2024 AĞUSTOS - EYLÜL DE TRANSFER OLACAKLAR

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ay ne güzel söyledin çocuğumun konulması inşallah annesi dondurulmuş mu taze mi olacak kuzum
Çünkü şu an 4 tane çocuğum var ben onları ilk günden beri karnımda yumurta iken sahiplendim pko olduğum için donduruldular. Eylül ün ortasına transfer olacak inşallah

Bende estofrem aspirin ve folik asit kullanıyorum canım başka bişey kullanmıyorum prednol ve prodistim dediğin ilaçları vermedi sen hangi şehirdesin canım
Prednol bağışıklık sistemini baskılamak için kullanılıyo. Yani bebek koyulduğunda bağışıklık sistemi onu yabancı görüp atmasın diye. Bunu doktorunuzla görüşün belki başlatır. Ben doktoruma şimdiden söyledim. Riske atmak istemiyorum bebeğimi

İlk defa duydum canım bende sorayım tabi ki

İlk defa duydum canım bende sorayım tabi ki
Bende burdan duymuştum araştırdım hatta baya bi dekort da kullanılıyo prednol gibi.. ben bi de intralipit serum isticem o da çok iyiymiş tutunma için. Rahimdeki bağışıklığı falan baskılıyormuş.. bi araştır canım

Aa öyle iyi ki vermiş o zaman doktorum bana hiç bilmiyordum bunu internetten bakmıştım ama hiç anlamamatism

Hiç hamile kalmadım ki her ihtimale karşı vermiştir dediğiniz gibi
Bende bu durumdayım hiç hamilelik yaşamadım. Belki de sebep bağışıklık sistemimizden belki de bebeği kabul etmiyordu hiç. Ben artık her şeyi düşünüyorum ve doktorumdan dediğim ilaçları isticem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…