Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Bi ürün daha önereyim, nem ölçer. Özellikle nemsiz yerde yaşayanlar varsa iyi oluyor. Bizim evin nemi 40'larda falan sanırım az geliyormuş bu, nemlendirici de alacağım
Benim kediye toza polene hep alerjim çıkmıştı evde kedi de var göğüs doktoruna sorduk ne yapalım kediyi göndermek istemiyoruz diye o zaman hava temizleyicisi alın demişti alerjine iyi gelir demişti onu aldığımdan beri öksürmüyorum arada tabi burnum akıyor hapşırık oluyor oda pencere açtığım için normal hava temizleyici hem odanın nemini hem odanın sıcaklığını hem de havanın kirli olup olmadığını ölçüyor bebek içinde iyi olacak bir şey aslında

Benim kediye toza polene hep alerjim çıkmıştı evde kedi de var göğüs doktoruna sorduk ne yapalım kediyi göndermek istemiyoruz diye o zaman hava temizleyicisi alın demişti alerjine iyi gelir demişti onu aldığımdan beri öksürmüyorum arada tabi burnum akıyor hapşırık oluyor oda pencere açtığım için normal hava temizleyici hem odanın nemini hem odanın sıcaklığını hem de havanın kirli olup olmadığını ölçüyor bebek içinde iyi olacak bir şey aslında
Aynen canım ikisi bir olanlar da var ben kedide kepek var diye merak edip minnak bi Xiaomi nem ölçer almıştım o da iş görüyor, derece de ölçüyor mis.

Evet yaaa çok çok tatlı minik minik şeyler 🥰🥰 Bugün de ikili tayt aldık ben artık böyle her çıkmaya birer ikişer alırım kesin hem çok birikince sonlara doğru oh iyi ki almışız deriz 🥰🥰 Ay çok iyi yapmışsın canım giydir tabi yaa bebekte ne fark eder sanki pembe ve mavi gibi etiketli renkler dışında hepsi iki cinsiyete de olur bence 🥰 Benim aldığım da biri beyaz zemine desenli, diğeri de çok tatlı bir yeşil bugünküler 😅
Kış bebeleri oldukları için giyebilecekler kıyafetleri bu güzel bişey yaz bebislerine takım alıyorsun çocuk sadece zibinla yazi geciriyo😂🤭

Park yatak olayı da biraz şans bence. Ben ahşap anne yani olanlardan almıştım 4 yasa kadar kullanilan. Tatile gittiğimizde 6 aylıkken otelin park yatağını denedik asla huzurlu uyuyamadı.Belki alismadigindan belki çok derin geldiğinden bilemedim. Anne yanıyla ise çok çok rahat ettim.
Bizde uzun süre kullansın diye büyüyen beşik almıştık ama malesef pek başarılı olamadı bı de beşikte ayağa kalkmayı öğrenmişti benimki o yüzden derin bişey daha iyi olur diyorum şimdi😊

Yeni araba markamı söylüyorum. Tanıyanınız göreniniz var mıdır? Pierre cardin yeehoo 2 😅 7-8 kilo ağırlığında, kabin boy, kolay katlanır, az yer kaplar, sözde yenidoğan da kullanıyormuş ama ondan çok emin değilim.

Eklentiler

• IMG_20240601_224109.jpg
    IMG_20240601_224109.jpg
    62,5 KB · Görüntüleme: 44
Yeni araba markamı söylüyorum. Tanıyanınız göreniniz var mıdır? Pierre cardin yeehoo 2 😅 7-8 kilo ağırlığında, kabin boy, kolay katlanır, az yer kaplar, sözde yenidoğan da kullanıyormuş ama ondan çok emin değilim.
Yenidoğan için pek uygunmus gibi gelmedi canım ama kullananlar varsa fikirlerini söylesinler bakalım.

Bence görmeden alma gidip deneyip öyle karar ver sonra sürüş tarzı hoşuna gitmez veya kalitesi falan pregoyu çok gördüm bende bide dışarı çıktığımda millet ne almış ne kullanıyor diye bakıyorum joie marka çok gördüm ama kalite olarak kraftıda çok öneriyorlar işte gidip denemeden bilemem tabi o kadar da yüksek paralar vermem pregonun kabin boyunu merak ediyorum gidip denemek lazım

O zaman sallanan park yatak alıyoruz, o cepte. Sen de pregonunkine bak canım, ona baya iyi diyorlar. Ana kucağı alıyoruz. Hamak için acele etmiyoruz. Zaten park yatak ve ana kucağı sallanma ihtiyacını giderecek gibi duruyor.
Ben bugün buraları okumadım ama bebek arabası bakarken ikna olup park yatak aldım🤣 eşimin aceleciliği nedeniyle biraz da heycanı. Mamicodan aldım. Hem sallanıyor hem de kenarı iniyor. Benim boyum çok uzun değil o nedenle kenarı katlananlara bakmıştım. Hoşumuza gidince alıp geçtik baya kullanışlı duruyor 4bin gibi bişeye aldık.

Bak instadan biri paylaşmış gereksiz ürünler diye doğru mu ki

Biberonla ilgili olanlara ve yastığa katılıyorum. Benim de hiç kullanmama gerek kalmadı ama bir biberon birkaç emzik almıştım yine de. Yastık zaten 3 yasa kadar kullanmamak lazım. Reflusu varsa de eğimli yataklar tercih ediliyor o yüzden. Ama kıyafete katılmıyorum. Beslenme düzeni oturana kadar günde 5-6 kere kıyafet degistirdigimiz oldu. Evet kısa sürede büyüyor en fazla 1-2 ay kullaniyor ama bir günde de bazen hepsini kullanıyor. Kusabilir çişi kakasi çıkabilir. Aynı sebeple bez de lazım. İlk zamanlar günde 10-12 kez değişiyor zaten bir paket alınsa en küçüğünden yeter.kilo alımına göre geçiş yapılır. Zaten hiçbir bez için stok yapmamalıyız. Hem beden açısından hem de bebeğe etki açısından

Ben bugün buraları okumadım ama bebek arabası bakarken ikna olup park yatak aldım🤣 eşimin aceleciliği nedeniyle biraz da heycanı. Mamicodan aldım. Hem sallanıyor hem de kenarı iniyor. Benim boyum çok uzun değil o nedenle kenarı katlananlara bakmıştım. Hoşumuza gidince alıp geçtik baya kullanışlı duruyor 4bin gibi bişeye aldık.
Benim de eşim acelecidir. Hemen girip almK ister. Benimki de bugün ebebeğe gidelim araba alalım dedi de ben durdurdum. İyice araştırmak istiyorum. İyi yapmışsın, sallanan ve kenarının aşağı inmesi zaten önemli olan ❤ park yatagı oldu bile bebişinin

X