Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Bence 1 tog ev için en ideali ben sıcak sevmiyorum ev serin olmalı . Zaten bebelerde sıcakta rahatsız oluyormuş . Bence ev sıcaklığı Max 24 olmalı . 1 tog yeterli canım ve evet aşırı güzeller fiyatları da iyi gidince bakacağım kalitesi nasıl diye

Ayrıca kargo bedava ve garanti bankasına 6 taksit yapıyor şuan kıyafetlerde indirimde
Alıyorum 🥹

Bence 1 tog ev için en ideali ben sıcak sevmiyorum ev serin olmalı . Zaten bebelerde sıcakta rahatsız oluyormuş . Bence ev sıcaklığı Max 24 olmalı . 1 tog yeterli canım ve evet aşırı güzeller fiyatları da iyi gidince bakacağım kalitesi nasıl diye

Ayrıca kargo bedava ve garanti bankasına 6 taksit yapıyor şuan kıyafetlerde indirimde
Bu başka markanındı bu arada kuşum, burada 2.5 yok mesela defactoda 2.5 da var onun muhtemelen farklıdır tog rehberi. 1 çok ince de olabilir bi bak da yaz litfennn 🥹

Şimdi doğursam hastane çıkışı olmayan bebemin oyuncağının olması böyle iki çekmece var😂😂 sanırım kendimi durdurup kıyafet almam lazım artık

Eklentiler

• IMG_7539.jpeg
    IMG_7539.jpeg
    120,2 KB · Görüntüleme: 78

Eklentiler

• IMG_1064.jpeg
    IMG_1064.jpeg
    94,5 KB · Görüntüleme: 77
  • IMG_1063.jpeg
    IMG_1063.jpeg
    159,2 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_1062.jpeg
    IMG_1062.jpeg
    160,1 KB · Görüntüleme: 49
  • IMG_1061.jpeg
    IMG_1061.jpeg
    172,3 KB · Görüntüleme: 57
18-20 derecede içine body giydirilerek kullanılcak yaniii, nasıl kalitesi beğendin mi
Kalitesini beğendim yani beklenti meselesi . 3 -6 aldım ben epey büyük gibi . Doğumdan itibaren kullanılmaz gibi biraz büyümesi gerekebilir . İnce duruyor hafif bişi . Evet tablodaki değerleri karşılıyorsa epey güzel :)

gunaydın kızlar ıkı gundur ayak bileklerim sısiyor daha 24 haftadyz . masa başı çalışıyorum bırde böyle yasayan varmı daha erken gıbı geldi .
Benim 3. Aydan beri şişiyor canım. Doktorum sıkıntı yok dedi. Özellikle ayak bileklerim iki üç katına çıkıyor. Ayakkabı giyemiyorum. Denize gitmiştim o çok iyi geldi. Bazen tuzlu soğuk suya sokuyorum. Ayaklarımın altına minder koyup Uzanıyorum ve tuzu azalttım.
Dimi tm dnfmf mama sandalyesi linki de at diyo mamaya daha var yavv
Ben park yatağa yorgan almayı düşünmüyorum sanırım ya. Uyku tulumu, battaniye, müslinle yarım kundak idare eder. Arkadaşlarıma sordum hiç bir birinin bebeği üstünde örtü tutmuyormuş kuşum.
Artış’tam dün sipariş verdiğim lohusa gecelik-pijama takımı geldi. Kumaşı yumuşacık bayıldım ❤️
Kız paylaş da görelim nasıl birşey 😍 ben de merak ediyorum dokusunu
Ay benimki de geldi daha önce de almıştım bir takım pijama zaten bu da yine yumuşacık bir de rengi falan fotoda gözüktüğünden daha tatlıymış cok bayıldım 😍 güle güle kullan sen de☺️
Paylaşın kız bakalım nasıl bir şeymiş 🥰😍 güle güle giy canım

Herkese merhaba. Acil cevaplarsanız çok sevinirim.
25+4 günlük hamileyim. Yaklaşık 2 haftadır karnımın sağ yada sol kısmında karın sertleşmesi yaşıyorum. Bebeğim hareketli bir bebek olduğu için, onun hep bacağını yada poposunu yasladığını düşünmüştüm. Doktorum Braxton Hicks kasılmaları yani yalancı sancı olduğunu, endişelenmemem gerektiğini, günde 7-8 kere ara ara olmasının normal olduğunu söyledi ancak benim günde en az 12-14 kez başıma geliyor bu durum. Aranızda karın sertleşmesi yaşayanlar var mı? Gerçekten çok korkuyorum henüz bebek çok küçük. Cevaplarsanız çok sevinirim

X