Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 42,2%
  • erkek

OY: 78 53,1%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,4%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    147
Herkese merhabalar normalde ocak annesiyim ve en başından beri bu grubu takip ediyorum ama o gruptan çok sıkıldım nxkxkd benide buraya alır mısınız 23 haftalığım bende ocak anaları biraz şeyler kasvetli
Benim de 9 ocak görünüyor ama bahsettiğin grup evlerden ırak gerçekten ben de aylardır burdayım

Kızlarrrr büyüyor mu bebıslerr nasıl gidiyor?ben suan hala aylık gidiyorum doktora ne zaman erken çağırmaya başlayacakşu 6.aya kadar zaman hızlı geçti artık gecmıyor gibi annemın evinde kalıyorum çok bunaldım artık

Genelde 30'dan ya da 32'den sonra 2 haftada 1 çağırıyorlar galiba

Ben bayağı yukarılarda da hissediyorum kuzum memelerin hemen altında falan bazen çok yanlarda yukarıda. Ama bence bu da mideye çok aşırı baskı yapıyor benim sürekli midem ağrıyor gibi işte.

Senle benim durum çok benzer canım. Benim de önden mideme arkadan böbreklerime baskı yapıyor gibi devamlı nefes darlığı da zaman zaman yaşıyorum ama asıl mide ağrısı çok oluyor bende

Herkese merhabalar normalde ocak annesiyim ve en başından beri bu grubu takip ediyorum ama o gruptan çok sıkıldım nxkxkd benide buraya alır mısınız 23 haftalığım bende ocak anaları biraz şeyler kasvetli
Tabi alırız kız o nasıl soru
Sen yaz bilgileri ben yarın eklerim. Gerçek eğlence buradaaa

Bende 26+3 deyim aynı anlattığınız gibi en fazla göbekten iki parmak yukarıda hissediyorum ve benim de göbeğim pek yok herkes şasırıyor şanslıyız bence
Ya bence de şans hiç hareketlerim kısıtlanmamıştı. Hatta beni gören herkes hamile değil gibisin kıpır kıpırsın diyordu. Komşularım temizlik yaparken görse nasıl yapıyorsun diyorlardı. Ahahah sonunda doktor yasak koydu tuvalet harici kalkamıyorum. Keşke biraz yalandan millete hareket etmekte zorlanıyorum falan deseydim. Kötü enerjiyi üstüme mi çektim noldu herşey tersine döndü

Benim bebiş de baş aşağı duruyor ayaklarının olduğunu düşündüğüm yer göbek delğimin olduğu yerler. Benim velet gelmek istediği için kafasını aşağıda tutuyor tam tersi dönse diye dua ediyorum inşallah bende yukarlarda hissedip sızlanırım ağrı yapıyor diye

Benim de 9 ocak görünüyor ama bahsettiğin grup evlerden ırak gerçekten ben de aylardır burdayım
Sevgili arkadaşlarım , enerjiniz tutmamış olabilir oradaki yazışmaları sevmemiş olabilirsiniz ancak bu bizim gurubumuz hakkında bu tarz konuşmalar yapmanızı gerektirmez. Ocak gurubunu sevmiyorsanız okumayın , girmeyin , bir şey yazmayın bu kadar basit. Enerjiniz nereyle tutuyorsa nerede olmak istiyorsanız orada olun. Kimse sizi zorla Ocak gurubundaki yazışmaları okumanız için zorlamıyor. Ki daha önce de Mune sizi bu konuda uyarmıştı. Hepimiz hamileyiz , hormonlar tavan zaten. Bu yazışmalarınız gurubumuzdaki arkadaşlarımı rahatsız ediyor ve buna hakkınız yok diye düşünüyorum.

Ben bayağı yukarılarda da hissediyorum kuzum memelerin hemen altında falan bazen çok yanlarda yukarıda. Ama bence bu da mideye çok aşırı baskı yapıyor benim sürekli midem ağrıyor gibi işte.
Kız memelerimin orda hisssetmeyi geçtim göbek deliğimin üzerinde hissedemiyorum. Memelerim ve göbek deliğimin arasında tam 1 karıştan uzun mesafe var. Ellerim de minicik değil boyum 170 parmaklarım uzun olmasına rağmen daha oraya dünyalar var gibi. İşte beni panik yaptıran acaba bebek mi çok aşağıda da o yüzden yukarda hissedemiyorum. Sadece sabahları göbek deliğimin üzerinde hissediyorum ilginç yukarıda hissedip sızlanmak istiyorum

Evet hareketlerini hissetmek müthiş rahatlıkmış ya, düzenli hissedilmiyor bizim haftalarda genellikle ama yine de çok rahatladım ben
Ay pıt yapsa rahatlatıyor ya, yeto o şimdilik valla gerçekten çok rahatlatıcıymış
Nasıl oldun bebiş?

Geçmiş olsun bebek inşallah toparlamışsındır yeni okuyorum perşembeden beri
Bi iyiyim bi değilim ya acile gitmekle yarın kbb'ye gitmek arasında kararsızım akşam duruma bakcam

Benim merak ettigim surekli acaba bizim hakkimizda biyerlerde biseyler yaziliyor mu diye konu mu geziyorsunuz ki rahatsiz oluyorsunuz. Bisey dememisler ki kasvetli demisler. Hemen nereden okuyorsunuz bunu demekki siz de takip ediyorsunuz diger gruplari. Hakaret etmiyor ki kimse hissettiklerini soylemisler ben de neden bundan bu kadar rahatsiz olunuyor onu anlamiyorum.

Kimse hakaret edip hedef almıyor, ben birkaç kez kendi adıma olumsuz konuşmalardan çok etkilendiğimi yazmıştım zaten, grubun fazla negatif olduğunu da. Kaç kişinin beğendiğine girip bakabilirsin, birçok anne adayı hemfikir bu konuda. Ortada hiçbir şey yokken diğer hamileleri tetiklemeye de kimsenin hakkı yok. Her girdiğimde kendi kafasından hastalık ve bebekte bir sıkıntı bulan bir grup, ben de bunu doğru bulmuyorum. Kasvetli demekte de bir sakınca görmüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…