Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,1%
  • erkek

OY: 81 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    151
kızlar benim gibi huzursuz bacak sendromu yaşayan varsa ya da kramp ağrı uykusuzluk vs epsom tuzu cok iyi geliyormus magnezyum sülfat oldugu için özünde. ben küveti ılık su ile doldurup epsom tuzu atıcam içine deneyeceğim bu aksam şimdi, tesadufen bizde de varmıs aradıgım şifa ayağıma geldi

Çalışan arkadaşlar hiç rapor aldınız mı? Ne deyip alıyorsunuz? Yani beni biraz dinlenmek istiyorum. Gerçekten bel ve kuyruk sokumu ağrım var... Bel ağrısı de dediler ama başka önerisi olan varsa alabilirim

evet bu sefer acaba kıskanacağımı düşündüğü için mi bana anlatmıyor diye düşünür. ben olsam daha çok üzülürdüm anlatılmadığında. en iyisini yapmışsınız bence
Öyle ya bu olay onun normali artık. Ona farklı veya hassas davransam düşünceli olmam aksine kötüyü hatırlatırım bence de.

kızçelerrrr iyi akşamlar umarım hepiniz iyisinizdir 23+4 olduk bizz doktora gittik bugün de yarında detaylıya gideceğiz sizlerin bebişler kaç gram sanki benim ki biraz az gibi geldi bana 605 gram 29 cm normal dedi ama bilemedim sormak istedim sizlere yinede

Fl olarak kaç yazıyor ultrason kağıdında sizin

Bu hafta hesabını ultrasona göre mi sata göre mi yapıyorsunuz kızlar ya? Benim arada hemen hemen 2 hafta var kafam karışıyor 2 de miyim 3 te miyim
Benim normalde adet tarihim 25 Mart. Ama ilk 3-4 ultrasonuma göre hep aynı ölçüm çıktığı için doktor 19 Mart'a çekti. Şimdi yine farklı çıkıyor ama o artık gelişimle alakalı olduğu için yapacak bişi yok düzeltilmiş sat'a göre bakıyoruz
Fl ne demek ne anlama geliyor ki
Femur kemiği demek, bebişin boyu fl x 7 olarak hesaplanıyor genel olarak

Aynen, ben 2.trimesterın son haftasındayım işte benim minnağım küçük biraz genele göre
Evet senin bebiş en son gelecek bebiş hesaba göre ama hiç belli olmaz bu işler

Ben rüyamda ilk defa bebeği gördüm ya. Hayır olsun Çok tatlı bir şeydi 1 buçuk yaşlarında falandı. Yüzüne bakıp çok güzelsin diyordum. İsmi de Arda’ymış. Ama sonra diyorlar ki o dayımların çocuğuymuş. Baktığın için teşekkürler falan diyorlar alıp götürüyorlar. Üzülüyorum benim değil miydi diyorum. Seninki doğmadı daha diyorlar. Sonra karnım hareket ediyor işte ya ben hamile miyim acaba hala diyorum. Ama sezaryen de olmuşum karnımda iz var. Kardeşime diyorum git bi gebelik testi al getir. O da göstere göstere alıyor getiriyor kızıyorum herkese niye duyuruyorsun diye Ama bence o çocuk benim çocuumdu. Sarışın çekik gözlü falan babasına bana benzeyen bir çocuktu işte 6aydan sonra rüyanda görürsün bebeği diyorlardı bir kerecik gördük bakalım

Yaaaa ben cinsiyetini öğreneceğimiz hafta görmüştüm, kız hissediyordum ama rüyalarımda hep erkekti. Babası görmüştü transfer olacağım zaman, kız demişti çok merak ediyorum ben de

Kızlar 22+4 ün bugğn kontrolde bebeğin kilosu 740 çıktı doktor biraz yapılı dedi ama ben korktum açıkçası
Merhaba bende 22+4 de gitmiştim 600 gr biraz, kilolu bi bebek dedi doktorum ben kendim gebelik şekerinden şüphe ettim şeker bebeği kilolu yaparmış ya bilmiyorum yine de bazen doktorlar bile net bi sayı veremiyor belki de birebir bu kadar değildir kiloları umarım sadece kilolu dur bebeklerimiz şeker olmasında doktorum yorum yapmadı kilolu bi bebek dedi sadece

Son düzenleme:
Yaaaa ben cinsiyetini öğreneceğimiz hafta görmüştüm, kız hissediyordum ama rüyalarımda hep erkekti. Babası görmüştü transfer olacağım zaman, kız demişti çok merak ediyorum ben de
İnşallah sen de görürsün ben de bir daha görürüm aşırı güzel bir hissiyatla uyanıyor insan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…