2024 Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Tüp Bebek Yeni Başlayanlar

gzmkbly

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2020
9
7
33
Merhabalar
Tüp bebek tedavisi ile ilgili bilkent hastanesine Şebnem hoca ile birlikte tedaviye başlayacağım İnşallah🤲🏻Ben hacettepe de 2 aşılama 1 tüp bebek tedavisi gördüm özelde.. konu ile ilgili merak edilen soruları bu konu altında konuşabiliriz kader arkadaşlarımı bekliyorum😇🥰

Merhabalar, şehir hastanesinde sistem ve fiyatlar nasıl? Kaç tane hoca var?
Doktorları bilmiyorum bende orada aşılama yapıyorum tüm işlemler ücretsiz tüp bebekte de şartları karşılaşınca ücretsiz yalnızca ilaç ücretini ödüyorsunuz geçen hafta hastanede birine danıştım 40 bin TL yalnızca ödeme yaptığını belirtti

Doktorları bilmiyorum bende orada aşılama yapıyorum tüm işlemler ücretsiz tüp bebekte de şartları karşılaşınca ücretsiz yalnızca ilaç ücretini ödüyorsunuz geçen hafta hastanede birine danıştım 40 bin TL yalnızca ödeme yaptığını belirtti
Nasıl yani işlem için hiç ücret ödemediniz mi? İlaçlar için ödediniz mi? Rapor olunca devlet ilaçların %40'ını ödüyor kalanını biz veriyoruz diye biliyorum

Peki hiç doktorunuzla karşılaştınız mı? Gidişat şöyle böyle fln diye

Nasıl yani işlem için hiç ücret ödemediniz mi? İlaçlar için ödediniz mi? Rapor olunca devlet ilaçların %40'ını ödüyor kalanını biz veriyoruz diye biliyorum
Ben orda aşılama yaptırdım çatlatma iğnesi hariç hiçbir ücret ödemedim öncelikle bir liste verildi tamamladım ondan sonra tedaviye başlandı önce asistanlar muayene yapıp testlerinizi istiyor ondan sonra uzman yada prof sürecinizi yonetiyor ilaç dozuna da iğneye de aşılamayada o karar veriyor her hafta doktorlar degişsede tedavi aşamasında asistanlar değil proflar yönetiyor sürecinizi durumunuza göre tüp bebeğe de yönlendiriyorlar

Merhabalar, şehir hastanesinde sistem ve fiyatlar nasıl? Kaç tane hoca var?
Merhaba sistem kişilerin sorunlarına göre oluşturuluyor aslında fiyat konusunda da kişiye göre farklı raporlu raporsuz fiyatlar var herkes aynı fiyatları vermiyor..ben tüp bebek tedavisi oluyorum burda 2 hoca var benim dokturum şebnem özyer ..

Anladım tam kafayı yemelik, teşekkür ederim bilgiler için 🙏🙏
Bazen gerçekten kafayı yicek duruma geliyosun, ama tek dileğimiz hayırlı sağlıklı bir evlat sahibi olmak olduğu için bu yolda herşeye katlanıyoruz..Allahım evlat sahibi olmak isteyen herkese içinde bizleri de bu güzel duyguyu yaşatsın İnşallah🌸🌸🤲🏻🤲🏻

X