Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 41,2%
  • erkek

OY: 9 52,9%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,9%

• Ankete Katılan
    17
Maalesef kalbi durmuş bebeğimin kızlar Rabbim sizlere kucağınıza almayı nasip etsin Allaha emanetsiniz
Yaa çok üzüldüm off Allah aratmadan tez vakitte sağlıklı bir bebek nasip etsin sana şuan bende korktum yani benim belirtilerim öyle çok yoktu en başından beri göğüs var birde arada sırada olan kasık ağrısı ☹️

Maalesef kalbi durmuş bebeğimin kızlar Rabbim sizlere kucağınıza almayı nasip etsin Allaha emanetsiniz
cok uzuldum bir belirti vermismiydi size? genelde dusukten sonra saglikli gebelik gelir derler. Benim de 8. haftada kalbi durmustu ardından saglıklı gebelik olmustu. Tez zamanda tekrar güzel haberler alırsınız inşallah

Cok geçmiş olsun canım benim. Konuşması çok kolay yaşaması çok zor o kadar iyi anlıyorum ki ama Rabbım bilip bilip işler. Rabbim ennkisa zamanda daha güzelini daha sağlıklilarını versin inşallah

cok uzuldum bir belirti vermismiydi size? genelde dusukten sonra saglikli gebelik gelir derler. Benim de 8. haftada kalbi durmustu ardından saglıklı gebelik olmustu. Tez zamanda tekrar güzel haberler alırsınız inşallah
Hayır belirti yoktu ama bu benim ilk kaybım değil ikinci kaybım. Kasım ayında yine kalbi durmuştu yine kürtaj olmuştum

Kızlar ya 2024 Mayıs anneleri grubuna baktım az önce. Yarısı Nisanda doğurmuş :KK70: Mayısta daha doğuran olmamış falan. Ortalama doğum zamanı 37. - 38. haftalar olmuş. 39 bile yok neredeyse ister kız bebek olsun ister erkek bebek. Bu uygulamalar bize hep kırk haftaya göre hesap yaptırıyor ama 40 haftayı gören de pek yok gördüğüm kadarıyla. Mesela ben tam 7 ay kaldı doğuma diyorum ama aslında 6,5 ay mı sdnhsjdhks
Ilk bebegimi tam 40. Haftalikken dogurdum normal dogumdu benim ki. Tam gunu gunune dogdu ☺️ ama tabiki 2 hafta geriden gelebilir 😎

Evet bence de genetik testi yaptırın bişey çıkmazsa rahat olursunuz
Hayır belirti yoktu ama bu benim ilk kaybım değil ikinci kaybım. Kasım ayında yine kalbi durmuştu yine kürtaj olmuştum
Benim 4 düşüğüm var sonuncusu kadım ayındaydı şuna tekrar gebeyim ve düşük sonrası süreçte Hematoloji ramotoloji genetik her yere gittim pıhtılaşma faktörü çok az olmasına rağmen tedaviye üst dozdan başladık ve hala devam ediyoruz. İçinizi ferah tutun lütfen zor bi süreç ama nedenine inmek için de fırsat yeniden çok geçmiş olsun merak ettiğiniz birler olursa sormaktan çekinmeyin sizi çok ama çok iyi anlıyorum 🙏🏻🌸

Benim 4 düşüğüm var sonuncusu kadım ayındaydı şuna tekrar gebeyim ve düşük sonrası süreçte Hematoloji ramotoloji genetik her yere gittim pıhtılaşma faktörü çok az olmasına rağmen tedaviye üst dozdan başladık ve hala devam ediyoruz. İçinizi ferah tutun lütfen zor bi süreç ama nedenine inmek için de fırsat yeniden çok geçmiş olsun merak ettiğiniz birler olursa sormaktan çekinmeyin sizi çok ama çok iyi anlıyorum 🙏🏻🌸
Benim de iki kimyasal gebeliğim var genetikte pıhtılaşma çıkmadı hematolojide verdim orda da çıkmadı ama doktorum biz risk almayalım sen coraspin kullan 34. Haftaya kadar kullancaksın dedi

benim 3 kaybım oldugu ıcın sağlıklı gebeliğimden önce her testi yaptırdık rahmime bakıldı sekline pıhtılasmaya bakıldı trioid e en son genetiğe gittim hiçbirsey cıkmadı, eşime baktılar 2. kromozomunda inversiyon cıktı örneğin.Biz tam pgt yontemi ile tüp bebek deneyecektikki doğal yolla hamilr kaldım bu sefer saglıklı gebelik oldu. bize %50 sans vermisti genetik doktoru. Siz her test yaptırın genetik de dahil, sonucu 3 ayda cıkıyor zaten elinizde bulunsun.

LeyLA84db LeyLA84db bebek ne kadar büyürse o kadar garanti tabi ama doktor 11 haftada biz zaten ense kalınlığı vs hepsini görmüş oluruz bir sorun var mı yok mu ayrıca takip ederiz bir de nipt de eğer olumsuz bir durum olursa amniyosentez yapılıyor dedi… ben de 10+2 gibi falan kan veririm diye düşünüyorum belki bir iki gün beklerim…
Sağlıklı sonuçlar gelir inşallah 🙏🏻
Hepimiz icin insallah 🙏🏻🤗

benim 3 kaybım oldugu ıcın sağlıklı gebeliğimden önce her testi yaptırdık rahmime bakıldı sekline pıhtılasmaya bakıldı trioid e en son genetiğe gittim hiçbirsey cıkmadı, eşime baktılar 2. kromozomunda inversiyon cıktı örneğin.Biz tam pgt yontemi ile tüp bebek deneyecektikki doğal yolla hamilr kaldım bu sefer saglıklı gebelik oldu. bize %50 sans vermisti genetik doktoru. Siz her test yaptırın genetik de dahil, sonucu 3 ayda cıkıyor zaten elinizde bulunsun.
Evet hepsini yaptıracağız artık mecburen bakalım ne çıkacak

X