Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 41,2%
  • erkek

OY: 9 52,9%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,9%

• Ankete Katılan
    17
Zaten genetikte bişey bulamadıklarında anomali yazıyorlarmış öyleyse de içiniz rahat olsun kendiliğinden düşmesi daha iyi değil mi ilerleyen dönemlerde daha zor olur

İnşallah en kısa zamanda tekrar hamile kalırsınız 🙏🏻 bu süreci en kolay şekilde atlatmanızı diliyorum.
Daha önceki kayıplarımda doktorumun söylediği şey aklıma geldi. Ne güzel hamile kalabiliyorsunuz. Kasım ayında da kalmışsınız. 🙏🏻 yine olacak inşallah… dua edeceğim size

Hayır tek kayıpta pıhtılaşma testi yapmadılar ve test yapamadıkları için iğne vermediler ilk kayıpta çocuktadır sıkıntı dediler maal
Çok geçmiş olsun ben tüp bebek annesiyim ilk bebek kimyasal oldu doktorum direkt genetik ve pıhtılaşma baktı pıhtılaşma heterozigot çıktı bende enox yapıyorum şuan pıhtılaşma çok önemliymiş gebelikte

Çok teşekkür ederim amin inşallah canım 🤲
Hiç morelini bozma aklına kötü şeyler getirme. Bak benim biri 16. Haftalıkken kaybettim diğeri 6 haftalıkken. Hiç unutmuyorum şöyle dedim. İyiki büyük değildi 16. Haftada resmen bebekti erkek bebek doğurdum bildiğin el kadar ama gözü burnu ağzı parmakları pipisine kadar bebekti. Bunada şükür hamile kalabiliyorsun.

Kürtaj sonrası hamile kalmak daha kolay oluyormuş rahim temizlendiği için. Ben de kürtaj oldum. Bir ay bekledim yine hamile kaldım. Size çok dua edeceğim. İnşallah en kısa zaman da yine olacak 🙏🏻 tüm kalbimle dua ediyorum

Hiç morelini bozma aklına kötü şeyler getirme. Bak benim biri 16. Haftalıkken kaybettim diğeri 6 haftalıkken. Hiç unutmuyorum şöyle dedim. İyiki büyük değildi 16. Haftada resmen bebekti erkek bebek doğurdum bildiğin el kadar ama gözü burnu ağzı parmakları pipisine kadar bebekti. Bunada şükür hamile kalabiliyorsun.
Allahım sağlıklı evlatlar versin acını unutturacak canım benim kimseye evlat acısı vermesin rabbim

16. hafta ne kadar geç sebep neydi? Belki yine sormussam aynı soruyu kusura bakmayın. Ben her gebelikte diken ustunde bekliyorum. Bu sefer güya akısına bırakmıstım. Hamilelik zor bir süreç ya hem psikolojik hem fiziksel, herşeyi cok araştırınca ds süreç zorlasıyor. Kendime akisina birak diyorum yine bakmisim herseyi inceliyorum basta kendimi.
Esime 2. cocuk kararı verirken hep dedim ben cocuk bakmaktan hiç çekinmiyorum o yorgunluk uykusuzluk vız gelir, en büyük çekincem hamilelik süreci ve doğum, bir aşamadım şunu

7+ (yani 8.hafta içinde olan arkadaşlar) arada regl gibi kramplar çekebilirmişiz. Bana ufaktan geliyor da size de yazayım çekerseniz korkmayın
Bende hep var ya canım sizde yok muydu🥲😄 sık sık ve çok güçlü kramplar değil ama oluyor arada sırada 5-10 saniyelik regl krampları bende yumurtlamamdan 1 hafta sonrasından şimdiye kadar var😊

Bende hep var ya canım sizde yok muydu🥲😄 sık sık ve çok güçlü kramplar değil ama oluyor arada sırada 5-10 saniyelik regl krampları bende yumurtlamamdan 1 hafta sonrasından şimdiye kadar var😊
Karın ağrısı var canım bende ilk günden beri. Hatta test yapmayacaktım ağrım başladı regl olacağım diye düşünüp. Ama birkaç gündür kramp gibi giriyor regl ağrısı gibi

Karın ağrısı var canım bende ilk günden beri. Hatta test yapmayacaktım ağrım başladı regl olacağım diye düşünüp. Ama birkaç gündür kramp gibi giriyor regl ağrısı gibi
ben de regli olcakmıs gibi kasık ağrısı olmuyor ama karın ağrım oluyor arada sanki rahim büyüyor diye düşünüyorum

Evet öyle oluyor endişe etme öyle aynı kramplar ki kaç defa kan geldi korkusuyla tuvalete gitmişimdir sayısını unuttum😄ama hep beyaz akıntı şükür

Benim 4 düşüğüm var sonuncusu kadım ayındaydı şuna tekrar gebeyim ve düşük sonrası süreçte Hematoloji ramotoloji genetik her yere gittim pıhtılaşma faktörü çok az olmasına rağmen tedaviye üst dozdan başladık ve hala devam ediyoruz. İçinizi ferah tutun lütfen zor bi süreç ama nedenine inmek için de fırsat yeniden çok geçmiş olsun merak ettiğiniz birler olursa sormaktan çekinmeyin sizi çok ama çok iyi anlıyorum 🙏🏻🌸
Çokk teşekkür ederim güzel dilekleriniz için tekrar nasip etsin inşallah Rabbim 🙏

X