Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Kızlar alt ve ast yüksek çıkıyor ama safra asidi 3 çıktı hafif kaşıntım var Allah korusun gebelik koleztasi mi bu 31 haftalık gebeyim

Şu kabartılar için doktora gidecektğm bugün gitmedim çünkü geçti.
Ama el ve ayağımda şöyle 2 küçük beyaz bişi var aşırı kaşınıyor. Bunlar da mı ısırıktır ki şu kolestazdan korktum ama her yer kaşınır sanki öyle olsa

Benim de aşılamayla bebek sahibi olacagım aklıma hiç gelmezdi ama cidden hayat süprizlerle dolu aklımıza gelmeyen başımza geliyor.
Doktor baya erken almayı düşünüyor sizin bebişi niye o kadar erken acaba illa sezaryen olsun kendi kendine gelmeye kalkmasın diye mi

Aman arabaya biniyor zaten cocuk. Bizim bi de hastanenin kapali otoparkinda olacak bi battaniye orterim ustune bitti gitti. Kadife goruntu olarak cok guzel ama sanki cocuk bayilir onun icinde gibi geliyor . Bu benim kendi dusuncem tabi ki
Ya niyeyse kadifeleri görünce ben de bi darlanıyorum yoksa cok tatlışlar

Yooo oyle bisey demedi , ama dedigim gibi tup brbek benimki belki sebebi budur cunku istersen normalde dogurturum seni dedi bana birakti tercihi ama benim mecbur sezeryan olmasi lazim. Eger kasim sonu agrilarin olur cocuk gelmek isterse ozaman bile alabiliriz dedi.

Arkadaşlarım aranızda fellas, züber gibi içeriği temiz markaların protein barlarını tüketen var mı? İçeriğindeki protein, tozdan mı ileri geliyor yoksa meyvelerden mi emin olamıyorum ve toz ise faydalı mı ondan da emin olamıyorum. Granolasını tüketiyorum. Ofiste olduğum için devamlı atıştırmalık arayışındayım, öneriniz olursa ona da açığım teşekkürler

Canım onların içinde hurma var, hurma da çok önerilmiyor gebelikte, o yüzden ben olsam pek tüketmezdim onları ama doktorun daha iyi bilir tabii. Kuru yemiş falan yesen?

ben kendim şekersiz fıstık ezmesi yaptım onu getirdim. Çiğ ceviz badem hurma meyve iyi oluyor. Onun dışında çok bi şey yemek istemiyorum. Hele şeker çıkalı iyice tırstım.

Seninki bildiğin böcek ısırığı gibi sivriler ısırmış olabilir benimde ısırınca böyle oluyor çünkü kaşımazsam ertesi güne geçiyor

Bu hafta hesabını ultrasona göre mi sata göre mi yapıyorsunuz kızlar ya? Benim arada hemen hemen 2 hafta var kafam karışıyor 2 de miyim 3 te miyim
Sata göre hesaplıyor canım çünkü benim sat 25 martti ultrasonda daha küçük çıkıyordu 1 Nisan olarak değiştirdi sonra geç döllenme olmuş. Zaten adet düzensizliği olduğu için bende öyle. Oldugunu düşündüm. 1 Nisan olarak duzelttikten sonra uyumlu çıkıyor detaylida da uyumlu çıktı.

Kuzum bel ağrın nasıl oldu? Sen nasılsın?
Belimdeki o ağrı düzeldi kuzum çok şükür. Doktorun verdiği jeli düzenli kullandım çok etkiliydi. 4-5 gün sürdü düzeldi sonradan. Galiba ters hareket yapmaktan falan olmuş o.
Ben de iyiyim, tatil iyi geldi gerçekten. Geceleri sırtım midem falan ağrıyor düzenli olarak, özellikle sağıma doğru yatınca ama bu hep olacak galiba bundan sonra Sen nasılsın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…