Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
erik yerken çok iyi geliyor tuzlu ekşi ama sonra benim de mideme sıkıntı yapıyo sanki :KK43:
Bilmiyorum doktorun verdiği vitamin ilacıni içmiştim öncesinde. Gecen sefer de aynısı olmuştu. İlacı içtim yatmadan da erik kiraz dalan yemistim ilk o zaman kustum şimdi de aynısı oldu. İkisinden kaynaklı mi erikten mi kafam karisti.

Hanımlar dün tartıştık derken onu atlattık, kötü bi haber aldık eşimin abisi kaza yapmış eşi ve bebeğiyle. Sabaha kadar hiç uyumadık zaten eşim oraya gitti beni almadı. 2 gündür üzüntü stres her yerime vurdu. Yarın gidecektim kontrole belki bugüne çekerim belki yarın giderim biraz sakinleyip
gecmıs olsun .:KK43:

Eki Görüntüle 3435224
İyi kızlar minnoş, büyümüş :KK43: 10+1 görünüyor ultrasonda biraz öndeymiş. Prilam verdi rahatlatır dedi, günde 1 ya da 2 kullan 4'e kadar serbest ama onu her yediğini çıkarana veriyoruz dedi. 12'de hayat varmış diceksin dedi, he he tabi siz bizim Aralık grubunu görmediniz tabi diyemedim :))
Oy masallah Minişe 😊 normalde kaç olması gerekiyordu ki bizim sat ayni ama bebisler farklı çıkıyor 😂 benimde küçük çıkıyor sanki ama ilk haftalar çok normal böyle şeyler zamanla tam haftasını bulur

Oy masallah Minişe 😊 normalde kaç olması gerekiyordu ki bizim sat ayni ama bebisler farklı çıkıyor 😂 benimde küçük çıkıyor sanki ama ilk haftalar çok normal böyle şeyler zamanla tam haftasını bulur
9+4 canım birkaç gün büyük çıkmış o da aynen normal +-1 hafta normaldi galiba. Büyüsün minnoş kalbi atsın da yeter 🙏🏿

Bilmiyorum doktorun verdiği vitamin ilacıni içmiştim öncesinde. Gecen sefer de aynısı olmuştu. İlacı içtim yatmadan da erik kiraz dalan yemistim ilk o zaman kustum şimdi de aynısı oldu. İkisinden kaynaklı mi erikten mi kafam karisti.
vitamin de bulandırıyor kuzum :KK43:

vitamin de bulandırıyor kuzum :KK43:
İki gün icmemistim zaten içinde mi daha böyle sersem gibi yataktan çıkamıyor gibi oluyorum acaba diye. Bugün artık içeyim dedim previt positive verdi bana doktor folic falan hepsi içinde bı ilacmis üç aylık bu ilaç o kadar aldım mecbur icicem yarında deneyim bakım yine olacak mı erik yemeden 😁

IMG20240531133022.jpg

Birtakım tanışmalar yaşandı 😅

İki gün icmemistim zaten içinde mi daha böyle sersem gibi yataktan çıkamıyor gibi oluyorum acaba diye. Bugün artık içeyim dedim previt positive verdi bana doktor folic falan hepsi içinde bı ilacmis üç aylık bu ilaç o kadar aldım mecbur icicem yarında deneyim bakım yine olacak mı erik yemeden 😁
valla bi ara kiraz kayısı falan yiyip kusmuştum sonra bi daha yiyemedim :KK43: eriği de kusmuşluğum var ama yerken çok iyi geliyor diye yiyorum, herşey her zaman dokunmuyor bence. vitamini bulandırsa da içmeye çalış zaten düzgün beslenemiyoruz bi de değerlerimiz düşmesin 🙏🏻

Buraya ne zaman mide bulantım azaldı diye yazıp Umut olmaya çalıştığım günün ertesi serum yemek için acillik oldum :) ama 12. Haftaya girmek üzereyim. En azından iki üç günde bir de olsa bulantılar nefes aldırmaya başladı diyebilirim.ama benim tavsiyem prilamı bulantınız azalsa dahi bırakmayın. İnanın sandığımızdan çok daha işe yarıyor. Bende 62yle başladım 56 ya düştüm ama bebeğin gelişimi yerinde olduktan sonra kiloma takılmıyorum. Bunun için üzülmüyorum da :)

Buraya ne zaman mide bulantım azaldı diye yazıp Umut olmaya çalıştığım günün ertesi serum yemek için acillik oldum :) ama 12. Haftaya girmek üzereyim. En azından iki üç günde bir de olsa bulantılar nefes aldırmaya başladı diyebilirim.ama benim tavsiyem prilamı bulantınız azalsa dahi bırakmayın. İnanın sandığımızdan çok daha işe yarıyor. Bende 62yle başladım 56 ya düştüm ama bebeğin gelişimi yerinde olduktan sonra kiloma takılmıyorum. Bunun için üzülmüyorum da :)
seninle kilolalarımız ve kilo kaybımız bile aynı bak 🥹 12. haftaya girince daha da rahatlıcaz inanıyorum, canım bişeyler çekmeye başladı bile 🫠 arada hala çok kötü oluyorum ama yavaş yavaş azalacak. prilam bende hiç işe yaramadı baştan beri, zofer içiyordum o da yaramadı, komple bıraktım artık ben. içip de yaramayınca iyice sinir oluyorum 😒

Eki Görüntüle 3435224
İyi kızlar minnoş, büyümüş :KK43: 10+1 görünüyor ultrasonda biraz öndeymiş. Prilam verdi rahatlatır dedi, günde 1 ya da 2 kullan 4'e kadar serbest ama onu her yediğini çıkarana veriyoruz dedi. 12'de hayat varmış diceksin dedi, he he tabi siz bizim Aralık grubunu görmediniz tabi diyemedim :))
Kuzum ben bir tık rahatladım ya halsizliğim devam ediyor sadece tabi yine tiksinme ve öğürme var ama midemi rahatsız eden bie durum yok taş oturmuş gibi oluyor sadeve o da sanırım sindirimden😂

X