Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157

Bende buraya gelmek istiyorum nasıl geleceğim yapamadım

kızlar kabızlık çok fenaymış benim popiş azıcık kanadı bugün normaldir umarım, sizin popişler ne durumda?
Geçmiş olsun Canım. bir kere oldum geçen gün çok kötüydü. Zeytinyağında bekleyen kuru incirim vardı ondan yedim, geçti çok şükür. Sen de öyle birşeyler ye iç. Sanırım hamişken sebepsizce oluyor böyle. Ben hayatımda ilk defa oldum.

kızlar kabızlık çok fenaymış benim popiş azıcık kanadı bugün normaldir umarım, sizin popişler ne durumda?
Benim popis de kaniyor ara ara ilk gördüğümde vajinadan kanama sanıp panik olmuştum sonra anladım ki başka yerden hamilelik öncesi hiç böyle kabız olduğumu ve kanadigini bilmem. Normaldir heralde doktora falan da hiç sormadım

Ahahaha çok güldüm canım hayırlı olsun hakikatten hep oglusumuz oluyo bende yarın 12+5 im doktorumun randevuları dolmus ama şansıma doktorum nobetciymis mutlaka cinsiyetle ilgili bişey söyler bizede 1 oğlum 2 kızım var erkek olsun istiyorum oğluma arkadaş ama kız hissediyorum supriz olucak

Sık sık doktora gidip kalp atışı duymak isteyen arkadaslar, kalbi durdu mu diye korkanlar, randevu gününü iple çekenler, bir kaç gün rahat gezip içine kuşku düşenler Yalnız değilsiniz… doktor bana üç hafta sonra gel artık dedi… düşündüm ben üç hafta boyunca bahane bulmadan doktorada gidemem. Zaten yüzümde kalmadı öğrendiğimden beri bir bahane ile gittim… Eve doppler aldım evde dinleyeceğim kalp atışını… inşallah doppler düzgün çalısır

serendipcem ben ilk haftalarda kabız olduğumda doktor bana kabız olmak tehlikeli olur ıkınmaktan dedi ve ilaç yazdı. Gebelikte kabızlık sık olurmus öyle durumda doktora ilaç yazdırmak lazımmıs iki günden fazla sürerse..

soundoffreedom bu açıdan değilde aslında aşağıdan çekse daha net görülebilirdi. Bu açıdan bacaklar cinsiyeti kapatıyor. 12 haftada doktor tahmin yürütebiliyor ama emin olmadığı için söylemiyor. Ama hissiyatımı, içime doğanı soruyorsan erkek çünkü bu gruptan kız çıkmıyor… benim Çin takvimi doğru çıktı ama…

Benim de senin attığın açıdan ultrason var ama anlayamadım çıkıntı gözükmüyor acaba doktor bilerek mi çekmedi desem ben parti yapıcam diyince bana da çok erkek diyen var

Bacak arasını çekmiş ama bence yanıltıcı da olabilir pipi gibi gözüküyor ama dikkatli bakınca karından geliyor kordon olma ihtimali de yüksek üstteki fotoğrafta bacak arasında "kuşu" mu yazıyor bana mı öyle geldi eğer öyle yazıyorsa erkek de olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…