Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
selam beybim ay sabah aklıma sen geldin sana yazacaktım ben de gayet iyiyiz senin iyi olmana da çok sevindim. ben de dün 24'ü doldurdum.

Ya eve gitme şansın yoksa tabii ki en iyisini yapıyorsun veriyolarsa eğer. Git gel 2 saat e 1.5 saat de izin zaten 3.5 saat bitti neye çalışcan

çok şükür yavrum neler yaşadık yaa ben de daha hiçbir şey almadım bu ay alıcam. bizim tekmeler de bayaa bam bam gidiyor. Yakışıklı oğlumuzun haberleri beni mutlu etti sabah sabah

Bu kitapta 7.ay olarak kabul etmiş Benim daha bornoz, battaniye, müslin ve nevresim takımı dışında hiçbir şey almamış olmam
Benim onları da almamış olmam. Sadece 2 tulum var birini hamile kaldığımı öğrendiğimde almıştım. Birini de cinsiyeti öğrendiğimde almıştım. Benim durum daha vahim

Şeker yüklemesi için hastanedeyim. İçrçeği içeli yarım saat oldu kendimi berbat hissediyorum. Kusmamak için kendimi sıkıyorum. Ama çok zor vıcudum ağırlaştı sıcak basıyor. Bir an önce bitse de evime gitsem

Sende benim gibi olmuşsun vücut fazla şekere alışık olmayınca böyle tepki veriyor galiba

Saçma alışverişlerim ben sjfkdk
Bebenin dolabı gelecek birkaç güne kadar, ben ilerleyen yaşlarda giymesi için indirimde görüp büyük kıyafetler de almıştım bir de her şeyini asmak istiyorum o yüzden şunlardan almıştım az önce geldi çok tatlılar, fiyat olarak da uyguna geliyor link bırakayım

Eklentiler

• A37FD804-346A-407E-930C-314BD64EDE62.jpeg
    140,7 KB · Görüntüleme: 97
öğretmen arkadaşlarım bir sorum olacak. haftaya okullar açılıyor malum. ben 24 haftalık olacağım. nöbet tutmuyoruz diye biliyorum da ayrıca ek ders almama hakkımız var mı biliyor musunuZ
Nöbetten düşersiniz ama ekders derken maaş karşılığı çalışmaksa onunla ilgili idareyle ya da zümrelerinizle görüşebilirsiniz . Zaten izne ayrılacaksınız az ders verseler idare ederler sizi bence

okulumuzda öğretmen ihtiyacı çok 30 un altında dersi olan yok. benim yerime ücretli öğretmen almaları gerekecek sanırım. pazartesi konuşacağım bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…