Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Aa süper o zaman bunu bilmiyodum keşke bana da öyle yapsalarmış canım çıktı o gün
Al benden de o kadar valla hasta ettiler beni de yani Ama doktor şekerden şüphelenmemiş belli ki. Bizimki şüphelenmişti bebeğin suyu fazla gelişimi ileride falan görününce

Evet ben evde içtim gittim kan aldılar 130 çıktı sorun yok dedi doktor tekrar tekrar uğraşmadım en güzeli 50 gr olanlar
Aynen kuzum ama şüphelenirse doktorlar bir şeylerden 50 gramlık yerine 75lik prosedür uyguluyorlar. Çünkü mesela 50 grama göre şeker var çıkarsa bu sefer bir gün sonra 75likle yapıyorlar falan daha çok yoruyor kadını bu durum.

Al benden de o kadar valla hasta ettiler beni de yani Ama doktor şekerden şüphelenmemiş belli ki. Bizimki şüphelenmişti bebeğin suyu fazla gelişimi ileride falan görününce
Benim gelişim bebeğin haftasıyla uyumlu gidiyordu ama ben çok kilo almıştım ki gebelik şekeri çıktı bende

Anneyi vekil falan atamayaz efendim kimse. Annelerinden yapmadık bu çocukları tövbe tövbe. Herkes sorumluluk alacak bilmediğini de öğrenecek. Nereye kadar anneyle yaşayacaksınız yani. O alt değiştirmeyi er ya da geç kendisi yapmak zorunda kalacak. Banyo da yaptıracak gaz da çıkartacak. Kolaycılığa asla taviz vermeyin kızlar. Anneler bize ve eve bakmak için var. Bebeklere babaları ile birlikte biz bakacağız.
Dik dur eğilme, bu topic seninle orange!

kızlar hastane terliği dosyasını açtım dünden beri crocs mu alsam diyom normalde de giyerim yazın. bi leylek kaldı evet
Ben de dusunmuyor degilim valla biraz tuzlu ama hep giyildigi icin seneye 2 kati fiyati olacak zaten. Kumralim yolladi bana bi link o almis cok begenmis. Ama eksikler varken crocs fazla mi gelecek onu bilemedm. Birken kullaniyorum genelde ben ama ayaklarim sisince onlarda skiyo suan pof bilemedim

Ben de crocs aldım ama o bile sıkacak gibi geldi son zamanlarda djdjdj ben ayakkabı giymek yerine crocslara geçecektim geçen bi giyeyim dedim fenalık geldi. yalın ayak gezcem ben sanırım. Bi de crocsların içi terletiyor. Alttan kenarları delikli alman lazım. Evde denemelik giyiyorum da ayaklarım pişiyor ya

Ya esime aldim sevmedi cok terletiyo dedi ben de hic sevmem oyleyse hic almaya gerek yok. Hepsi mi ayni acaba ya da birken lardan devam :)

Ya esime aldim sevmedi cok terletiyo dedi ben de hic sevmem oyleyse hic almaya gerek yok. Hepsi mi ayni acaba ya da birken lardan devam :)
Benimki böyle delikli altı güya ama yine de terletiyor. Yurtdışından ucuza almıştım da içim çok acımıyor. Bi de kışın giyerim artık nasıl olsa ısıtıyor diye düşündüm ama hayallerim hiç gerçek olmuyor bugün negatif uyandım ben sanırım

Benimki de ilerde çıktı ama kilo almadığım için bence şeker değil diyor ya.
Bu ileride olayı galiba tüm gebeler de var geçen son muayene de doktorum bana değil de hemşiresin diyordu işte kilosu bir kilo 27 haftalık gözüküyor vs ben 26+4 de gitmiştim ona yani çokta önemli bi durm değil bence onların takip etme amacı doğum zamanını doğru hesaplamak için bence

Hah bu iste , ama terletiyosa sevmem yaa giymek istemem. Pof yine mi yayan kaldik

19+4’te yapıldı
bana da 3 gün endol kullandırdılar.
progestanı da sabah akşam fitil olarak alıyorum; belki sana da vermişlerdir.
merhaba umarım mesajımı görürsünüz gebe değilim romatizma başlangıcı denildi ben endol fitil değilde kapsül kullanıyorum bu süreçte hamile kalsam sıkıntı olurmu

merhaba umarım mesajımı görürsünüz gebe değilim romatizma başlangıcı denildi ben endol fitil değilde kapsül kullanıyorum bu süreçte hamile kalsam sıkıntı olurmu
Romatizma başlangıcı hamile kalmadan bende de olmuştu. Ama doktor bana 2 yol sunmuştu. Bir ilaçta hamile kalmamam lazımdı diğerinde hamile kalmamda sıkıntı yoktu. Ben sıkıntı olmayan ama daha hafif formattakini seçmiştim çok da etkisi olmadı bırakmıştım. O ay da hamile kaldım sıkıntı olmadı. Doktorunla bi görüş istersen bunları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…