Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 42,2%
  • erkek

OY: 78 53,1%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,4%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    147
bir de suwen indiriminden şu ikisini almıştım hastane için ama evde de giyceğim bişi olsun istedim. pijama takımı kötü oldu sanki ya, gecelik de babanemin geceliği gibi ama kumaşı falan güzel. kararsız kaldım 🤔
IMG_8083.jpeg
IMG_8084.jpeg

hic duzgun rahat nefes alamiyorum artik rahim buyudukce diyaframa cok baski yapiyor bir de nem cok burda biraz sicaklikla da birlesince hic nefes aldirmiyor🥺

bir de suwen indiriminden şu ikisini almıştım hastane için ama evde de giyceğim bişi olsun istedim. pijama takımı kötü oldu sanki ya, gecelik de babanemin geceliği gibi ama kumaşı falan güzel. kararsız kaldım 🤔Eki Görüntüle 3476089 Eki Görüntüle 3476090
gecelik oyle evet 😂 ama olsun ya rahatlik cok onemli evde kim goruyor zaten hem onden dugmeli emzirmek icin de rahat olur cok pahali degilse sirf hamilelik dogum ve emzirme donemi icin alinabilir bence. pahaliysa bilemedim kisa donem icin ucuz seyler almakta fayda var genelde

Dediklerinin hepsini yapıyorum ya ama cayır cayır yani namussuz. Süt giç denemedim deneyeyim teşekkür ederim canım
Bebek baskısı ya başka bir şey değil benimki de çok ağrıyor özellikle geceleri 😞 Belim de midem de sırtım da yatmaya hiç gelmiyor. İstiyor ki hep ayakta olayım 🥴

Bebek baskısı ya başka bir şey değil benimki de çok ağrıyor özellikle geceleri 😞 Belim de midem de sırtım da yatmaya hiç gelmiyor. İstiyor ki hep ayakta olayım 🥴
Benim ayakta çok ağrıyor ya aşırı çabuk yoruluyorum bir de. Bu hafta odası falan geldi hala uğraşıyoruz sabah uyandığımda bile ayaklarım ağrıyor 🥲

Arkadaşının haftası da küçük serklaj yani rahim ağzı dikişi için uygun bi hafta bence başka bi doktora gözüksün. Benim 25. Haftadan sonra kısaldı bana da sadece suyum azalsın diye ve sancı olmasım diye enfol fitil verildi. Neddn progesteron verilmedi diye sorguluyorum
Ben de rahim agzi uzunlugum 40-50 lerde olmasina ragmen neden gunde 2 progestan kulandigimi sorguluyorum.

Evimde temizlik var anam akşam bi bakayım becerebilecek miyim ajfksks hepsi buradadan nasıl yapılıyor aynı mı
Grubun yazılımcısı olarak sanırım oturup yapmam lazım şunları 😁😁 alıncakları keşke en baştan not etseymişim alıp geçtim çoğunu djdjd eğer liste isteyen olursa oturup bakayım hepsine siz linkledikçe atarım listelere

Oyy çok tatlı manzara 😍 ben de annemlerle dönüyorum evime boya badana sonrası dolap kurulumu ve eşya yerleştirmesi yapıcaz. Sonra vakit olmayacak. Dolap kokusu olur mu diye bi düşündüm ama yapcak bişeyim yok sonra uğraşamam hiç birini
Biz de badanayı ptesi hallettik perşembe mobilyalar geldi bugün temizlik var işte. Koridora da ekstra kocaman bi dolap yaptırdık vs bayağı iş yaptık bu hafta, küçük hanımın aksesuarları falan kaldı onlar da artık önümüzdeki ay falan hallolur 🥲 erken mi dedim ama ağırlaşmadan halletmek istiyordum ben iyi oldu.

sabah bi arkadaşım sezeryana girdi doğum 45 dakika sürdü. benim de kafam bu ara hiç normal doğum istemiyo.
Ben de sezaryenden korkuyorum ama doktorların ödü patlıyor normal doğurtturacaklar diye. Keşke ya hiç inisiyatif olmasa ya da tamamen dilediğimiz gibi doğurabilsek de böyle kafamız karışmasa
Kızlar ancak dönebildim sizlere 😬 ya bilmiyorum o sancıyı acıyı yaşayamam diye korkuyorum bi de devlette doğurucam ben nöbetçi doktora denk gelicek onunda korkusu var dış gebelik geçirdiğimdeki doktor burda asla konuşmuyo falan sinir olmuştum😬 benim doktor istersem sezeryan yapıyormuş bakalım kendi ne diyecek diye bekliyorum şuan kaçıncı haftada söylüyorlar ki nasıl doğuracağımızı ? Kumraladamavituna1 Kumraladamavituna1 kuzum neden sezeryan seninki kaçırdığım birşey mi oldu

Leydiyz kbb'ye randevu aldım ama kalkmaya mecalim yok, 3'te randevu. Bi parol içip uyusam mı sizce? İlaç içmek hiç istemiyorum ama çay çorbayla da geçecek gibi değil 37.5'a çıkmış yine ateşim düşününce çok yüksek değil ama ya yükselirse

Boğaz ağrımın üstüne burun akıntısı da eklendi. Ölçmedim ama eşim baktığında ateşin de var diyor :KK43: noldu ya bana durduk yere amaaan. Ne önerirsiniz
Aynı şeyi bir haftadır bende yaşıyorum canım serum yedim üstüne bir kutu antibiyotik içtim. Hala kendimi iyi hissetmiyorum. Salgın var sanırım. Birden oldu hiçbir şeyim yoktu.çok geçmiş olsun umarım bir an önce toparlarsın.

X