Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Bebek küvetini buradan aldım, bugün geldi. Yorum olmayışı ve fiyatından ötürü pek beklentim yoktu ama baya sağlam plastiği de kaliteli. Kova beklediğimden büyük ve öyle kolay katlanacak bir şeye benzemiyor. Ben açarken zorlandım hatta. Kısa süreli kullanılacağını düşünüyorum sonrası için babyjem oturaklarından da aldım zaten o yüzden uygun fiyatlı bir şey almak istedim.

az önce bunları kek ve süt eşliğinde yazdım işin kötüsü yiyince pişman da olmuyorum kjdsfjsd
Ben çok abur cubura yöneldim. İşin arasında bişeyler hazırlamak artık iyixe zor oluyor. Ne güzel meyve falan yerdim artık onu da yapmaz oldum sıkıntı büyük

eşime "bu bebek hep midemi tekmeliyo bugün mahvetti beni" dedim. "vurmak istemiyodur o dönerken sana değiyodur." diyo. bu ne be daha doğmadan arkasını yıkamaya başladı kız babası oldu bile hemen

Allah'ım karnım ağrıyana kadar güldüm jsngkj

Kayınvalidemle konuşurken işte ağzına hurma değdircem demişti ya. Anneme dedim değdirmesin diye. Şey dedi bana YAV KADININ İŞİNE KARIŞMA DNFKDKF kadının işi = benim çucim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…