Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,6%
  • erkek

OY: 79 53,0%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    149
LCW da penye varmış kuzum. İnternetten alamıyorum göremediğim için. Geneli naylon. LCW ya gidip bakacağım bi ara.
Elastik olsun diye naylon yapıyorlar ama çok rahatsız. Bi de benim selülit problemim var biraz ani kilo aldım diye sanırım. Naylon kumaşlarda rahatsız edici bi görüntü oluyor hiç sevmediğim. Hem rahat değil hem çirkin göründü ben iade ettim ama daha sıkı hatunlarda güzel durabilir 😂

kızlar bebek arabası tavsiyelerinize ihtiyacım var.
-10.000 ile 20.000 arası olur
-çift yönlü olsun
-tam yatış pozisyonu olsun
-kolay katlanır olsun(onutakonuçıkar eziyeti olmasın)
-puset takılabilsin
-kabin boy olmasına gerek yok

Bu kriterlerde önereceğiniz arabalara ihtiyacım var.

benimde çok yuksek değil sınırda aslında. diyet filan benim için çok zor işler . biraz dikkat edicem yürüyüş ve bol su içicem ama birebir uygulayacağım bir diyet olmayacak sanırım.
Mesela sabah açlık ve tokluk genel olarak kaç cikiyor kızlar ben aşırı dikkat ediyorum ama açlık 90lar tokluk 130lar geliyor aç mı kalicaz anlamadım doğrusu 😀

-çift yönlü olsun
-puset takılabilsin

Ben de benzer kriterlerde baktım. Şundan aldım. Ablam dönmeye modeli kullanıyor aşırı memnun
Mini by Easywalker Buggy Turn 360 Derece Dönebilen Tek Tuşla Otomatik Katlanan Bebek Arabası Oxford Black

-çift yönlü olsun
-puset takılabilsin

Mios önerimi beğenmedin mi Fatmaa 🥲

Aynı durum bende de var. Cihaz aldım ölçüyorum 2-3 gündür. Bazen yüksek çıkıyor bazen düşük. Bende anlamadım. Diyetisyen yoktu gittiğimde doktorun dediği kadar dikkat ediyorum. Aslında kendimi iyi hissediyorum nasıl şeker var anlamadım.
Ben de kendimi iyi hissediyorum hiç de mayışma falan yok anormal bi durum da yok. Sabah açlık şekerim normaldi. Tokluk 1.saat 160 çıktı. 2. Saat 102 çıktı çıldırcam 😂

Ben de kendimi iyi hissediyorum hiç de mayışma falan yok anormal bi durum da yok. Sabah açlık şekerim normaldi. Tokluk 1.saat 160 çıktı. 2. Saat 102 çıktı çıldırcam 😂
Bende haftaya doktor kontrolümden sonra baslıycam doğuma kadar böyle mi devam edecek acaba doktorun ne dıyor

Ben eğer reglin 1. 2. Günü yatılı kalıyorsam bi yerde kullanırdım 🤣 evde stoklu vardır hatta kotexin bez olanları ama dar gelir şimdi. Benim kanama fazla oluyordu o yüzden kafayı yiyordum ya. Regl de olurduk bak dimi regl ağrıları ne olacak acaba geçecek mi beni yerden yere vuran o ağrılar
Regl olmamak kadar muhteşem bir şey olamaz ya 🥲

-çift yönlü olsun
-puset takılabilsin

Kraft kenya
Kanz x-go
Yoyko city
Huggy revo
Kraft napoli
Bunlar benim önceden araştırdıklarım ben kraft lima almıştım oda kenya ile benzer özellikte kenya daha hafif sadece

X