Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
Demek ki benim de erkek jcbcbx

Kızlar aranızda analık parasını alacak olan ve bu işlerden anlayan var mı son 120 gün mü çalışmak gerekiyor

çookk sevindimmm. çok şükür

Ayy hadi gözün aydın canım darısı bizimkine

ne iş yapıyorsunuz? Normalde böyle konusamaz psikolojik baskı bu mobbing e girer buralarda böyle örneğin insanı yerinden ederler bir yonetici böyle konussa hamile bir kadına. Turkiyede özel sektoru bilmiyorum ama ortam bu kadar sıkı olamaz böyle hassas bir süreçte

Hayır işlemek isteyen kıymetli anne adayları, hafif ve çift yönlü bebek arabası bulursanız bana haber eder misiniz 7kg civarı çift yön olursa şahane olur.

Benim yaptığım araştırma şöyle

Hepsi pusetli, 360 derece dönen tekerlek, kabin boy

Prego Aria: 7 kg, tek yön, 8-10 bin
Bagi neo: 9 kilo, çift yön ,19-20 bin
Prego scala: 9 kilo çift yön, 15-16 bin

hafif, çift yönlü, kabin boy bebek arabası bulanlar bizi bilgilendirirse çok sevinirim

Haklısınız da işte el mecbur hak veriyorum sizede deyip geçiyorum. Baya büyük bir şirket bide ankarada ünisi de olan holdinge bağlı bir şirket ama işte. Yani geç kalmak falan elbette bende istemem ama uyanmak öyle zor ki bazen raporda da hastaydım aldım zaten ama bunları söyledi işte bir şeyfe diyemedm direkt o adama bağlıyım

masallah canım direk görünmüş seninde benimde direk görünmüştü sonra baska doktora gittim oda erkek dedi sanırım erkek oldugunda direk anlıyorlar ama benim kızımdada hep erkek dedi 16 haftada kıza döndü . nipt gelince hepimiz rahatlayacağız

Masallah ben de cuma vericem kan ancak bayramdan sonra cikar heralde ama insallah hepimizinki guzel cikar

Türkiye de özel sektör inanılmaz sıkıntlı ki epey büyük kurumsal bir firma burası ben işyeri hemşiresiyim dsp olarakta geçiyor başka şehirdeki bir şubeye atamam var oranın işyer hemşiresi olarak ama asıl çalışma yerim ankara evrak girişi excelde bazı işler yapıyorum büyk ölçüde hatta bugünde evden yapmam için iş verildi bilgisayarda onları halledeceğim gidince bir şeyde diyemiyorum tekrar büyük ve kurumsal bir firma bulamayabilirim şu an da iş kaygım var.

Kızlar bir de bugün perinatoloji uzmanı baktı. Nipt testi daha belli olmamıştı…Dedi ki; sağlıksız gebelikler genellikle gebeliğin 9 haftasına kadar düşüyor kalbi duruyor.. 9 haftadan sonra o risk baya azalıyor dedi. Bir çok kromozomal rahatsızlığı eliyor o haftalara gelmek onun için endişelenme dedi. Çok az bebek tutunuyor dedi, yani bizim geldiğimiz haftalar itibari ile sağlıksız gebelik şansı daha düşük oluyor. Doktorla konuşunca rahatlamıstım üstüne test sonucu geldi çok şükür sizde endişe etmemeye çalışın. Çok zor biliyorum ama en kritik haftaları atlattık aslında… bundan sonrası gelişim sürecinin doğru ilerlemesi olacak…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…