Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Aman diyeyim. Ev üstüne ev olmaz bacım. Zor zamanında yardımcı olurlar kırkına kadar falan tamam yeterli. Ondan sonra ihtiyaç olursa sen haber verirsin. Valla önünü alamazsan bir kere o işin ileride daha kötü ayrılıklara yol açabilir.
Ya hem kayınvaliden diğer çocuklara bakmak istemediği için onları küçükten kreşe vermediler mi? Yani madem yatılı bebek bakmayı çok istiyordu da o küçük torunu niye kreşe verdiler?

Bakmak istememek değil de hem 2 çocuğa yoruldu başka ilde hem de bizimkine de kendini hazırlamak istemiş. Dinleneyim bi demişti. Eltim çok uzakta yani memlekete gelmesi çok zordu kayınvalidemin, biz arabayla 3 saatlik mesafedeyiz git gel yapılabilir onun rahatlığı var sanırım. İhtiyacım olursa zaten çağırırım ama komple 1 sene çok bence de anne bebek bağı bile kurulmuyor neredeyse

Evet aynen öyle olur. Hem sen zaten evde olacaksın bakacaksın işe tekrar dönene kadar ki evden çalışıyorsun. Bakıcı tutarsın beraber de idare edersiniz. Hiç gerek yok.
Ben bakıma muhtaç değilim de çık shshjsjsn

Açlık için alınacaktı ıcmeden önce ve sonra 1 saat arayla 2 kez kan alacaktı canım
O 75’lik prosedürü kuzum sanki ya. 50de tek sefer bakıyorlar diye duymuştum. Açlık baksalar iyiydi evet ama çok önemli değil bence. Şimdi misal 130 falan çıksa tamam yokmuş işte derler. Boşuna üç kez deldirmemiş olur kolunu

Ya da beboyu bana bıraksın ev işine yardım etsin ona da okeyim dnfn yemekti temizlikti, o da bi destek

Göğsümün sol tarafında köklü ama ucu olmayan kocaman ağrı yapan sivilce çıkmış en basit neyle gider bilginiz var mı, aynısı geçen sırtımda çıktı o gitti kökü ve izi kaldı niye çıkıyor anlamadım ki

Görümcem bebeği 8 aylık olunca ücretsiz izne ayrılma kararı almış. Direndiler direndiler uzaktan çalışma birbirlerini idare etme yıllık izin rapor mapor derken yürümediğini anlamışlar. Kayınvalidem gayet müsait ve bütün yıl bakar isteseler ama bebeğin babası istemiyor. Bak demek ki olabiliyormuş

Ya da beboyu bana bıraksın ev işine yardım etsin ona da okeyim dnfn yemekti temizlikti, o da bi destek
Zaten kim kalırsa kalsın yanında bence bunu yap. Kendi annemizin de kayınvalidemizin de desteği bize bakmaktan ibaret olmalı bence. Biz çocuğumuza bakarız. İhtiyaç olursa destek alırız.

Aa süper o zaman bunu bilmiyodum keşke bana da öyle yapsalarmış canım çıktı o gün

Gebeliğin ilk başında tahlil yapılıyor ya karaciğer enzim yüksekliği vardı sonra gebelik ortasında tekrar kan verdim düşmüştü ama abur cubur ara vermiştim. Dün yine tahlil verdim yine yükselmiş bu aralar baya abur cubur beslendim o mu yapıyor yoksa karaciğerde ciddi bi ltihap mı var belki çıkan sivilceler bile o enfeksiyon yüzünden aranızda yüksek çıkan var mı ne yaptınız yüksek çıkınca

Ya benimki beni sinir ediyor bu ara. Şaka mı yapıyor ciddi mi emin olamıyorum. İşte dün kitap okuyorum bez değiştirme alanı vardı ona da okudum. Alışırsın dedi. AlışırSIN? dedim ama gülüyoruz yani şaka yapıyor bence. Ben vekilim olarak annemi atadım diyor. İyi dedim işime gelir annen çocuk bakımı bilen bi kadın ama baba çocuk bağı çocuğa bakarsan gelişir sonra sen pişman olursun, bana giren çıkan yok. Annem gelmesin ya huzursuzluk çıkacak sen istemiyosun diyor. Ciddi misin diyorum yok dalga geçiyorum diyor ama her gün aynı şeyleri söylüyor. Anlamadım derdini

Evet ben evde içtim gittim kan aldılar 130 çıktı sorun yok dedi doktor tekrar tekrar uğraşmadım en güzeli 50 gr olanlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…