Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
Benim de aşırı sol kasık ağrım vardı doğum sancısı gibi artık ağlıyordun ağırdan idrar kültürü aldılar böbreğimde taş çıktı. Taş düşürüyormuşum ama inanılmaz bi ağrı normal kasık ağrılarına şükreder oldum.

Gece uyku tutmayanlar kulübü daimi üyesi olarak karşıma çıkan muhteşem takımı sizlerle paylaşıyorum. Erkek anası olarak gözlerim yaşlı belki 2. Bebem kız olur diye alıp kenara koymamak için kendimi de zor tutuyorum. İçimden acaba hastane çıkışını erken mi aldık esas kışlıklar şimdi çıkıyor düşüncesi belirdi…

Kiz bu hastane cikisi degil degil mi isilik olur cocuk bunla bu heralde disari cikarken falan giydirmek icindir.

Benim sat a gore bebek 21 aralikta dogacak gorunuyor ama doktor ya kasim son haftasi ya da aralik ilk haftasi dedi .
Sanirim tup bebek olmasindan kaynakli. Ama hayatimda tup bebekle cocuk yapacagim aklima gelmezdi . Insanin aklina gelmeyen seyler cidden basina gelebiliyor.

daha önceleri kaydetmiştim ama almak nasip olmamıştı hemen sipariş verdim belki ellerime şifa olur yaa :) birde çatı kemiklerim çoook ağrıyor kas ağrısı var . ılık suda oturupta deneyeceğim inşallah faydası oluuur

Evet korkutucu yanları da var ama aynı zamanda doğum da yaklaştığı için çok güzel Bence yeryüzündeki en güzel duyguya doğru yaklaşıyoruz Allah’ın izniyle Hızlı geçer inşallah

Benim de 25 aralık uygulamaya göre. Daha doktorum birşey demedi. Sen böyle deyince ben de bi heyecanlandım. Kasım sonu gelmesini hiç beklemiyorum henüz hazırlıklarım bitmedi bile. Evimde bile değilim. Tadilatta evim. Neredeyse üç aydır evime gidemiyorum buraya bile bakamıyorum

Resim çekmelik ahahahah ablamın son bebe kasım 28de doğdu. Resimleri kadife bi tulumla çektiler çok tatlı olmuştu. Bi de şey hastaneden çıkıyon işte dışarısı soğuk
Aman arabaya biniyor zaten cocuk. Bizim bi de hastanenin kapali otoparkinda olacak bi battaniye orterim ustune bitti gitti. Kadife goruntu olarak cok guzel ama sanki cocuk bayilir onun icinde gibi geliyor . Bu benim kendi dusuncem tabi ki

Artik doktoruna sorabilirsin bence ben dedim ki hocam ben aralik esim aralik bebiside zorlayalim aralik icin olur ya bence aralikta gelir dedi kutlu dogum ayi gibi . Ben de kaba esya henuz alamadim. Daha dolap sifonyer vb hicbisey yok . Ama ikeadan alicam sanirim pax yaptiricam oyuzden oyle mobilyacidaki gibi 1 ay surmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…