Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Kız ona ben de çok baktıydım da birşeyden dolayı elemiştim. Müge boz da sanki ondan almıştı ilk bebeğinde. Ay neden elemiştim acaba. Aslında güzel araba ben de çok beğeniyorum. Kullanışlı baya.

Puseti ayrı alacağız heralde değil mi? Bunda puset yoktu diye hatırlıyorum. Portbebe oluyordu sanırım. Çift yönlü müydü canım araba hatırlıyor musun?
puseti ayrı evet bak hiç bilmiyorum çift yonlumu o da onemli. aslında daha uygun birseye de yonelebilirim aynen boyle hafif katlanır birsey bulsam

Kızlar bugün doktora gittim bebiş hareket ediyordu 🫠 hatta tam oynarken durdu doktorda karnıma pıt pıt yaptı oynamaya başladı 🥲 herşey yolunda dedi 10+6 dayım günü de son regli günüme uyumlu artık doktor da küçücükken ölçümler yanlış olabilirdi zaten dedi. Şehir hastanesine gittim doktor mükemmeldi devlette eşler alınmamasına rağmen eşimi odaya çağırdı ilgilendi. Bayram sonrası perinatolojiye randevu alıp ikili teste gel hem de vitaminlere geçelim dedi ☺️ eğer özel sigortam ikiliye karşılamıyorsa buraya geleceğim cihazları da bir gittiğim özelinkinden bile güzeldi 😂 ayın 14’ünde de özel hastanede randevum var cinsiyeti inşallah öğreniriz bayram arefesi 🧿 içim rahatladı . Eşim ve benim Kromozom analizi testimiz de çıkmış sorun yok dedi genetik doktoru bundan sonrası bebek için şans 🍀 iki olumsuz gebelik sonrası hem mutlu olup hem içim korkuyor.. ve çok şükür pıhtılaşma iğnelerimi 1 aylık alabildim. Aile hekimine gitmiştim onlarda bana kayıt açtılar tüm tahlilerim tam olduğu için kan alınmadı temmuzda çağırdılar. Birde kadın bacağıma dokundu çekti şişkinliğin var tuzlu beslenme çok dedi tansiyondum biraz yüksekti çok yüksek diyemem ama daha düşük olabilirdi dedi bir kaç gündür grupta sessiz dinleyiciydim içimi döktüm şimdi.. 🧿🤍
77be5936-1f81-4cfe-bad3-72bc09b815bf.jpeg

Kızlar bugün doktora gittim bebiş hareket ediyordu 🫠 hatta tam oynarken durdu doktorda karnıma pıt pıt yaptı oynamaya başladı 🥲 herşey yolunda dedi 10+6 dayım günü de son regli günüme uyumlu artık doktor da küçücükken ölçümler yanlış olabilirdi zaten dedi. Şehir hastanesine gittim doktor mükemmeldi devlette eşler alınmamasına rağmen eşimi odaya çağırdı ilgilendi. Bayram sonrası perinatolojiye randevu alıp ikili teste gel hem de vitaminlere geçelim dedi ☺️ eğer özel sigortam ikiliye karşılamıyorsa buraya geleceğim cihazları da bir gittiğim özelinkinden bile güzeldi 😂 ayın 14’ünde de özel hastanede randevum var cinsiyeti inşallah öğreniriz bayram arefesi 🧿 içim rahatladı . Eşim ve benim Kromozom analizi testimiz de çıkmış sorun yok dedi genetik doktoru bundan sonrası bebek için şans 🍀 iki olumsuz gebelik sonrası hem mutlu olup hem içim korkuyor.. ve çok şükür pıhtılaşma iğnelerimi 1 aylık alabildim. Aile hekimine gitmiştim onlarda bana kayıt açtılar tüm tahlilerim tam olduğu için kan alınmadı temmuzda çağırdılar. Birde kadın bacağıma dokundu çekti şişkinliğin var tuzlu beslenme çok dedi tansiyondum biraz yüksekti çok yüksek diyemem ama daha düşük olabilirdi dedi bir kaç gündür grupta sessiz dinleyiciydim içimi döktüm şimdi.. 🧿🤍
Eki Görüntüle 3437152
Varsa cinsiyet tahmininiz alabilirim 😂

edahandro edahandro sen bu bebek araba işini halledersin gibi geliyor önce sen al biz senin bilgilerinden yararlanalım sen iyi biliyorsun detayları
Ay ben kafaya takınca çok irdeliyorum, sürekli araştırıyorum 🤣🤣🤣 ben de sizlerde alan olırsa diye umutluyum valla.
puseti ayrı evet bak hiç bilmiyorum çift yonlumu o da onemli. aslında daha uygun birseye de yonelebilirim aynen boyle hafif katlanır birsey bulsam
Hafif olsun çift yönlü olsun, ben puseti ayrı almaya da razıyım. Zaten ilk 6 ay kış bebeği, çok gezmeyiZ biz. Bi tane uygun fiyatlı puset alsam yeter. Başka birşey Bulursan bana da haber et kuzum ya. Seninle kriterleriMiZ benziyor 😅 seni kaybetmemem lazım

Ay ben kafaya takınca çok irdeliyorum, sürekli araştırıyorum 🤣🤣🤣 ben de sizlerde alan olırsa diye umutluyum valla.

Hafif olsun çift yönlü olsun, ben puseti ayrı almaya da razıyım. Zaten ilk 6 ay kış bebeği, çok gezmeyiZ biz. Bi tane uygun fiyatlı puset alsam yeter. Başka birşey Bulursan bana da haber et kuzum ya. Seninle kriterleriMiZ benziyor 😅 seni kaybetmemem lazım
Şeye de baksana ya 😅 yoyko markasına nasıl sence city modeli falan

Bende 12+2 yim bugün sata göre ikili tarama için hastaneye gidiyorum şimdi bakalım doktor ne diyecek :anneadayı:
Benim normalde de göbeğim vardı 77 kg ile hamile kaldım ama biraz arttı pantolonlar olmuyor hamile olduğum anlaşılıp yer verildi otobüste
Merhaba ikili tarama için devlete gittiniz özelemi idrara sıkışık olmak gerekiyormu kan ve karından ultrason mu yapıldı acaba ben fetal dna ve ikili test arasında kararsızım

Herkese günaydınn :KK200:

Dün doktorumun yönlendirdiği yere gittim, ikili tarama için detaylı ultrasonla bakıldı. Hiç bir sorun gözükmüyor her şey süper dedii. Kan verdim onun sonucu 2 ,3 güne çıkarmış.

Bir de cinsiyet sorduumm, büyük ihtimalle erkek dedi. Ama kesin konuşmayayım falan dedi :)

En son odadan çıkarken bi sonraki görüşmemize kadar oğlana iyi bakıııın diye yolculadı bizi
Özeldemi yaptırdınız devlettemi acaba ve özelde yaptırdıysanız ekstradan bir ödeme çıkıyormu acaba muayene dışında ikili tarama için

Ay kuzumm hayırlı olsun hangi renk ve nelerden aldın😍 aa valla bilmiyordum bir kez indirime girdiğini 😂 iyi oldu iyi ne alırsak kâr modundayım ben enflasyondan dolayı her ne kadar yok deselerde😂

Daha iyisini bulabilirmiyiz ki ? Bence buluruz😂
Şu takımı aldım canım.. Bi tane daha yanına kaşık aldım sarı 😍

İnşallah bulurız kuzum ya bu araba işi zor walla. Çift yön, tam yatan, süspansiyonlu, 7-9 kilo bandında birşey bulursam rahata ereceğim.

Eklentiler

• Screenshot_2024-06-04-21-45-35-596_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2024-06-04-21-45-35-596_trendyol.com.jpg
    22,1 KB · Görüntüleme: 28
Şu takımı aldım canım.. Bi tane daha yanına kaşık aldım sarı 😍

İnşallah bulurız kuzum ya bu araba işi zor walla. Çift yön, tam yatan, süspansiyonlu, 7-9 kilo bandında birşey bulursam rahata ereceğim.
Ahh çok tatlı😍 o püredende al kuzum meyve koyarsın içine😍 valla bulduğunda mutlaka benide etiketle bu ara ben bakamam ona😂 mezuniyet karne derken yoğun geçiyor

Şeye de baksana ya 😅 yoyko markasına nasıl sence city modeli falan
Canım bunun herşeyi çok iyi diye hatırlıyorum. Ağırlığı, yatması, çift yön oluşu falan ama katlanınca baya büyük kalıyor. Tüm bagajı kaplar gibi. Bizim araba küçük. Sizinki büyükse şans verilebilir.

Canım bunun herşeyi çok iyi diye hatırlıyorum. Ağırlığı, yatması, çift yön oluşu falan ama katlanınca baya büyük kalıyor. Tüm bagajı kaplar gibi. Bizim araba küçük. Sizinki büyükse şans verilebilir.
Aslında saydığın tüm özellikler bunda var sadece katlanıldığında yer kaplıyor değil mi çünkü ağırlığı port bebeyle 8.8 kg geliyor yorumlarda baya iyi takip etmek lazım bunu

X