Maalesef kuzum ben de bakıyorum bakıyorum bulamıyorum. Kabinler hep tek yön. Chicago One4ever buldum, hafif ve çift yön, onun da puseti yok, ve şimdi yorumlarına baktım sürüşü çok konforlu değilmiş. Başka bulursan sürüşü iyi, çift yön, kabin burda paylaş mutlaka canım da haberimiz olsun. Ben bulamadım bi türlü.

Screenshot_20240605-004210.png
kizlar kafanizi karıştırmak istemem ama hafif ve yer kaplamayan bebek arabaları en kullanislisi bence benim bundan var kızım 3.5 yasinda kaldirmistim ben çok memnun kaldım tek elle kapaniyo kabin boy Pierre Cardin casuel modeli

Y yenidenanne3 düşük olan değerler çıkmış.. ama doktor bilir tabi. Ben internetten baktım sizin için, ban değerinin düşüklüğü protein tüketmeniz konusunda uyarıcı olabilirmiş. Tüm değerleri doktor değerlendirip ona göre bir yol gösterecektir size. Hamilelikte inen çıkan değişen değerler olabiliyor dolayısıyla internet bu konuda bilgi kirliliği olabilir.

Y yenidenanne3 düşük olan değerler çıkmış.. ama doktor bilir tabi. Ben internetten baktım sizin için, ban değerinin düşüklüğü protein tüketmeniz konusunda uyarıcı olabilirmiş. Tüm değerleri doktor değerlendirip ona göre bir yol gösterecektir size. Hamilelikte inen çıkan değişen değerler olabiliyor dolayısıyla internet bu konuda bilgi kirliliği olabilir.

Cok teşekkür ederim persmbe gidince anlarm inşaallah cok ciddi bsy değil anladgm o zmn vitamin durumlari falan. Ogrenrz insaallah tekrar teşekkür ederim.

Ben bebek arabasında elelebaby ile prego arasındayım. Pregonun lotus modelinde süspansiyon, tam yatma, puset ve kabin boy avantajı var ama tek yön. Çift yön olanları da aşırı pahalı. Şöyle düşünüyorum. Çocuk büyüyünce dışarıyı görmek ister zaten. Ufakken pusette bize bakan tarafta oluyor. Kullanan annelere sormak istiyorum çift yön o kadar önemli mi?
İlk 6 ay kadar anne babaya bakması önemli sonrası zaten uzmanlar da etrafı görsün diyorlar. Puset anne babaya bakacak şekilde ayarlaniyorsa sorun yok 💜

Özeldemi yaptırdınız devlettemi acaba ve özelde yaptırdıysanız ekstradan bir ödeme çıkıyormu acaba muayene dışında ikili tarama için
Ben normalde medical parka gidiyorum. Oradaki doktorumun yönlendirme yaptığı doktorun özel kliniğine gittim. Ayrıca bir ödeme yaptım tabii.

X