Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Kuzum ben bir tık rahatladım ya halsizliğim devam ediyor sadece tabi yine tiksinme ve öğürme var ama midemi rahatsız eden bie durum yok taş oturmuş gibi oluyor sadeve o da sanırım sindirimden
Olabilir kuzucum doğuma kadar devam eden var ama çok çok nadir dedi. 12 olmazsa 15 olur ama bitecek yani inandım ben

ama böyle de her şey eskisi gibi bi değişiklik bekliyor insan hahah
Ben ilkokulda kolu kırılanlara çok özenirdim havalı gelirdi böyle imza falan attırıyolardı ya.

Ortaokulda kalçamı kırdım. Göğüs üstünden ayak parmak ucuma kadar 2 ay alçıda yattım evren bazen istediğin şeyleri evirip çevirip veriyo sen isteme o yüzden

yokk o kadar da değilben tövbe diyeyim ve şükredeyim en iyisi haha

yaa benim yarın 12 hafta oluyor. Başından beri ne bulantı yaşadım ne de başka bir şey.. böyle olunca da kendimi hamile gibi hissetmiyorum, ara sıra midem bulansa mı acaba diyorum :)
Şükret kız haline bı olursa yandım dersin ben bile şuradaki kızlara göre çok daha iyiyim diye şükrediyorum ama bende az belirti yaşamiyorum aslında ama dayankliyim sanırım ya da oğlum sağolsun izin vermiyor direk kusmasam da hayat enerjim bitti

yaa benim yarın 12 hafta oluyor. Başından beri ne bulantı yaşadım ne de başka bir şey.. böyle olunca da kendimi hamile gibi hissetmiyorum, ara sıra midem bulansa mı acaba diyorum :)
Hahahh aynı durumdayız canım benimde hiç bulantım olmadı kontrole gitmesem hamile olduğuma inanmıcam ama annemde de aynısı olmuş hiç bulanmamış hamileliklerinde ben ona çektim muhtemelen

Sen bensin benım de bulantım ağrım vs olmadı hiç hamile gibi hissetmiyorum ancak karnımız büyüyünce anlıycaz

Hahahh aynı durumdayız canım benimde hiç bulantım olmadı kontrole gitmesem hamile olduğuma inanmıcam ama annemde de aynısı olmuş hiç bulanmamış hamileliklerinde ben ona çektim muhtemelen
evett iştahım aynı enerjim aynıı , içinde bulunduğum durumdan dolayı da ayrıca bi mutluyum.. umarım bulantı, halsizlik yaşayan arkadaşlar bir an önce rahatlarlaar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…