Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Geçmiş olsun kuzum. Acaba görünsen mi bi doktora ya böyle geçmez o yol
Gittik kuzucum acile. Serum taktı doktor reçete de yazdı. Serumdan sonra bi rahatlama oldu zaten ishal kesildi en azından sancılar hafif hafif devam etse de. Belim için de jel verdi

kızlar şimdi biz doğurunca hemen süt gelmemesine önlem olarak yanımızda mama götürmeli miyiz sizce?
hastane vermiyorsa alabilirisn evet. burda ilk dogumumda hastane verdi ac kalmasin bebek diye ister takviye edersin ister emzirmek istemezsen kullanirsin istersen memeye alisana kadar sen ve o arada doyurursun diye tek icimlik kullan at minik biberonlarda verdiler her bitiste yenilediler.

İyi yapmışsın kuzucum. Salgın var. Tedbirli olmak lazım. Bekledikçe kötü olabilirdin
Gittik kuzucum acile. Serum taktı doktor reçete de yazdı. Serumdan sonra bi rahatlama oldu zaten ishal kesildi en azından sancılar hafif hafif devam etse de. Belim için de jel verdi

Ben de 4.5 ayda 1 kilo alıp 5.ayda 4 kilo aldım snfkdkxk

kızlar şimdi biz doğurunca hemen süt gelmemesine önlem olarak yanımızda mama götürmeli miyiz sizce?
Lazım olursa hastaneden veriyorlar veya hangisini alacağını söylüyorlar gidip alıyorsun. Bana çok mantıklı gelmedi önceden almak ama kaşık biberon koyacağım mama alırsa diye

Bulantı kusma da var mı canım zehirlenme tipi birşeyDe genelde beraber seyrediyor semptomlar

Benim 2. Kızımda bebiş tüm gece uyumamıştı aglamıştı emzirdim hep baktıgımda süt de geliyordu aslında ama sonra hemşireyi cağırdık mama hazırlayıp geldi yanımızda verdi agzına enjektör gibi bişeyle cocuk rahatlamıştı. Hastanede genelde veriyorlar bildiğim yoksa da siz temin edin derlerse nöbetci eczaneden falan bulunur illa gece de olsa

teşekkürler aynen hastane altında eczane var zaten biberon götürsek yeter o zaman

Bugün doktor kontrolum vardı 25+6dayım bebişko 35 cm 970 gr olmuş. Kafası gögsümün altında hala dönmemiş. Boyu kilosu 28 haftayla uyumlu dedi. Bu ölcümlere göre son aylarda atak yapmazsa 3900 u bulur dogum kilosu dedi daktırcım. Her gittiğimde normal için dikkat etsen iyi olur diyor tatlı tatlı zaten. Pilav ekmek makarna patates dondurma meyveye dilkat diye uyarıyorlar. Uf dikkat etmek cok zor ya zaten ben ilk aylarda da baya kilo almıştım su an totalde 9-10 kg arası gidiyorum. Kendimi tutuyorum yememek için ama hep tuzlu seyler, hamurişi karbonhidrat cekiyor canım. Cok da istiyorum normal dogurmak allahım bana boğazımı tutma gücü versin haftaya da fizyoterapistle calışmaya başlıcam nefes egzersizleri pelvik Taban egzersizleri falan. Ay cok yazmışım bizden haberler bu kadar

aaa minik biberonlar iyiymiş. inşallah uğraşmak zorunda kalmayız ama insan binbir türlü şey düşünüyor

Genelde hastane de hemşireler öneriyor. Ama mama yerine süt sağma makinesi tavsiye ederim. Hem sütün geliyor mu görmüş olursun. Ayrıca som haftalarında süt yapıcı maltlar çaylar va tüketmeye başlaya bilirsin. E bebekte ki maltları tavsiye ederim ben oğlumda çok faydasını gördüm. Mama son çaren olsun bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…