Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Önceden bunu duysam yok artık derdim ama insan yaşamadan öğrenemiyormuş

Bi ürün daha önereyim, nem ölçer. Özellikle nemsiz yerde yaşayanlar varsa iyi oluyor. Bizim evin nemi 40'larda falan sanırım az geliyormuş bu, nemlendirici de alacağım

kızlar ben 10. haftaya kadar küçük bir hastaneye gidiyordum. 12. hafta randevumu doğum yapmak istediğim doktordan aldım, ilk kez tanışacağız çarşamba günü 12. hafta kontrolünde neler yapar acaba bir de biraz geç saate alabildim randevu yoktu. 16:40 ta. kan falan alsa aç karnına olamayacağım. düşündürüyor beni

Bebek arabası konusunda bı sure sonra arabaya sığmıyor falan diye yolculuk için daha rahat kullanım için ikinci araba alanlar oldu şu katlanıp çanta gibi olanlardan.o yüzden alırken hafif kullanışlı falan olmasına özen gösterin kızlar... Benim pişmanlıklarimdan biri bu oldu mesela baya büyüktu bizimki sürmesi rahattı ama hasar falan gördü haldir huldur taşımaktan en son taşınırken verdik birine mecbur bende yeni bı tane alicam o yüzden en kullanışlı olana bakacam beşik bebek arabası gibi konularda görünüşe değil de fiyat performans olanlara bakın bence uzun zaman kullanılacak bebek buyuse de işinize yaricak şeyler olsun. Park yatak almadığına da pişman oldum işte böyle ikinci bebeğe kıyafet dışında kaldıracak pek bişey kalmadı

Bana tok gel dedi canım 12de ikili test yapacak. Tok ve idrara hafif sıkışık ol dedi.

Hiç çatlağı olan oldu mu kızlar ben de sanki kullanmak için bir çatlak görmeyi bekliyorum ne zaman kullanmalıyım bilemedim
Bir doğum yaptım çok şükür çatlağım olmadı. Dogumdan çıkınca karnın boşalması ile yanda küçük bir çizgim oldu. Bebek yağı kullanmıştım başka da bişey kullanmamıştım karın büyümeye baslayinca

benim ilk hamileliğimde son ayda çatlamıştı. krem yağ falan sürüyordum her gün. 6 yıldır çatlaklarımla yaşıyorum. bunda da çatlarım muhtemelen. benim cildim çok kuru. kabullendim artık.

Kizlaaar.. bulantı yaşayanlar özellikle şimdi tesadüfen karşıma çıktı. Bulantı bilekliği varmış ty da falan satılanlar da varmisss..bazı yorumlarda 4 aya kadar sürdü bileklikle çözüm buldum diyenler var dayanamayacak kadar kötü olanlar baksın bi

Aa hayır duymamıştım bakarım yine ama içime kurt düştüğü için elendi. Orangegreysky

Evet lierac çok uçmuş muhtemelen ilk etapta bioderma 2in1 alıyorum o zaman

Aa hayır duymamıştım bakarım yine ama içime kurt düştüğü için elendi. Orangegreysky

Evet lierac çok uçmuş muhtemelen ilk etapta bioderma 2in1 alıyorum o zaman
Ben bilemedim eczacı arkadaşıma bi sorucam içindekiler listesinde bizim anlamadığımız hangi içerik cıvaymış

Park yatak olayı da biraz şans bence. Ben ahşap anne yani olanlardan almıştım 4 yasa kadar kullanilan. Tatile gittiğimizde 6 aylıkken otelin park yatağını denedik asla huzurlu uyuyamadı.Belki alismadigindan belki çok derin geldiğinden bilemedim. Anne yanıyla ise çok çok rahat ettim.

Ben de mide bulantısı çekiyorum. Çok zor . Mutfak kokuyor. Marketlerden nefret ediyorum. Her reyon iğrenç geliyor. Hiç bitmeyecek mis gibi geliyor.

Kızlar nefes darlığı ve çarpıntısı olan var mı ? Birkaç gündür çok fazla nefes darlığım var hamilelikten olabilir diye söylemişlerdi ama yine de kafama takıldı

Kızlar nefes darlığı ve çarpıntısı olan var mı ? Birkaç gündür çok fazla nefes darlığım var hamilelikten olabilir diye söylemişlerdi ama yine de kafama takıldı

evet var canım maalesef nefes darlığı biraz hareket etsem bile oluyor. duşa girdim çıktım nefes nefese kaldım mesela. çarpıntı da var, kalp kendini belli ediyor yani bunlar normalmiş.

Benim çarpıntım yok ama nefes nefes kalıyorum. Nefesim yetmiyor gibi ve yorulacak hiç bişey yapmıyorum. Az önce Uzanıyordum mesela mutfağa gittim meyve hazırlayıp geldim zor nefes alıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…