Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar , biliyorsunuz ki yarın mevlid kandili ve ben hamile kalmayı çok istiyorum rica etsem ettiğiniz duaların içinde bana da yer verir misiniz ? özellikle hamilelerrr... nolurrrrrrrrrrr çok ihtiyacım var dualarinizaaaa şimdiden herkese çok teşekkür ederim , hepimizin kandili mübarek olsun rabbim dualarımızı kabul eylesin

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar , biliyorsunuz ki yarın mevlid kandili ve ben hamile kalmayı çok istiyorum rica etsem ettiğiniz duaların içinde bana da yer verir misiniz ? özellikle hamilelerrr... nolurrrrrrrrrrr çok ihtiyacım var dualarinizaaaa şimdiden herkese çok teşekkür ederim , hepimizin kandili mübarek olsun rabbim dualarımızı kabul eylesin

Bime gelen de aynısı galiba bendeki şans dkfm gerçi asla bulamazdım Bimden falan. 3 hurç gibi 3 tane de çanta gibi organizer, güzel duruyor

Bu benim kv küslük de maksimum bir hafta. Küsmüyor da kendi çapında trip atıyor . Kimse ciddiye almayınca hiçbir şey olmamış gibi devam ediyor
Aynı işte. Yeni evlendiğimizde -benim haberim yok, 1 yıl sonra falan öğrendim- eşim gelme artık bize yeter rahatsız oluyoruz senden demiş hiçbir değişiklik olmadı tavırlarında yine öyle bir zılgıt yiyecek yakında belli oldu. Bebek meselesi bahanesiyle coştu bu ara zaten bahane arıyordu, ne çağırdığı var ne bi çay çorbasını içmişliğim var full dışarda yemek yiyoruz ama maşallah utanmadan hala gelip gidiyor bana. Hani ben anneyim bana gelsin çocuklar demiyor

Ay o derece olmasına çok şaşırdım benim kayınbaba da cimrinin önde gideni 1 tl nin hesabını yapar evlenene kadar eşimle hep kavga ederlerdi şimdi gidince duygusallaşmalar oğluşum demeler iki yüzlü gerçekten ama yüzüme kaşrı doğrudan bir saygısızlıkları olmadı ikisininde. Hakaret falan ne demek kimmiş o dayaklıkmış sizinki

kayın ailelerden müzdarip herkes :) insan olmak çok zor değil aslında . niye böyleler anlamıyorum . ben benimkileri öpüp başıma koyayım madem evlendiğimiz ilk zamanları sürekli her akşam yemeğe çağırıyordu . bıkmıştım artık evimde yemek pişiremez olmuştum . çalıştığım için yorulmayayım istiyordu ama yeni evliydim ve kendi evimde kocama yemek yapmak istiyordum . sonra eşim ve ben bir iki anlattık olmuyor böyle diye . benim galiba tek sorunum sürekli yemeğe çağırmasıydı onu da aştık zatn şimdi o çağırmasada ben gidiyorum .... kayınpederim de sağolsun iyi adamdır. bana bir yanlışı olmadı kimsenin zaten susmamda. eşimde sağolsunnn belki böyle biri olmasa çok daha zor olurdu. her zaman çekirdek aile olarak beni görür. annesini babasını değil . doğru olanı da övmek ne kötü. aslında zaten böyle olması gerekiyor.

Ben yakın otursam kesinlikle her akşam orada olurduk. Benim koca pek o dengeyi koruyamadı. Haftada 1 gitmezsek sanki ailesi ölüyor gibi davranıyor. Çekirdek aile bizi görse bu kadar kurulmam sanırım hala onlardan kopamamış modda. Bu ay krizlerdeyim diyorum az harcama yapmam lazım diyorum. Gitmiş anasına termos almış 2 bin tlye. Evet çocuk dolabımızda pahalı olmasın aman diyip ben kapağını ucuz seçerken böyle olması canımı sıktı yine. Çocuğun tüm eşyalarını ben aldım neredeyse bu canımı daha çok sıkıyor. Ve istisnasız her ay gereksiz harcamaları yüzünden benden para istiyor. Gece ben buna 2 saat ağladım işte djdjdjdj bana anneler günü geçti bişey almadın annene durduk yere şu zamanda termos aldın diye sabaha kadar içimden kavga ettim

Benimki de sürekli güne çağırır. Kardeşlerinin gelinleri hep yanındaymış ben gitmiyormuşum kendi annem bile dedi benim kızım sevmez gitmez diye. Anneme bile mecbur alışacak diyor. Sadece konuşuyor bende icraat sıfır tabi de. Sürekli söyledim ben kalabalık sevmiyorum hatta insan sevmiyorum dediğimi bile hatırlıyorum bu lafıma da nasıl içerledilerse geçen görümcem durduk yere çocuğun yüzü çok güzel olsa bile insan seven, güleryüzlü biri olmaz dedi. Bu bahaneyle artık onunla da konuşmuyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…