Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 42,2%
  • erkek

OY: 78 53,1%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,4%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    147
Ben de öğlen gidicem doktora halim olursa, kıpırdayamıyorum bile çünkü parol içsem mi sence

Benim sezaryen değil canım, normal doğum istediğimi devamlı söylüyorum tüp bebek doktorum sezaryen dediği için devam etmedim hatta. Şu anki doktorum tüp bebek olduğu için sezaryen olacak diye bir şey yok, 37.haftada çatı muayenesiyle karar veririz uygunsan yaparız dedi. Muayeneden sonra uygun değilsin derse de başka doktora sorup onaylayacağım, gerekli değilse tercih etmek istemiyorum sezaryeni. Gönlünden ne geçiyorsa nasıl hayal ediyorsan öyle olsun doğumun

Ben de öğlen gidicem doktora halim olursa, kıpırdayamıyorum bile çünkü parol içsem mi sence
Parol bana da yazdı günde iki tane canım. Ben antibiyotiği bitirdim onu içmedim çünkü hiçbir faydası olmuyor bana. Hastaneye git derim çünkü yatarak dinlenerek geçmiyor. Yani en azından benim ki öyle oldu. Kan tahlilinde crp yüksek çıktı enfeksiyon varmış . Ama bebek için telaşlanma ben elli kere sordum bebeğe bir zararı olur mu bu hastalığımın diye . Merak etme bundan bir şey olmaz dedi doktor.

Ben de sabah Kağan Kocatepe dinledim yine rahatlamak için mdkffm eğer çok yüksek bi ateş yoksa ya da enfeksiyon uzun süre devam etmediyse bebeğe sorun olmaz demiş rahatladım bi.

Ben de sabah Kağan Kocatepe dinledim yine rahatlamak için mdkffm eğer çok yüksek bi ateş yoksa ya da enfeksiyon uzun süre devam etmediyse bebeğe sorun olmaz demiş rahatladım bi.
Çok geçmiş olsun tekrar. Doktora gitmeni tavsiye ederim çünkü halsizlik gittikçe artıyor. Ben bir haftadır işe gidemedim :) bebeğe zararı yokmuş evet ama kendin için de olsa muhakkak git. Hamileyken daha bir zor geçiyor hastalıklar :)

Gidicem canım enerji bulabilirsem kbb'ye yoksa akşam bi acile giderim. Çok teşekkürler sana da çok geçmiş olsun

i
bu fiyatlara halledebilirsem ne mutlu bana valla hastane çıkışı isim bulabilirsem bitane isimli yaptırıcam bi tane de ağır güzel bişey alırım. Tulum 5-6 alt üst takım da 10 tane falan yeterli olur sanırım ç. Ben şu an safece 0-6 arası almayı planlıyorum hastane masraflarını hallettikten somra bebek büyüyene kadar diğer ayları öyle alırız. Ya sağlık olsun ama hastaneye verdiğim parayla neler alırdım diyorum. 10 güne bir cırt 2000 ₺ ödüyoruz

iyi dusunmussun bence hem gencsin tekrar dogurursun normal dogum zaten tum canlilarda dogal bir surec baktin ki acilman yok, bebek ters gelisli ya da baska komplikasyonlar olustu doktor zTen sezaryene yonlendirir. ben su an asiri korkiyorum tekrar sezaryandan o surec ameliyathane sonrasi dusunmek istemiyorum. normali denemedim gerci

ne kadar sık camasır yıkanıyor kurutucu var mı evde 5-6 tulum10 alt üst ilk 6 ay için fazla sanki bir kacını biraz daha büyük alabilirsin hemen büyüyorlar bazen kıyafetlerdeki aylar yanıltıcı oluyor. bezi sızdırmadıkca zaten cocuk terlemiyor pislenmıyor ustu en fazla kaka olur kusar baska da birsey olmaz. yerde bile gezmiyor hep temiz yatakta.
kıyafet daha cok ek gıdaya geçen cocukta biraz gerekiyor ama özellikle yürümeye başlayıp parka gittikçe üstü kirleniyor kreş için de aynı sekilde. yeni doğanda pek gerek olmuyor fazla kıyafete her gün üst değiştirmiyorsun kakalı değilse temiz bedeni zaten

Ben de rahim agzi uzunlugum 40-50 lerde olmasina ragmen neden gunde 2 progestan kulandigimi sorguluyorum.
Bence önlem en iyisi. Benim evde var ama doktor kullan demediği için napsam bilemiyorum önlem için kullanmak istiyorum aslında. Doktora mesaj atsam diyorum ama ya bilinçli hateket ettiyse beni terslerse diyorum. Doktoru değiştirmek zorunda kalırım o zaman . Vajinal mi kullanıyorsun fitili?

evet aslında bebek kıyafeti batmıyor pek. Kurutma makinam yok antalyada yaşıyorum zaten çamaşır kurutmak pek sorun olmuyor. Bi de en kötü 2 hüne bir çamaşır yıkanıyor Eşim kurutmayı bebek şçin alalım dedi ama bebek kıyafetlerini küçültüyorumuş dediler diye vazgeçtik. Ee benim ablamlardan da yenidoğan pamuklu çok güzel sıfır ayarında kıyafetler var onları da kullanıcam bu başta dediğim kadar alırsam abartmış olucam galiba. Pazar günü ablamlar kıyafetleri getirecek beğenip kullanacak olduklarımı sayı çıkarıp öyle alayım. Senin dediklerine biz hemen ikna oluyoruz sonuçta tecrübe konuşuyor

Alakasız bir şekilde başka biseye bakmak icin gezerken forumda bu mesajı gördüm yazmadan geçmeyim dedim.Hamileyken bende ateslendim ve parol kullandım hiçbir sorun yok endişe etme canım
Doktor önerisi ile antibiyotik kullanmakta da sorun yok onuda kullandım çok hastalandım hamileliğimde ben

3 gebelik erkek 24+3 isim Ömer Ali

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…