Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
Screenshot_20240603-230044_Gallery.jpg
Bu da benim ogluşun bacak arası 💙

Bacak arasını çekmiş ama bence yanıltıcı da olabilir pipi gibi gözüküyor ama dikkatli bakınca karından geliyor kordon olma ihtimali de yüksek üstteki fotoğrafta bacak arasında "kuşu" mu yazıyor bana mı öyle geldi 😂 eğer öyle yazıyorsa erkek de olabilir
Kusu yazmış evet yani ama parti yapıcam diyip böylede belli ettirmez heralde 😂😂

ya hava sıcak olmasa bence bir zorluğu yok da yani daha o kadar ağırlaşmış olmayacağımız için ama sıcaklar riskli geliyor bana ona çok temkinli olmak lazım. Avrupa’daysan eğer buraların bugün itibari ile çok sıcak olduğunu bil canım Ankara bile gündüz yandı kavruldu yani 😅
evet oyle baktım istanbul 31dereceydi pazar günü geliyoruz buralar en fazla 17-20 arası..

Kızlar sizin karnınız çıktı mı?Benim hamile kalmadan önce daha çok vardı sanki zayıf birisi de değilim ama hiç göbek karın yok çok üzülüyorum bazı hamişlerin videolarında 11 12.haftalarda çok tatlı belli oluyor sizde durumlar nasıl?

Son düzenleme:
Buraya ne zaman mide bulantım azaldı diye yazıp Umut olmaya çalıştığım günün ertesi serum yemek için acillik oldum :) ama 12. Haftaya girmek üzereyim. En azından iki üç günde bir de olsa bulantılar nefes aldırmaya başladı diyebilirim.ama benim tavsiyem prilamı bulantınız azalsa dahi bırakmayın. İnanın sandığımızdan çok daha işe yarıyor. Bende 62yle başladım 56 ya düştüm ama bebeğin gelişimi yerinde olduktan sonra kiloma takılmıyorum. Bunun için üzülmüyorum da :)
Canım bulantıların ne durumda 🙏🏼 lütfen bitmiş olsun. Umut ol BiZe ❤ gene çıkarmaktan, bulantıdan uyuyamadığım bir gece geçiriyorum😥

Kızlar tuvalete kalktım uykum açıldı bu saat oldu asla uyuyamıyorum. 7.30da mesaim başlayacak şaka gibi. Bugün çok fazla kalp çarpıntım vardı uyuyamadıkça sanki daha da arttı. Tam dalayım diyorum kalp çarpıntım rahatsız ediyor. Şimdi kalkıp acile gidicem az kaldı. Evham mı yapıyorum anlamadım ama sinir bozucu

Kızlar sizin karnınız çıktı mı?Benim hamile kalmadan önce daha çok vardı sanki zayıf birisi de değilim ama hiç göbek karın yok çok üzülüyorum bazı hamişlerin videolarında 11 12.haftalarda çok tatlı belli oluyor sizde durumlar nasıl?
Canım 11-12 haftada bebiş 4-5 cm. O da karın çıkarmaz ki, bende akşama doğru karın çıkıyor o da çok ödem tuttuğumuz için, bebişten değil yani 😅 en son derdimiz olsun karın

Kızlar tuvalete kalktım uykum açıldı bu saat oldu asla uyuyamıyorum. 7.30da mesaim başlayacak şaka gibi. Bugün çok fazla kalp çarpıntım vardı uyuyamadıkça sanki daha da arttı. Tam dalayım diyorum kalp çarpıntım rahatsız ediyor. Şimdi kalkıp acile gidicem az kaldı. Evham mı yapıyorum anlamadım ama sinir bozucu
Nasıl oldun :KK43:

Günaydınlar.. Bugün 13+3 olduk. 4 gundur falan mide bulantisi die bsy kalmadi hamd olsun. İnsaallah hepinizin oyle olur.. birde altini degistgnz cocuk varsa 10 kat daha zor oluo😑 Cok şükür ki kurtuldum. Bugün insaallah ilk hastane randevum var bi sorun cikmaz ve insaallah cinsiyeti ogrenirim. Kiz oldugunu ogrenmk istegi ve umudu ile gidicem bakalim :)

Selam kizlar dunden beri yine kahverengi minik minik noktalar geliyordu cok takmadim ama sabah peceteye silince de geldi bi tirstim karnimda agriyo hafiften bugun de gozlemliyim olmadi durima gore doktora yazicam . Salak gibi foruma 11. Hafta kahverengi lekelenme gibi bisey yazdim sonra bisey okudum daha da panik oldum 😔

Selam kizlar dunden beri yine kahverengi minik minik noktalar geliyordu cok takmadim ama sabah peceteye silince de geldi bi tirstim karnimda agriyo hafiften bugun de gozlemliyim olmadi durima gore doktora yazicam . Salak gibi foruma 11. Hafta kahverengi lekelenme gibi bisey yazdim sonra bisey okudum daha da panik oldum 😔
İnşallah hemen kesilir bebeğim sen doktora sor yine

Bende 12+2 yim bugün sata göre ikili tarama için hastaneye gidiyorum şimdi bakalım doktor ne diyecek :anneadayı:
Benim normalde de göbeğim vardı 77 kg ile hamile kaldım ama biraz arttı pantolonlar olmuyor hamile olduğum anlaşılıp yer verildi otobüste

Geçmiş olsun. İki gün önce benim de oldu bir saat boyunca nabzım 140 dan aşağı düşmedi. Sonra düşünce de sormadım doktora normal mi diye sormak lazım mı acaba?

Elinde varsa canım progestan kullan ne olur ne olmaz en azından kanama alanı varsa kapatır

Günaydınlar.. Bugün 13+3 olduk. 4 gundur falan mide bulantisi die bsy kalmadi hamd olsun. İnsaallah hepinizin oyle olur.. birde altini degistgnz cocuk varsa 10 kat daha zor oluo😑 Cok şükür ki kurtuldum. Bugün insaallah ilk hastane randevum var bi sorun cikmaz ve insaallah cinsiyeti ogrenirim. Kiz oldugunu ogrenmk istegi ve umudu ile gidicem bakalim :)
Hayırlı haberlerle gel inşallah canım önce sağlık❤️

X