Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
ben de sezaryan sonrasi normal doguma sicaktim ama dusuk plesanta ve makat gelislli bebekle artik imkansiza yakin.

bu hafta sonu ben de aldım bundan yapısı çok güzel gerçekten hiç sıkmadı. güle güle giy, giyelim
Bir de işe giderken giymek için yırtmaçlı ispanyol paça bir pantolon aldım o da çok rahat. Pamuklu değil tabi ki ama gömleklerle şık oluyor. Pantolon - LC WAIKIKI - 449,99 TL

Ajahhddjjd ya ilk ultrasonda aynı bendi, aynı ama. Doktor da öyle dedi, 5 gün sonra detaylıya gittik perinotolog bile eşime bakıp bakıp maşallah ikizin geliyor dedi bok adam kıskançlığından 5 günde kendine çevirdi güzeller güzeli kızımı sjfksksk

İspanyol paça istiyordum ben de çok teşekkür ettim. Doğumdan sonra da kullanılır mı sence?

Ahaahahh kumral yaaaa Ben hiçbir ultrasonda bana benzeyen bir vibe almadım maalesef. Doktor da geçen Küçük E’yi doğuruyorsun hahahahhaha falan yaptı eşim bir yandan o bir yandan gülüştüler falan İyi be iyi napalım yani dedim kalktım
Erkek olursa ona benzesin istiyordum ama ya bebekliği falan da gayet güzel baktım da

Ayy ne güzel cıkmıs masallahbenım kız o kadar kımıldak ki eli kolu durmuyor güzel fotoğrafı yok

Ayy ne güzel cıkmıs masallahbenım kız o kadar kımıldak ki eli kolu durmuyor güzel fotoğrafı yok
Ahahahahah İşte video alın onun için videodan ekran görüntüsü alırsınız. Biz de öyle yapıyoruz uzun süre aynı görüntüde durmuyor yoksa

İspanyol paça istiyordum ben de çok teşekkür ettim. Doğumdan sonra da kullanılır mı sence?
Evet maternity bir ürün ama karın panelli olmadığı için doğumdan sonra da kullanırım diye düşünerek aldım. Ben 165 boy 65 kg ile sonuna kadar giymek için 40 beden aldım ama 38 de olabilirdi esneyen bir yapısı var. Diğer taytta M aldım mesela, bence 40 beden sana da olur.

E bu da mantıklı. Deneyimli analar bizi aydınlatsın yav, sen ne aldın?
Canım ben deneyimli bir ana değilim ama köpüklü file aldım hep bunu tavsiye etti çevremdekiler içinde yumuşak köpükler var minik minik

Eklentiler

• IMG_4177.png
    180,6 KB · Görüntüleme: 21
Ya ben bu ulstrasondakı fotoğrafları konseye benzetemıyorum sanki tüm bebekler bırbırıne benziyor
Yani şimdi görüntünün geri alınabildiği bir platform olsa eşimin fotosunu paylaşırdım da öyle bir yer değil işte Anne karnında nasıl bu kadar benzer hayret edersiniz

Geçen hafta raporluydum ama tadilat bitmemişti, doğru düzgün iş yapamadık. İznim var ama ekim sonu ve kasım da kullanmak istiyorum. Daha yavaşlayacağım için. Evet canım akşamları bir iki saatle hiç iş üremiyor. Eve geçmemiz baya zaman alacak sanırım. Allah yardımcımız olsun kuzum

Babasına benziyor diyince baya bozuldum, diyor ki adamı almışsın bi de çocuk yapmışsın beğenmiyosun sjfksksk haklı….

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…