Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
Dün eşim kv ile konuşmuş, kumral bana neden soğuk demiş o da söylemiş her şeyi benim ağzımdan. Habersiz gelmelerinden karışmalarından hoşlanmıyor karakter olarak çok zıtsınız demiş. Sonuç: oğlumun evine arayıp gideceksem hiç gitmem, kızım olarak gördüğüm için karışıyorum, zaten bu kız seni dolduruyor benden iyice uzaklaştırdı, artık konuşmayalım o zaman bitsin demiş sinirli sinirli. Ben de biraz susayım, kendimi törpüleyeyim yok yani. Bir ara kp yükselmiş bağırmış kvye kaynanalık yapıyorsun sen zaten kıza görüyorum ben diye. Bayramda bile dışarı çağırıyorsun vs demelerine ağzını bile açmamış, kp siz dışarda yemek yiyin diye yapıyoruz yoksa ben de 3 bin lira vermeye meraklı değilim demiş. Sanki ben hiçbir şey görmedim bunlar sayesinde dışarda yemek yiyorum lafa bak en son tamam madem halanla olduğu gibi olurum madem öyle demiş, yıllardır eşimin halasıyla küsler. Kp de olamazsın nasıl olacaksın torun var konuşur halledersiniz demiş. Ne bir orta yolu bulmak var ne hatasını kabul ediyor, eşim söylüyordu zaten o her şeyi normal görüyor kabul etmez diye. Abartıyorsun dedim abartmıyormuş ne olacak bundan sonra bilmem.

Tiroid ilacı kullanıyor musun ikisinin arası 4 saat olmalıymış yoksa birbirini inaktif hale getiriyormuş. Belki ondan mı işe yaramadı ki

Üste çıkmış resmen. Siz dışarda yiyin ne ya bu devirde insanlar artık ev yemeğine para veriyor ya hani bi süre de böyle deneyin ya bence sana daha iyi gelecek hele eşin de seni anlıyorsa oo daha ne

Kızlar ben eğriçayır markasının ferro damlasını sabahları mandalina veya portakal suyuna damlatıp içiyorum müthiş sağlıklı ve etkili bir takviye haberiniz olsun özellikle c vit ile birleştirip alın hep kansızlık yaşayan bi insandım çok şükür değerlerim iyi gidiyor 31+4 teyim

10 gün önce idrarımda eser miktarda protein çıkmıştı dün kan verdim çok şükür temiz enfeksiyonda geçmiş.

dün gece itibariyle de insülin iğnesine başladm 4 doz olarak .

sabah açlığım 109
kahvaltı 1. saat 97
öğlen 1. saat 109 çıktı

1. saatler epey düşmüş ama açlık çok farketmemiş . dün eşim vurdu iğneyi ama acımadı korktuğum gibi değilmiş iğnedeenn nefreeett

Üste çıkmış resmen. Siz dışarda yiyin ne ya bu devirde insanlar artık ev yemeğine para veriyor ya hani bi süre de böyle deneyin ya bence sana daha iyi gelecek hele eşin de seni anlıyorsa oo daha ne
İnsan isyan ederken bile şey demez mi ya, hani ben size ne yaptım bu kadar veya ne yapabilirim şu saatten sonra falan. Bir kere saygıda kusur etmemişim bu kadar irrite olmama rağmen, ayrıca dolduruyorsun ne ya, eşim de demiş ki anne ben sana zaten uzaktım kız ne alaka ben gerginlikten hoşlanan biri değilim, bozulur uzaklaşır diye düşündüm ama direkt silme moduna girmiş. Kendi bilir.

Tamam, oğlunun evine öyle gidersin belki de o ev senin oğlunun evi değil ki, oğlunun ve eşinin evi?

Ay insanı börekten soğuttunuz, ne börek tutkusuymuş.
Oğlunun evine bile habersiz gidilmez bence, kapıyı çalmadan odaya girmek gibi bir şey. Ama anlat sen, anlamıyorlar. Bıktım artık gerçekten, herhalde doğuma gelecek sadece bundan sonra. Kendi bilir

Ay garip, hala habersiz gitmeyi hak görüyor. Öncesinde de söyledim ben anamın evine bile gitmem habersiz, bazen sürpriz yapayım diyorum sonra diyorum yok kadının işi gücü var belki rahatsız olacak kafası kaldıramayacak, kızı da olsam bunu niye hak göreyim kendimde. Ki sizin durumda o evde kendi çocuğu olmayan bi canlı daha var yani deli mi ne. İlginç bi tip

Ya klasik erkek anası tribi hemen tamam oğlum bi daha gelmem bi daha yapmam modları. Bizimki de öyleydi bir şeye isyan etsen o daha fazla isyan edip trip atıyordu bir de hep kadınlar doldurur zaten bu erkeklerin hiç aklı yok ya zaten.

Ben de senin gibiyim, en yakın arkadaşlarımla aynı yerde oturuyoruz haftada 3-4 gün beraber olduğumuz oluyor doğum günü sürprizi dışında habersiz gitmişliğim yok. Onda da arkadaşlardan birinin haberi vardı zaten bu kafaları anlayabilmek mümkün değil ya. Samimiyeti toksiklikle karıştırıyorlar. Kızım olarak gördüğüm için 28 yaşındaki gelinimin saç rengine, kilosuna yorum yapabilirim = samimiyet anlayışı. Almayayım anam sağ ol senin samimiyetini.

Oğlunun evine bile habersiz gidilmez bence, kapıyı çalmadan odaya girmek gibi bir şey. Ama anlat sen, anlamıyorlar. Bıktım artık gerçekten, herhalde doğuma gelecek sadece bundan sonra. Kendi bilir
Tabii ki gidilmez ama hadi o kendi çocuğun ve böyle bir ilişkiniz var diyelim, başkasına zaten olmaz.

Her konu, her insan mantık çerçevesine oturmuyor, bunu da böyle kabul edip, sınırını çizip devam etmek tek çözüm galiba. Canını sıkma sen böyle saçmalıklara, bizim odağımız bambaşka

Dünyaya erkek annesi olarak gelmiş zaten doğuştan bu. O çok net. Sevgiliyken eşim beni uyarıyordu benim annem deli sakın samimi olma diye, bir gün oturup konuşursam senden uzaklaştırdığım eşim daha biz evlenmeden önce senin için beni bu şekilde uyarmıştı diyeceğim 35 yaşında bu arada eşim anfksksk

Bütün gebeliğim bu dertle geçti ya, bir şey olmasa bile hep kafamda kurdum. Dediğim gibi ben ne yapsaydım acaba demek yerine direkt silme moduna geçecekse asla geri adam atmam ben de, zaten eski ilişkimizi istemiyorum. Oturur bir araya gelirsek bir de ben derdimi anlatırım, hala silmek istiyorsa kendi bilir. Bir tane çocuğu var hiç yapıcı olmayıp toksikliğine devam edecekse yalnız kalsın madem.

Kumraladamavituna1 sen hamilesin doğuma az kalmış bu şekilde konularla gelmeleri çok saçma ne yazık ki hepimizde benzer sorunlar oluyor canım… eşinin senin yanında durması çok iyi. O konuda çok şanslısın. Dolayısıyla eşinin senin sizin mutlu olmanız önemli. Kadın sakin düşününce anlayacaktır bence arada torun var. Küserse kendisi gelip gidip göremez. Sen yinede bu dönem strese girme boşver… Kimse değişmiyor ne yazık ki… o değilde kayınpederler ölürse bu kadınlar çok fena oğullarına saracaklar bence…

Eşinin demesi o kadar iyi olmuş ki iyi ki sen muhattap olmadın bir de seni sinir hastası edecek valla senin işine gelir küs kalmak kendi düşünsün hem evladından hem torunundan olacak ama torun olunca unutur bence yavaş yavaş yanaşır gibi gene zoruna gitmiş çok da iyi olmuş

Eşim de çok dümdüz bir adam, o da her şeyi anlatıyor sağ olsun iyi mi kötü mü bilemedim eşim yanımda ama o da mutlu değil bence, bir ailenin tek oğlu ne olacak benim ailem istediği zaman gidip gelecek o sahipsiz mi kalacak bu durumda. Üzülmüyor değilim açıkçası. Onu da çok zor bir duruma soktu aslında ama anneliğe dair hiçbir özelliği taşımadığı için umrunda olan tek şey egosu.

Benim eşim de öyle demişti bizimkiler deli boşver diye jdjdj neyse en azından eşlerimiz farkında durumun, o da bir kazanç

Sorma acayip sarsılmış egosu, diyorum ya hem şaşırdım hem üzüldüm hem sevindim. İnsan hiç mi yapıcı olmaz, direkt silmek nedir. Torunun olacak hepi topu da bir tane oğlun var, silmek istiyorsan silebilirsin. Oturup konuşursak söyleyeceğim zaten, karşılıklı orta yolu bulmaya dair hiçbir şey konuşmayıp direkt beni cadı ilan etmişsin ama sen bilirsin diye. Eşim de çat çat kız böyle düşünüyor diye söylemiş ona da kızdım ama ne yapacaktı başka o ayrı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…